Дата и час: 16 Авг 2018, 09:58

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2018, 12:53 
Администратор

Тотален провал за Спартак от началото на сезона, въпреки на пръв поглед добрата селекция! Лично на мен вече ми се струва, че има някакви вътрешни проблеми, различни от спортно-техническите, които водят до умишлено слаба игра.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2018, 14:35 

Здравейте,
Отскоро се интересувах от изявите на Спартак. Дойодох на този мач с Кнежа, макар едва ли се откроявах с подкрепа.. Според мен Спартак игра добре, като игра за победа, но но на няколко пъти не достигна точност за гол. Все пак е рано да кажа, че имам утвърдено мнение, за игра на отбора.
Имам желание да се появя на на мач срещу Козлодуй, или срещу Севлиево, макар, че още не е сигурно, както и поне на един домакински мач този сезон. Искам да попитам ако някой ходи по редовно от София, дали мога да се присъединя за някой мач. васил

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2018, 15:50 

va.zorev87 написа:
Здравейте,
Отскоро се интересувах от изявите на Спартак. Дойодох на този мач с Кнежа, макар едва ли се откроявах с подкрепа.. Според мен Спартак игра добре, като игра за победа, но но на няколко пъти не достигна точност за гол. Все пак е рано да кажа, че имам утвърдено мнение, за игра на отбора.
Имам желание да се появя на на мач срещу Козлодуй, или срещу Севлиево, макар, че още не е сигурно, както и поне на един домакински мач този сезон. Искам да попитам ако някой ходи по редовно от София, дали мога да се присъединя за някой мач. васил

По-добре отиди на театър или опера - няма смисъл да ги гледаш тия клепарници плевенските футбалери- само си губиш времето. Отдавна в Плевен вече няма футбол

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2018, 20:14 

При това място в класирането, без шанс за каквото и да е този сезон, едва ли някой от футболистите има желание и стимул да се раздава на терена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2018, 20:39 

Enter написа:
При това място в класирането, без шанс за каквото и да е този сезон, едва ли някой от футболистите има желание и стимул да се раздава на терена.

Това е може би най-тъпото мнение което съм чел тук напоследък! Кой им е виновен за това класиране - аз ли играя на терена? Колкото играят - такова им е и класирането. След като нямат мотивация да играят за Спартак да си хващат пътя и да се омитат от Плевен, а не да ми живуркат тука и да си вземат само парите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2018, 07:20 
Администратор

Enter написа:

Второто място не е съвсем нищо, защото винаги дава някакви шансове. Но дори да ни е обещано на 100%, че по някаква схема ще сме във Втора лига догодина, няма никаква логика да не печелим мачовете си с тези футболисти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2018, 09:40 

ggv написа:
По-добре отиди на театър или опера - няма смисъл да ги гледаш тия клепарници плевенските футбалери- само си губиш времето. Отдавна в Плевен вече няма футбол

да играеят мач за мач, пък както дойде

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2018, 10:25 
Администратор

va.zorev87 написа:
ggv написа:

да играеят мач за мач, пък както дойде

Не са проблем резултатите, а защо се стига до тях при направена на пръв поглед силна селекция, осигурено спокойно трениране на базата в Бояна и т.н. Явно има някакви проблеми в клуба, които се отразяват и на отбора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа