Дата и час: 16 Юли 2019, 10:06

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: www.spartak-pleven.bg
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2015, 13:12 

getsov написа:
Пропуснах да похваля Kanabisawe, който след всеки кръг своевременно попълва таблицата с класирането в сайта! За съжаление не всичко мога да го поверя на някого.

Щом имаш помощник 8-) може да се заеме и с фен галерията.Има доста работа там,както и снимки от доста мачове за качване

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: www.spartak-pleven.bg
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2015, 13:44 
Администратор

Да, би било добре да съберем най-после снимките! Ще обсъдя с администратора на сайта вариант подбрани снимки да се въртят в поле на първа страница на сайта.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За сайта
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2016, 12:49 
Администратор

Болшевик написа:
Това с начина на представяне на информацията е чудесно и заслужава само адмирации за труда, желанието и времето което ще отделиш, но все си мисля, че основният проблем ще дойде от това дали ще имаш възможност да го правиш както преди по времето на Дидо и Жоро? Кой, какво, защо, как, кога и т.н. относно случващото се в и около отбора, стадиона, базата.....
От Свилен и Тони Вашков мисля, че няма да получаваш напълно обективна информация. :?

В интерес на истината никога не съм получавал информация от Дидо Митов и Жоро Милев. По тяхно време бяхме във "В" група и дори местните медии не обръщаха достатъчно внимание на отбора. Затова беше достатъчно в сайта да се отразяват новините за мачовете и за трансферите.

В "Б" група разчитах на пресаташето по това време Тони Вашков, който ми даваше официална информация от клуба.

Честно казано, не ми се иска в сайта да публикувам каквито и да е новини "от съблекалнята", каквито феновете коментират помежду си ежедневно. Те не са за пред медиите. Нормално е да се разбере, че даден футболист ще премина в Спартак например, но след като ръководството не го обявява, значи си има причина.

В сайта ми се иска да наблегна на новини, свързани с поясняване на ситуации, за които никой не иска да внесе светлина. Например, когато никой не каза, че след втория фалит нямаме право на промоция в "Б" група 1 година. Или пък както в края на този сезон никой не разясни, че по наредба Спартак не изпада.

И преди от време на време съм публикувал някакви интересни исторически факти - като например това, че Спартак е първият български участник в Интертото.

Ще пускам и анализи преди мачовете или пък ще представям противника, ако е непознат.

Общо взето в сайта могат да попадат много интересни новини, които не са ежедневните по масовите медии - резултати, контузени, наказани и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016, 14:37 
Администратор

Малко по малко ще подновя работата на сайта. Оправихме кашата със смяната на сървърите, паролите и т.н. и вече съм обновил класирането и мачовете.

Може би няма да имам възможност да пускам ежедневни новини с дълго съдържание, но ще се старая важните неща да ги има. Ще се старая да разяснявам и някои проблеми, за които няма информация в медиите.

Ако имате идеи, пишете тук!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016, 14:43 
Аватар

getsov написа:
Малко по малко ще подновя работата на сайта. Оправихме кашата със смяната на сървърите, паролите и т.н. и вече съм обновил класирането и мачовете.

Може би няма да имам възможност да пускам ежедневни новини с дълго съдържание, но ще се старая важните неща да ги има. Ще се старая да разяснявам и някои проблеми, за които няма информация в медиите.

Ако имате идеи, пишете тук!

Моята идея е да се взимат записите от мачовете ни и да се качват някъде по ютюб или вбокс например и да могат да се гледат от доста хора. Това не би трябвало да е никакъв проблем след разговор с зам кмета.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016, 14:45 
Администратор

Добра идея, стига спортно-техническото ръководство да няма нищо против предвид възможността по този начин противниците да ни разузнават много по-лесно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016, 15:06 
Аватар

getsov написа:
Добра идея, стига спортно-техническото ръководство да няма нищо против предвид възможността по този начин противниците да ни разузнават много по-лесно.

Ние като сме такава голяма загадка направо сме неразгадаеми с тая нашата защита.... :lol: :D Идеята е супер и трябваше много отдавна да се направи. Има много хора, които не са в Плевен или не са в България изобщо, а искат да гледат мачовете на Спартак. Трябва да се помоли ръководството да съдейства, защото знам че всичките мачове се записват по нареждане на БФС и не би трябвало да е проблем да дават запис.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа