Дата и час: 19 Окт 2019, 21:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2019, 00:14 

Добър мач се получи в Елена, с не много положения пред двете врати. Личи си, че Локо Горна са по-сработения отбор, което е нормално, но не показаха нещо кой знае какво. Направихме девет смени, което значи че играха 20 човека. Целия мач за нас изкараха само двамата централни защитници Григоров и Ковачев. Надявам се скоро да влезе и пумата. Ако има нормално финансиране съм оптимист, пиша го за успокоение на някои форумни фенове, на които Ловеч им е далеч! П.С. Стадионът в Елена е със 6000 седалки, компютърна поливна система и слънчеви панели. Естествено с едни 5 милиона евро пари.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2019, 17:26 
Аватар

https://www.sportal.bg/news.php?news=794492

Пламен Гетов казва право куме в очи- Спартак Плевен ще играе мачовете от втора лига в Ловеч. Всичко е ясно значи. По-голямо унижение за плевенският футбол не знам дали е възможно. Цял сезон да играем като гост.......вместо Плевен да се радва на отбора си цял сезон ще обикаляме като гаврошовци...... :evil: И Ловеч не ми е далеч, но това е супер унизително поне за мен да ходя в село Ловеч, които когато Спартак играеше в А група и се бореше за първите места те играеха дербито Лъсков-Троян.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2019, 17:51 
Администратор

Не е казано никъде, че цял сезон ще се играе в Ловеч.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2019, 19:21 
Аватар

getsov написа:
Не е казано никъде, че цял сезон ще се играе в Ловеч.

И какво ще стане през сезона, което ще ни върне да си играем в Плевен? Трябват огромни пари за сериозен ремонт, които няма откъде да се вземат очевидно. А доколкото разбирам и стадиона на Спартак 1919 няма да може да вземе лиценз за втора лига.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2019, 18:49 

werder1899 написа:

Пламен Гетов казва право куме в очи- Спартак Плевен ще играе мачовете от втора лига в Ловеч. Всичко е ясно значи. По-голямо унижение за плевенският футбол не знам дали е възможно. Цял сезон да играем като гост.......вместо Плевен да се радва на отбора си цял сезон ще обикаляме като гаврошовци...... :evil: И Ловеч не ми е далеч, но това е супер унизително поне за мен да ходя в село Ловеч, които когато Спартак играеше в А група и се бореше за първите места те играеха дербито Лъсков-Троян.

Най-голямото унижение за плевенския футбол беше през 2009, когато Спартак го фалираха и имаше нулева година. На следващата играхме в окръжната група и загубихме от отбори като Чавдар/Бръшляница/ и Левски/Сухаче/. Явно ти си живееш в миналото, което никога няма да се върне поне на този етап! П.С Лъсков е от Ямбол, отборът на Троян се казваше Чавдар.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2019, 20:06 
Аватар

stivan_fan написа:
werder1899 написа:

Най-голямото унижение за плевенския футбол беше през 2009, когато Спартак го фалираха и имаше нулева година. На следващата играхме в окръжната група и загубихме от отбори като Чавдар/Бръшляница/ и Левски/Сухаче/. Явно ти си живееш в миналото, което никога няма да се върне поне на този етап! П.С Лъсков е от Ямбол, отборът на Троян се казваше Чавдар.

Да, моя грешка, не Лъсков, а Кърпачев Ловеч. Ами иска ми се Спартак да е пак фактор в първа лига и да има отново големи футболисти, на които да се наслаждаваме . За жалост тоя сезон ще е ходене по мъките.....аз ще си ходя да си гледам любимият отбор навсякъде, където успея да отида и ще се надявам да дойдат по-добри времена......

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа