Дата и час: 13 Дек 2019, 03:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: БОЙКОТ!!!
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 10:16 
Администратор

Ultra Spartak написа:
Няма да повтарям,като папагал!Това е мое решение и не ангажирам никого с него(написъл съм от какво не съм доволен)Никой не те кара да се съгласяваш с това което се пише в тази тема

Прав си, извинявай, нека не спорим :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 14:09 
Аватар

beretta написа:
сандвич написа:
Като правихме протест къде бяхте?Бяхме 15-тината обичайни пред Общината и това е!Ако искате да стане нещо наистина силно идвайте в сектора на агитката и в неделя да се покаже,че има маса,а не 20 човека!

Нямаше ме, но в 12;00 на обяд в работен ден...Не знам какво ще се постигне като агитката вместо 20 стане 30 или 40 ?????

Ами ще се види повече обществено мнение,защото то си е ясно,че другите 1 000 човека на стадиона винаги си сядат,ще с епокаже по-голяма маса.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 14:26 

beretta написа:
Да ти кажа, аз съм ходил на мачове на Спартак още от ученик...Ако ти кажа година ще те излъжа. Например помня че имаше една година БФС не даваха точки при 0-0. Бях избягал от последните часове и бегом от Анастасията до стадиона. Играехме с Локо Сф, до 80 мин. 0-0 и след това бам, бам 1-1.

Искам да ти кажа, че много трудно може да ме излъжат и след като гледах фарса с Черноморец спрях да ходя, защото и аз като тебе не обичам да ме лъжат 11 шматки с 1-2 мутри и поставен треньор.

Сезона в който не се даваха точки за 0:0 беше 1986/87г. Тогава всички отбори правеха тази гимнастика, ако мача им вървеше 0:0 до 80-та минута, първо повеждаха гостите след което домакините изравняваха. Точно благодарение на това правило тогава останахме в А група, защото два кръга преди края на първенството Академик(Свищов) и Димитровград, които бяха застрашени от изпадане заедно с нас и Берое, не се разбраха и направиха самоубийствено 0:0. Четирите отбора завършиха с по 21 точки като ние и Берое се спасихме.
Едва ли някой от пишещите тук иска да гледа циркове и да бъде лъган, така че ехидните ти коментари са излишни. А бойкота футболистите си го заслужават с неуважението,което проявиха след края на мача в Етрополе. Естествено че за всичко останало изброено от Ultra Spartak, нямат вина.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 02:25 
Аватар

Феновете на Спартак Варна почетоха паметта на починалия Пламен Горанов

Близо 20-тина фена на Спартак Варна почетоха паметта на загиналия Пламен Горанов. той се самозапали пред Община "Варна", въставайки срещу групировката ТИМ.

"Соколите" посетиха един от интересните мачове на Лига Европа - Стяуа - Челси (1:0), като бяха в компанията на фенове на лондончани.

На няколко места в Букурещ феновете на Спартак издигнаха транспарант в памет на Горанов.

36-годишният Пламен почина около 20:30 ч. на 3-и март във варненската Военноморска болница. Там, в изкуствено поддържана кома, той прекара 11 дни с над 80% изгаряния.

Elena Vatashka(Председател на Сдружението на българските фенове) Нека не забравяме, че от 2010г.досега феновете на Спартак Варна са написали няколко изключително силни отворени писма, протестираха с плакати и бойкотира мачове на техния клуб срещу корупцията и мафията обхванала нашата морска столица. За смелостта си да кажат истината, и то много преди Варна да се надигне, бяха бити и тормозени от мутри под благосклонния поглед на РДВР-Варна. Затова тези момчета заслужават голямо УВАЖЕНИЕ!

КВО ПРАВИМ НИЕ, СЛАДУРИ? МАЧКАМЕ SPSS... ЩОТО НА НЕГО НИЩО НЕ МУ ХАРЕСВА. НЕ, ФЕНОВЕТЕ НА СПАРТАК ВАРНА(КРАЙНО ЛЕВИ!!!) МЕ КЕФЯТ(В СЛУЧАЯ).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 03:30 

SPSS написа:
Феновете на Спартак Варна почетоха паметта на починалия Пламен Горанов

Близо 20-тина фена на Спартак Варна почетоха паметта на загиналия Пламен Горанов. той се самозапали пред Община "Варна", въставайки срещу групировката ТИМ.

"Соколите" посетиха един от интересните мачове на Лига Европа - Стяуа - Челси (1:0), като бяха в компанията на фенове на лондончани.

На няколко места в Букурещ феновете на Спартак издигнаха транспарант в памет на Горанов.

36-годишният Пламен почина около 20:30 ч. на 3-и март във варненската Военноморска болница. Там, в изкуствено поддържана кома, той прекара 11 дни с над 80% изгаряния.

Elena Vatashka(Председател на Сдружението на българските фенове) Нека не забравяме, че от 2010г.досега феновете на Спартак Варна са написали няколко изключително силни отворени писма, протестираха с плакати и бойкотира мачове на техния клуб срещу корупцията и мафията обхванала нашата морска столица. За смелостта си да кажат истината, и то много преди Варна да се надигне, бяха бити и тормозени от мутри под благосклонния поглед на РДВР-Варна. Затова тези момчета заслужават голямо УВАЖЕНИЕ!

КВО ПРАВИМ НИЕ, СЛАДУРИ? МАЧКАМЕ SPSS... ЩОТО НА НЕГО НИЩО НЕ МУ ХАРЕСВА. НЕ, ФЕНОВЕТЕ НА СПАРТАК ВАРНА(КРАЙНО ЛЕВИ!!!) МЕ КЕФЯТ(В СЛУЧАЯ).

SPSS, с риск да се изпокараме ... КАЖИ ЧЕСТНО, това сдружение с какво помогна на нас ??? Нито ще ни помогнат ако някой от нас е опандизен без причина, нито ще ни помогнат при каквото и да е положение... Иначе поздравления за Спартак Варна !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 14:25 
Аватар

Спартак Варна открай време време не са леви ... Браво за инициативата им !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 20:10 
Администратор
Аватар

Стига вече подигравки! Предлагам следващия домакински мач да го прекъснем умишлено чрез масово нахлуване на терена. Солидно количество пиротехника и бомбички! Като ще правят циркове поне да си плащат солидни глоби и по-добре цирковете да не са в Плевен!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 20:20 

Мармот написа:
Стига вече подигравки! Предлагам следващия домакински мач да го прекъснем умишлено чрез масово нахлуване на терена. Солидно количество пиротехника и бомбички! Като ще правят циркове поне да си плащат солидни глоби и по-добре цирковете да не са в Плевен!

:!:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 20:22 

Мармот написа:

Идея за нахлуване на терена имаше още днес! При прекратяване на мача и присъждане на служебен резултат всички залози стават с коефициент 1 и няма печалба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 20:25 

stivan_fan написа:
Мармот написа:

Идея за нахлуване на терена имаше още днес! При прекратяване на мача и присъждане на служебен резултат всички залози стават с коефициент 1 и няма печалба.

Идея, ама бяхме 5 човека днеска, знаем после какво щеше да се случи :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа