Дата и час: 22 Окт 2018, 03:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2018, 06:59 
Администратор

Най-после победа, дошла след гол на юношата ни Александър Александров. Въпреки трите точки, като нищо може да има изгонени от Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018, 16:47 

ЯНТРА ПТ-СПАРТАК ПЛЕВЕН-1:0 НА ПОЛУВРЕМЕТО

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018, 17:37 

Янтра ПТ-СПАРТАК плевен-3:0

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018, 19:53 
Аватар

mariqn40 написа:
Янтра ПТ-СПАРТАК плевен-3:0

Пишем най-срамните мачове в историята на целия плевенски футбол и никаква реакция от никой....ни вопъл ни стон......е значи е прав Гетов, че футбола в града е мъртъв и скоро няма да се възроди за голяма жалост-.......пак ще кажа-лично аз предпочитам да се закрие това уродоливо чудовище и да ни спрат адските мъки, отколкото да продължим да падаме от Ботев Лиляче и Скрита сила Мъдрево....... :x :evil: :evil:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018, 21:37 

Простете, аз трудно проумявям защо при положение че заплати се изплащат със закъснение, този господин е поканен за спонсор за втори път? Според мен е въпрос на чест, нека е по-малко възнаграждението но, да се изплаща редовно. Все пак, това би могло да е погрешен слух

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018, 22:38 

va.zorev87 написа:
Простете, аз трудно проумявям защо при положение че заплати се изплащат със закъснение, този господин е поканен за спонсор за втори път? Според мен е въпрос на чест, нека е по-малко възнаграждението но, да се изплаща редовно. Все пак, това би могло да е погрешен слух

Тоя пък и той се изказа от нищото! Това е трета лига - отборите са аматьорски и договори няма - изплащат им това което са се разбрали. 1 забавена заплата е нищо за това ниво на футбола - та то в първа лига има отбори които дължат по много повече заплати на футболистите си, ама това не е оправдание да се влачат като мърши по терените на селата и да се подиграват с историята на този 100 годишен клуб. Ясно е,че бойкотират и не играят нарочно - въпроса е защо? А ти браточка ако си по-паралия от Динов давай ти пари тогава за заплати и издържа клуба. Разбирачи и лаици много ама никой не вади пари, а само гледат сеири. Ако има някаква друга алтернатива критикувай колкото искаш, ама при положение,че никой не иска да даде 5 лева за клуба просто няма смисъл да се плюе безцелно!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018, 23:06 

ggv написа:
va.zorev87 написа:

Тоя пък и той се изказа от нищото! Това е трета лига - отборите са аматьорски и договори няма - изплащат им това което са се разбрали. 1 забавена заплата е нищо за това ниво на футбола - та то в първа лига има отбори които дължат по много повече заплати на футболистите си, ама това не е оправдание да се влачат като мърши по терените на селата и да се подиграват с историята на този 100 годишен клуб. Ясно е,че бойкотират и не играят нарочно - въпроса е защо? А ти браточка ако си по-паралия от Динов давай ти пари тогава за заплати и издържа клуба. Разбирачи и лаици много ама никой не вади пари, а само гледат сеири. Ако има някаква друга алтернатива критикувай колкото искаш, ама при положение,че никой не иска да даде 5 лева за клуба просто няма смисъл да се плюе безцелно!

другарю, подбирай думите, считам сме на една страна. Спорът е принципен, с цел да се иска отговорност от управата. Това че трета лига, и че и други го правят, не са никакви аргументи. Казах, алтернативата е да се дава по-малко, редовно, възнаграждение.
Да дадат сметка на отбора, от утре внасям всяко първо число на месец по сто лева, за неопределен период, това са моите способности.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Май 2018, 11:20 

ggv написа:
va.zorev87 написа:

сигурно е, както казваш,, още изграждам мннение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа