Дата и час: 26 Фев 2020, 06:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2016, 08:12 
Администратор

Цитат:
Плевенчанинът Николай Тодоров подписа договор с шотландския „Хартс“

Изображение

Талантливият плевенски футболист Николай Тодоров направи поредна сериозна стъпка в кариерата си, преминавайки в редиците на елитния шотландския „Хартс“. Вчера той е подписал договор с тима от Единбург за 1+1 година, като ще носи екип с номер 25, научи „Плевен за Плевен“. Пред нашия сайт Коко опроверга информацията, че през следващия сезон ще бъде част от отбора на „Хартс“ до 20 години, която се появи в някои медии. „Договорът ми е с първия отбор. За мен не е проблем да играя и при 20-годишните, но това не може да случи, тъй като през август навършвам 20 години“, обясни Тодоров.

Младият плевенчанин не скри отличните си впечатления от посрещането му в Единбург. Днес направих първа тренировка с отбора и всичко мина много добре, сподели той, допълвайки, че „Хартс“ разполага с отлични предимно млади футболисти. Треньорското ръководство ме увери, че ще ми даде шанс да играя в мачовете за „Лига Европа“, ако покажа, че го заслужавам, така че ще трябва да се постарая да оправдая гласуваното ми доверие“, каза още Николай Тодоров.

plevenzapleven.bg

Дано скоро видим Николай Тодоров и в един силен национален отбор на България!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2016, 09:55 
Аватар

Васко Шопов е подписал с Дунав. Това за мен е добра новина, защото в Литекс не му се даваше шанс. Дано такъв да му се даде в Дунав, защото той определено има качества и какво да покаже!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа