Дата и час: 24 Сеп 2018, 06:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2018, 16:19 
Администратор

За Спартак е добре, защото ще картотекира останалите нови и ще има още една седмица за обиграване. Плюс това, от Кариана няма да имат възможност да ни наблюдават в мач със силен отбор и общо взето ще сме им загадка за мача в Мездра на 4 март.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2018, 13:46 
Администратор

17 кръг е отложен за неясна дата, а мачът Спартак - Вихър е насрочен за 11 март.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2018, 09:12 
Администратор

Явно при ситуацията с отлагането на първите два пролетни кръга просто стартът на полусезона се отлага и кръговете ще си вървят в последователност. За да се спази крайната дата на приключване на първенството ще има два междинни кръга.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2018, 19:38 

От доста време не бях гледал толкова слаб мач.Вихър ни изпуснаха,като имаха доста по добри полужения.Спартак не показа нищо-трагични и без никаква идея как да направят каквото и да било.Доста хора не успяха да влезнат за началото на мача и отнова кутия от маратонки за каса

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2018, 19:52 
Администратор

Невероятно безидейна игра на Спартак! Определено на отбора му липсва опитен халф. В края на мача се видя, че няма кой да поведе отбора напред и дори не успяхме да натиснем. Ясно е, че отборът не е сработен, но чак такова нещо не очаквах.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2018, 08:30 

След мача е имало циркове в официалната трибуна.Преди малко ми казаха,че Иван царя и Чушката са скочили на Динов след мача и има арестуван.На мен не ми пука за Динов,но липсата на организация е явна.Не може да чакат 200 човека на опашка на входа и да работи една жена с касов апарат и кутия от обувки за каса!Никаква организация и в официалната трибуна-всеки влиза и прави каквото си иска.Най-важното е да ми вземат капачката от водата при полужение,че е пълно с камъни навсякъде

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2018, 09:58 
Администратор

Нямат край тези наши плевенски простотии! Не че са оправдание за лошото представяне на отбора в конкретния мач, но натрупването им с години доведе до положението, в което е в момента Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2018, 12:29 

Нямах никакво желание да пиша, много се надявах срещата да завърши по сходен начин като есента, но същевременно прогнозирах, че е възможна и загуба!
Истината е, че с тези играчи в предни позиции, няма да се получи, това ми е прогнозата!
Всички са там поради една, единствена причина и повечето запознати с футбола в БГ, знаят каква е тя!
дано не позная!
Град като Плевен заслужава отбор поне във II лига!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа