Дата и час: 31 Юли 2021, 08:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2012, 18:17 
Аватар

johnmotson написа:
Ходих вчера до стадиона да видя какво се работи , едва ме пуснаха, и очаквах да видя много хора да работят а картинката беше много зле! :( 2-3 - ма човека разковаваха кофража на бетона от ляво на трибуната ,купища боклуци навсякъде , 1-2 майстори работеха по съблекалните и край , това е ! Все едно имат години пред себе си за строеж и ремонт!!! :lol: Искрено се надявах да видя яка офанзива от много работници и пушек да се вдига от работа но направо се отчаях ! Не поствам снимки , защото няма смисъл да се нервим още! :( Толкова много пари се отпуснаха и не се усвояват навреме , така по този начин ЦЯЛ сезон няма да видим домакински мач в Плевен и ще се мъкнем в Ловеч за срам на децата.
PS: A защо не се поправят , минимално поне , старите дървени седалки на сектор Б ?! Ще е ползват още дълго време докато дойде ред за друг ремонт!!! :lol:

Izvinqvai no purvoto koeto,ne si tam po cql den i ne znaej kakva e obstanovkata drugoto koeto sustiq den koito si bil na stadiona predniq den se izlivaje beton ot 17:00 do drugiq den 8:00 sutrinta,maistorite nemogat da sedqt po 24 4asa na stadiona i da sa na liniq..,shtom ne si na qsno sys nestata nemojesh da komentiraj i da pravij kritiki,drugoto koeto po baniite se raboti ot 2-ekipa po 2-ma 4oveka koeto e suvsem normalno,El isltanciite se pravqt ot 4 -4oveka,BuK izlugi ot 4-ma,mislq 4e brigada ot 40 -4oveka e suvsem normalni ,i ot nistoto za mesec i polovina da napravij stadiona misiq nevuzmojna,se pak se 4akat poru4ki materqli ot sofia,instrumnenti betonoburka4ki i t.n,iskate da stane hubav stadion ne burzaite s kritikite..ima nesta koito ne sa vi qsni famalogiqta e golqma ostarql stadion znaete kak e,ne se diga tyka taka lesno,drugoto koeto iskah da kaja,meterologi4nite ysloviq,ne se pozvolqva da se raboti na 35-40 gradusa po celzzii,seki normalen 4ovek bi my stanalo nesto,slun4ev udar,pri4ernqvane i t.n..i za tova ima 2-smqni dvena i nosta i ne si mislete 4e ne se raboti tyka taka rabotata tam ne e lesna ! pz.PLEVEN BOYSS 1919 !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 08:29 
Администратор

Получих информация, че новите седалки са сини, но не като тези в ложата, а по-светли - като цвета на шрифта. Дано все пак изглеждат добре!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 11:08 

Можеше да направят някакви комбинации със бели по трибуните, но все пак важното е, че се работи. Аз съм доволен от ремонта, по снимките си личи, че се прави нещо за разлика от последните години в които се наслушахме на обещания. П.С. По сектора за гостите няма ли да се направи акция против корозия да се чувстват по-комфортно :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 15:14 
Аватар

SPFC1919 написа:
Можеше да направят някакви комбинации със бели по трибуните, но все пак важното е, че се работи. Аз съм доволен от ремонта, по снимките си личи, че се прави нещо за разлика от последните години в които се наслушахме на обещания. П.С. По сектора за гостите няма ли да се направи акция против корозия да се чувстват по-комфортно :lol:

osven twa det se vijda boqta sinio bqlo ste podmazva poda s zamaska nqma pari za beton :D do kolkoto razbrah ste ima video nabludenie po stadiona 4-kameri obsto tova e edno ot iziskvaniqta

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2012, 08:39 
Администратор

Според мен би било добре запълненият с пръст ров пред сектор "А" да бъде затревен както е на стадиона в Сливен или като на "Мала Маракана" в Белград.

Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2012, 14:47 
Администратор

Продължава поставянето на седалките на стадион "Плевен". Според мен вече са монтирани над 2000 седалки от общо 3000. Нямах възможност да снимам, но цветът им според мен е точно като на сините седалки от снимката на стадион "Лазур" в Бургас.
Изображение

Монтирани са и новите резервни скамейки, но за мен там се явява един проблем. Ако те не са подвижни, немалък брой от седалките зад тях на практика ще са неизползваеми, защото гледката към терена се закрива напълно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2012, 15:49 

При възможност ако може някой да качи снимки да ги видим новите седалки ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2012, 15:54 
Администратор
Аватар

Ще снимам и ще кача в сайта!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2012, 21:11 
Администратор

Като цяло новите седалки стоят добре, но не придават кой знае какъв вид на стадиона. На мен лично много ми харесва идеята сектор "А" или поне централният сектор, да бъде покрит с козирка. Има олекотени конструкции, които освен останалото изглеждат и добре. Козирката може да бъде направена не само функционална, но и красива и така стадионът да придобие собствен чар. За пример давам централната трибуна на стадиона на Черно море. Мисля, че е напълно проложима и за нашия стадион.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2012, 20:17 
Аватар

Монтирани са и новите резервни скамейки, но за мен там се явява един проблем. Ако те не са подвижни, немалък брой от седалките зад тях на практика ще са неизползваеми, защото гледката към терена се закрива напълно.[/quote]

Sektorite sa gotovi,vsi4kite 3000 sedalki sa montirani we4e,ostava kosmeti4ni remontni deinosti vuv vutre6nata 4ast na stadiona/...zad skameikite sedalki nqma da ima,poradi fakta 4e ne se vijda,taka..ste se po raboti oste 1-2 dena i pruklu4va!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа