Дата и час: 09 Апр 2020, 15:06

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Май 2014, 22:00 
Аватар

Мисля ,че изглеждаха точно като анцузите на футболистите ,и на мен ми допадат ,но емблемата наистина е осрана..
(Снимките са от фейсбук)
Изображение
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Май 2014, 10:01 
Администратор

Вчера видях един човек с екип на Спартак. За разлика от анцузите, при които шарката е в черно-бяло, при фланелките тя е в синьо-бяло и стои по-добре. И все пак мисля, че бялото трябва да е водещ цвят, за да се спазва традицията.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Май 2014, 10:02 

Тия анцузи тука на снимките са меко казано ужасяващи. Не знам дали нарочно гледат да претупат екипировката или просто са си малоумници тия дето я поръчват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2014, 22:18 
Аватар

Изображение

Имаме нови фланелки ,тези вече май са за свободно време (не че има значение).Пак са на Спортика.Добре са се получили като изключим ,че са сменени цветовете в емблемата..Някой знае ли дали има начин да се поръчат за феновете или са ограничена бройка като екипите ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2014, 07:28 
Администратор

Наистина фланелката изглежда страхотно като модел и цветове, но пък тази невероятна грешка с емблемата е просто потресаваща... Предполагам, че може да се поръча бройка и за феновете, но ще трябва да се положат невероятни усилия да се разберем с ръководството.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2014, 10:09 
Аватар

Вчера след мача всички футболисти от нашите си тръгнаха от стадиона облечени с тези фланелки. Разговарях с някой от тях и всички бяха крайно възмутени от сбърканите цветове в емблемата. Всички те обаче се радваха на тези екипи и недоумяваха, защо тези фланелки са им ги дали за свободното време, а играят официалните мачове с грозните и безлични чисто сини фланелки на Адидас и Спортика!? Стрували 16-18лв. някъде и не било проблем да си поръчаме и ние, стига на Дангуров да му се занимавало с нас.

Днес 7 годишните имат смартфони, плейстейшъни, нинтендо, лаптопи, айпади… На тази възраст аз имах книжки за оцветяване, гуменки, прашка, тръба за фунийки, лагерна количка, хавайско копие от пръчка и вилица, но имах въображение и детство… :-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2014, 12:08 
Администратор

Според мен при цена под 20 лв. за фланелка ще има много желаещи да си купят. Още повече, че моделът е наистина хубав. Ще звънна на Дангуров утре (вторник), защото днес почиват. Ще се опитам да разбера какви са условията нужна ли е минимална бройка на поръчката и т.н. Може би е възможно при 25 фланелки например да могат да направят емблемата както си трябва, а не да е с обърнати цветове.

Предполагам, че ще трябва да се направи списък с размерите на екипите, да се съберат парите и тогава да се поръчат, но това ще го разбера утре, надявам се.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2014, 15:16 
Аватар

Аз със сигурност ще си купя такава фланелка, ако бъдат пуснати в свободна продажба, дано ръководството се навие да помогне за поръчката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2014, 09:32 
Администратор

Свързах се с Дангуров и той ми обеща днес да пита какви точно са условията за поръчка на новите фланелки и надвечер ще ми каже. Със сигурност, обаче, ще трябва да се изчака около 1 месец, за да станат готови. Изрично настоях да пита дали е възможно емблемата да се оправи. Според мен не е проблем това да стане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2014, 17:36 
Администратор

Лека полека нещата с поръчката на фланелки за феновете се придвижват. Тия дни ще има конкретна информация за точния модел, цената му и малко помощ за това кой какъв размер да си поръча, за да не стане като преди няколко години на някои хора да са им малки фланелките, които бяха уж с размер L. За целта сме се консултирали кой футболист какъв номер носи и всеки ще може да прецени лесно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа