Дата и час: 16 Окт 2019, 14:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Май 2019, 14:47 
Аватар

getsov написа:
Уж чакаме 1 млн. лв. от някъде за стадиона...

И да се отпуснат такива пари ремонтът трябва да започне тия дни, за да има време да се свърши до началото на новото първенство. За справка Хебър започва ремонт на своя стадион още преди края на сезона, като ще доиграе двата си мача на някакъв селски стадион, за да може да се извърши необходимото по стадиона. По спомени техният стадион е в същото състояние като нашия и съответно нещата са сходни, което ще рече че ние вече закъсняваме с нещата. Ако мислят да правят ремонт до нова година и да ходим по Ловеч и Севлиево например да домакинстваме отсега да се броим изпаднали. Никой няма да обикаля из северна България да гледа домакинските мачове, щото някой си е бъркал в носа толкова години да не се направи един нормален стадион.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2019, 08:04 
Администратор

Съвсем скоро щяло да има някаква среща в БФС по въпроса с обещаните ни пари за ремонта на стадион "Плевен". Едва ли можем да очакваме чудеса, но поне колкото да се покрият минималните изисквания за Втора лига... Запознати с нещата казват, че за лиценз няма да са нужни много подобрения и без проблем ще си играем мачовете в Плевен. Според мен просто ще отцепят секторите "Б", "В" и "Г", а "А" ще се позакърпи. Има работа и в помещенията, нужна е хидроизолация на централната трибуна, за да не тече вътре...

Разбира се, въпросът с уреждането на лиценза на стадион "Плевен" не решава генералния проблем с ужасното му състояние.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2019, 12:56 
Аватар

getsov написа:
Съвсем скоро щяло да има някаква среща в БФС по въпроса с обещаните ни пари за ремонта на стадион "Плевен". Едва ли можем да очакваме чудеса, но поне колкото да се покрият минималните изисквания за Втора лига... Запознати с нещата казват, че за лиценз няма да са нужни много подобрения и без проблем ще си играем мачовете в Плевен. Според мен просто ще отцепят секторите "Б", "В" и "Г", а "А" ще се позакърпи. Има работа и в помещенията, нужна е хидроизолация на централната трибуна, за да не тече вътре...

Разбира се, въпросът с уреждането на лиценза на стадион "Плевен" не решава генералния проблем с ужасното му състояние.

Ако някой издаде лиценз на това нещо да се играят мачове от втора лига, то той е криминален престъпник от най-висша степен и ще бъде отговорен за всички възможни последствия (ранени и убити - има толкова камъни и дърве, с които може да се води нова битка за Шипка). Трябва един път завинаги да се научим в тази страна, че не може да се минава между капките и да не се спазват законите и изискванията. Нямаме стадион, който да покрива най-елементарните изисквания за втора лига и докато не си го направим не можем да имаме претенции за нищо. Сами сме си виновни, че 30 години си бъркахме в носа и един пирон не е забит в този стадион. Дори да оставим така неречените трибуни настрана-теренът не става и за селски мазни борби, камо ли за втора лига. Никакъв дренаж и при всеки дъжд или сняг става кално блато, неравен е , има множество бабуни и места без трева. Да не говорим за съблекални, съдийски стаи, липса на журналистически кабини и места за камери и още един милион липси. И да добавя само разни специалисти да не се нахвърлят с злобни коментари по мой адрес-казвам истината и колкото по-бързо всички я осъзнаят толкова по-бързо ще се намери решение. Не по-малко от всички и аз искам да гледам Спартак не само във втора, но и първа лига и то на хубав и модерен стадион.....дано един ден да го дочакаме...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2019, 08:45 
Администратор

Разбрах, че на първо време Община Плевен и "Жилфонд" ще отделят някакви средства за най-належащите подобрения по стадиона, пък ще се чака и държавна помощ. Ясно е, че реконструкция няма да има, а само кърпежи с малко пари.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2019, 20:37 
Администратор

В крайна кметка, май няма да се пипа нищо по стадион "Плевен", а е направена схема да се стегне стадион "Белите орли", който макар и още неофициално, отново се казва "Спартак"...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2019, 22:45 
Аватар

getsov написа:
В крайна кметка, май няма да се пипа нищо по стадион "Плевен", а е направена схема да се стегне стадион "Белите орли", който макар и още неофициално, отново се казва "Спартак"...

Това си е добра идея според мен. Може да се стегне със сравнително малко пари и да домакинстваме там. Трябва да се сложат само доста редове със седалки реално и да се изчисят трибуните и може би с малко циментиране и ремонт на съблекалните. Теренът мисля, че трябва да е в добро състояние. За стадион Плевен не знам какво мислят да се прави. Там трябва да се събори и отначало ако зависи от мен. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2019, 23:01 
Администратор

Доколкато знам, съблекалните са ремонтирани, трибуните очевидно са здрави като им липсват метални шини за седалки и самите седалки. Трябва да се огради сектор за гости, да се направи тунел и др. подобрения, каито не са нещо чак толкова съществено, ако има някакви пари. Чувал съм, че отстоянията от тъч линията до оградите са малки, но може и да мине така сигурно... Виждам, че се почистват трибуните, направена е нова ограда при централния вход, работи се и по тоалетните... Близо сме до заветното завръщане на стадион "Спартак"!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2019, 11:18 

Дано стане! Според мен много добра идея. Притеснява ме само все още неясната собственост на стадиона.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2019, 13:41 

Enter написа:
Дано стане! Според мен много добра идея. Притеснява ме само все още неясната собственост на стадиона.
В момента стадиона се продава от ПИБ за 1,45 милиона лв. Може да се види в сайта на банката.Според мен единствен начин е общината да го закупи,иначе не виждам как може да прави подобрения с общински пари.Има и друг вариант според мен-да замени стадион "Плевен" със стадион "Белите орли". Мисля си, че ако това стане банката може и да доплати на общината доста пари /поне 500 хил, тъй като стадиона "С.Алексиев" е на хубаво място,близо е до градската част и на негово място доста неща могат да се построят.Това е само мое съждение,дано някой от общината мисли подобно))))))).Може да се намерят и пари за ремонти от разликата при замяната.За целта трябва бързо решение на ОС-Плевен. Когато Спартак е играл на комунистическия стадион нищо добро не е видял,най-много някой равен.На стадион "Спартак" преди десетилетия биехме Левски,Славия, , Ботев,Берое.Рядко някой излизаше от там непобеден.Дано си го върнем!!!!!!111

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2019, 20:54 
Администратор

Разбрах, че на стадион "Спартак" предстои монтирането на около 2500 седалки. По мои сметки това са секторите "А" и "В". Скоро цялата ограда от ресторанта до трафопоста ще бъде изградена наново с метални рамки и винилови платна с големи емблеми на Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа