Дата и час: 01 Апр 2020, 12:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017, 23:05 
Аватар

stivan_fan написа:
Ето, че сам си отговори на основния въпрос...докато кмет е този индивид, ние футбол няма да имаме въобще или ще гнием по селата.
Като цяло финансирането на футбола в последните години е пряко свързано с политиката. Местната администрация като опозиция на централната власт, не дава никакъв шанс за развитие на града, камоли на спорта. Жалко, че имаме трима министри от региона в това правителство, които явно отдавна са "столичани в повече".
Лично аз не виждам никаква светлина в тунела, докато не се смени местната управа или не се появи някой "чичко паричко".

Това е истината! Като цяло за Плевен правителството от години не полага никакви дори минимални грижи. От години се молим като гаврошовци да ни отпуснат някакви трохи да си направим една кирлива нова зала за жълти стотинки сравнено с държавния бюджет-около 10-15 млн. За стадиона ни да не говорим, щото лично мен ме е срам да ходя на тия римски останки между храсталаци, камънаци, змии и гущери.....един отбор имаме, който играе на най-високо ниво-баскетболния Спартак и тая година бяхме на косъм да го бастисаме и него-доста доброжелатели се опитаха това лято да го приключат....какво да говорим повече......хората или измряха или се изнесоха от прекрасния ни град забравен от министри, които мен ме е срам да ги нарека плевенчани и правителство....срам и позор......за кмет и общински съвет е излишно да се говори-само кражби и далавери-гнусотия.......дано Господ поне не ни е забравил....... :cry:

П.С. Да се сетят какво обещаваха Московски и Цачева по време на предизборната кампания-"най-малкото, което ще направим в Плевен е да довършим новата зала"......половин година са в министерски съвет и забравиха какво обещаваха...... :idea:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017, 23:15 

Дааааа, много уместни разсъждения! Само дето трябва да се добавят разни дрееееебни нещица!
1. Трябват не 200000, а поне 300-400000, за да се случат нещата! това, при условие, че опитните играчи са местни, 4-5 човека, при това на възраст не повече от 30, а другите имат нормално заплащане, т.е. като сума и честота! не казвам високо заплащане!
2. има талантливо поколение юноши, още 4-5 човека, за да растат около останалите, още 6-7 човека м/у. 21-24 г. и поне 2-3, които да са старша, U-19!
3. Броите колко пишем и сме по мачовете, 2-50 човека! Сигурно толкова искат да се даде за театър, за музея, за епопеята, за библиотека, за компютри, за..............
4. По отношение на опозиция, сигурно има нещо вярно, но кой е избрал този кмет?! Всички ние или тези, които не са гласували!
Сигурно и на него не му е лесно......., разбира се това си е негов проблем.
Предложенията са уместни, само дето забравихте да кажете от къде ли ще дойде този спонсор?!
Доколкото си спомням 1 път Динов си тръгна и положението не стана по-добро!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017, 23:18 

Защо не се съберат подходящи хора и не говорят с Динов, може пък това да помогне!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 07:14 
Администратор

Мачът в Севлиево е от 16:00 часа. Чувам, че едва ли не и на двата отбора не им се играело... Сигурно ръководството на Спартак не иска да се набутва с организацията на домакинството на Берое! Приходи от билети им е ясно, че няма да има след всичко от последните години.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 07:50 

E тогава за какво се напъвахме срещу Кариана ако сега няма да искаме да играем?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 07:52 
Аватар

Enter написа:
E тогава за какво се напъвахме срещу Кариана ако сега няма да искаме да играем?

Ако имахме желание да играем сериозно за тая купа щяха да платят 1000 лева наем за стадиона в Ловеч.....ще си отпаднем днес явно и да се свършва и с тая мъка.... :evil:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 14:40 
Администратор

Пак има някакви драми покрай отбора за пари... Не знам какво става, но не сме започнали сезона, а вече 3-4 пъти има проблеми в това отношение. Чува се дори, че мачът със Севлиево е под въпрос именно поради тази причина.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 17:01 
Администратор

Севлиево - Спартак 3:2 и отпадаме за Купата. Липса на желание у нашите футболисти. 2:0 за домакините, 2:2 към 75 мин., но победен гол в края. Тотално безхаберие и липса на идея за бъдещето на отбора в този му вид и клуба като цяло...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 18:58 

Отпадането за Купата е най-малкия проблем. Като сме казали А, нека кажем и Б.
Клубът е на пълен самотек, "спонсора" не се е вясвал в Плевен от два месеца и не вдига телефона и на познатите си. Чат-пат идва оня с двата GSM-ма да донесе някой лев и да подкрепи племенника си - С.Христов. Кметът Спартански е абдикирал напълно като е прехвърлил "отговорността" за ОФК на зам. кмета пред пенсия Кюлджийски, който е грамотен, колкото аз бях в 5-ти клас, а основното му занимание е да мандръса разни тутурутки, естествено срещу заплащане :oops: И това е ПРЕДСЕДАТЕЛ на УС на ОФК, като основно е и фен на Левски/София/?!
Докато не се смени ръководството на клуба с хора, които могат да кажат две изречения без да се запъват и наистина милеят за отбора, нищо добро не очаквам в близко бъдеще.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017, 20:14 
Аватар

stivan_fan написа:
Отпадането за Купата е най-малкия проблем. Като сме казали А, нека кажем и Б.
Клубът е на пълен самотек, "спонсора" не се е вясвал в Плевен от два месеца и не вдига телефона и на познатите си. Чат-пат идва оня с двата GSM-ма да донесе някой лев и да подкрепи племенника си - С.Христов. Кметът Спартански е абдикирал напълно като е прехвърлил "отговорността" за ОФК на зам. кмета пред пенсия Кюлджийски, който е грамотен, колкото аз бях в 5-ти клас, а основното му занимание е да мандръса разни тутурутки, естествено срещу заплащане :oops: И това е ПРЕДСЕДАТЕЛ на УС на ОФК, като основно е и фен на Левски/София/?!
Докато не се смени ръководството на клуба с хора, които могат да кажат две изречения без да се запъват и наистина милеят за отбора, нищо добро не очаквам в близко бъдеще.

Това дружество с това ръководство и тия подизпълнители като футболисти и разни с по два GSM-а е в кома, да не кажа че е мъртво и нищо добро не може да се очаква. Нещата са повече от ясни и то от много време-умишлено беше докарано изпадането от втора лига, защото пари за там хептен няма никакви-на повечето играчи от миналата години не са платени доста от парите според мое инфо. За престъпници като динов и оня с телефоните е мъка да се занимават с това дружество и не знам докога ще продължава тая мъка и гавра със Спартак. По мачовете ходят два файтона публика.........тая година не съм наясно дали кутията за обувки е още на входа...... :lol: :lol: :lol: Аз на мач на това дружество с тия типове и безхаберници няма да отида.....лошото е че не виждам изход от ситуацията ни в момента......не виждам спасение от никъде-......общинско дружество от което никой не се интересува-ни пишман кмет ни никой.....ръководено от хора с купено основно образование.......трагедия.......не виждам смисъл да се продължава тая мъка и подигравка с Плевен и Спартак-........

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа