Дата и час: 24 Ное 2017, 20:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017, 11:43 
Администратор

Изненадваща победа поне за мен, предвид факта, че отборът ни вече е съставен почти изцяло от юноши след многото напуснали, наказани и контузени.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017, 11:47 
Администратор

Цитат:
Емил Велев: За 100-годишнината си Спартак трябва да играе на професионално ниво

Работим върху изграждането на отбор, сподели Кокала след успеха над Севлиево

"От 4-5 кръга почти винаги изпускахме победата, с изключние на последния мач, когато ни бе изгонен и играч и заслужено бяхме победени. Виждате, че момчетата се стараят, особено тези от плевенската школа. Добре се представят, аз съм доволен. Това е бъдещето, тъй като не може един отбор като Спартак да не съществува", сподели Емил Велев след победата на Спартак над Севлиево.

"Нямаме цел задължително да гоним промоцията в "Б" група. Аз със самото идване го казах. Трябва да се изгради отбор, да има и опитни играчи и по-млади футболисти, за да може евентуално за 2019 г., когато е 100-годишнината на клуба, да има един боеспособен тим, който да играе в професионално ниво", допълни Кокала.

"Няма опасност да не бъде заплатено на футболистите. Каквото е обещано е дадено. В лицето на г-н Иван Динов има един сериозен бизнесмен, който иска отборът на Спартак да просперира", каза още главният мениджър на Спартак пред Спортал ТВ.

pleven.utre.com

Много се радвам, че Велев подчертава, че е доволен от момчетата от школата на Спартак. Заради проблемите през последното десетилетие повечето класни плевенски футболисти почти не са играли за Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2017, 13:07 

getsov написа:
Изненадваща победа поне за мен, предвид факта, че отборът ни вече е съставен почти изцяло от юноши след многото напуснали, наказани и контузени.

Ако беше прочел написаното предната седмица, щеше да видиш, че вече съм го написал! :) А за момчето, което играе като ляв бек, доста преди време бях написал, че се справя сравнително добре, мисля че беше след мача с кариана за купата! Просто момчето, което използваха на този пост, е с други функции, и явно това му идваше малко по-различно! иначе пък той (титулярният ляв бек) ми хареса, когато игра халф.
Както написах и преди дни, наистина играта ми хареса предните мачове, но късметът не беше с отбора. Сега севлиево направиха 2-3 чисти пропуска, на празна врата от 3-4 метра! това същото се случи и на Спартак предходните мачове, включително и срещу бдин! Даже не съм съгласен, че и срещу Козлудуй не заслужаваха поне Х! Дузпата беше 50 на 50, сигурен съм в преценката си, а при 0:1 имаха поне две чисти положения!
Така че, двете момчета, които започнаха като титуляри имат бъдеще, ако тренират упорито, другите 3, които влезнаха като резерви, ми е трудно да преценя!
Само се чудя 1, защо местния треньор не се опита да ги налага?!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа