Дата и час: 17 Дек 2017, 23:17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2017, 22:00 

Junior11 написа:
Да ти кажа честно ,не съм сигурен дали ние (Академик) с този отбор изграден на 90% от юноши и средна възраст под 21 години,сме аматьорите или тези срещу нас ..СРЕЩУ ПО-ТРАГИЧЕН СПАРТАК ПЛЕВЕН НИКОГА НЕ СЪМ ИГРАЛ..желая всичко най-хубаво на клуба,но както преди година и няколко месеца прогнозирах..нищо добро не го очаква с тези хора които го управляват..:/

Близнак, ако обичаш би ли ми напомнил кой те освободи от Спартак, че паметтта ми изневерява, поради напредналата ми възраст. Ако поне 4-5 от тези, които сега носят екипа на Спартак искаха да играят, щяха да отнесат и Академик и Партизан с разлика. Проблема е кардинален и не виждам как ще се реши в близко бъдеще.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2017, 22:24 

stivan_fan написа:
Junior11 написа:
Да ти кажа честно ,не съм сигурен дали ние (Академик) с този отбор изграден на 90% от юноши и средна възраст под 21 години,сме аматьорите или тези срещу нас ..СРЕЩУ ПО-ТРАГИЧЕН СПАРТАК ПЛЕВЕН НИКОГА НЕ СЪМ ИГРАЛ..желая всичко най-хубаво на клуба,но както преди година и няколко месеца прогнозирах..нищо добро не го очаква с тези хора които го управляват..:/

Близнак, ако обичаш би ли ми напомнил кой те освободи от Спартак, че паметтта ми изневерява, поради напредналата ми възраст. Ако поне 4-5 от тези, които сега носят екипа на Спартак искаха да играят, щяха да отнесат и Академик и Партизан с разлика. Проблема е кардинален и не виждам как ще се реши в близко бъдеще.

Не съм Близнака, Той ми е съотборник..Димитър Димитров се казвам и също съм от Плевен и съм юноша на отбора.. а за Близнака ако ме питаш...Спартак няма такъв нападател вмомента :)! И бе освободен от същият този специалист ,който сега води отбора,понеже явно НЕ СТАВА ...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2017, 12:07 

Питам се, някой гледал ли е срещата, освен обидения младеж, освободен от плевен?! нали знаете, че никой не е пророк в собствения си дом?!
Да, съгласен съм, относно трениране и тренировъчен процес! Резултатът не е добър, явно и след гола за спартак се получи някакво вдигане при домакините, може би бяха премирани допълнително! Което е, ако е така е добре за футбола в региона!
Защо не погледнете, че /повтарям се/ ако махнеш тези 3-4 човека по на 30 и, то и средната възраст на спартак също е около 21 и когато тези 3-4 не могат или не желаят да вдигнат по-малките, нещата трудно се получават! да, грозно и гадно е да се говори за пари но и без тях не може!
настина всеки трябва да се хване да работи яко и нещата ще се получат, даже на моменти се получават /отново се изпуснаха поне 3-4 положения, за акедемик не бяха повече от 2/, но късметът покрива силните и смелите, отпуснеш ли се малко, не се случва!
Вкарайте малко позивитизъм!!!
в крайна сметка, докато има разделение при хората, от които по един или друг начин зависи развитието на клуба, наистина нищо няма да се получи!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2017, 12:18 

Съжалявам, че се допълвам, но сега прочетох няколко отзива за срещата, едно ми хареса!!!!!
ПОВЕЧЕТО ОТ ТЕЗИ МОМЧЕТА ИГРАЯТ ЗА ЧЕСТТА НА СПАРТАК И ЗА СОБСТВЕНАТА СИ ЧЕСТ!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2017, 13:50 

nomad1395 написа:
Питам се, някой гледал ли е срещата, освен обидения младеж, освободен от плевен?! нали знаете, че никой не е пророк в собствения си дом?!
Да, съгласен съм, относно трениране и тренировъчен процес! Резултатът не е добър, явно и след гола за спартак се получи някакво вдигане при домакините, може би бяха премирани допълнително! Което е, ако е така е добре за футбола в региона!
Защо не погледнете, че /повтарям се/ ако махнеш тези 3-4 човека по на 30 и, то и средната възраст на спартак също е около 21 и когато тези 3-4 не могат или не желаят да вдигнат по-малките, нещата трудно се получават! да, грозно и гадно е да се говори за пари но и без тях не може!
настина всеки трябва да се хване да работи яко и нещата ще се получат, даже на моменти се получават /отново се изпуснаха поне 3-4 положения, за акедемик не бяха повече от 2/, но късметът покрива силните и смелите, отпуснеш ли се малко, не се случва!
Вкарайте малко позивитизъм!!!
в крайна сметка, докато има разделение при хората, от които по един или друг начин зависи развитието на клуба, наистина нищо няма да се получи!!!

Понеже виждам.че не си много запознат с нещата ,да те информирам ,че не съм освободен от Спартак ,по-интересувай се малко,преди да коментираш,най-малко пък съм обиден на някого ,а и нямам нужда да играя в отбор в който за да ме зачитат баща ми трябва да е платил екипировката(защото има и такива)!! Защо не погледнеш този отбор на Спартак ,и тези млади момчета които казваш...колко от тях са от Плевен? Знаеш ли колко момчета играят в Славяново,Левски,Червен Бряг и др. ,ЮНОШИ на СПАРТАК ...с класи над тези момчета. Не искам да ги обиждам ..нищо лично..дори не визирам и себе си в тази бройка ,но неможе да си 4-ти във "В" група..да неможеш да биеш Червен Бряг и Свищов ,едвам да биеш ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ с дузпа в края.. Пари? Ок ..разбирам ..еми като нямаш пари ..направи си отбор с тези момчета,които споменах по-горе в коментара си ...Нямаше да се плащат хотели,мотели и т.н. , щяха да милеят за клуба и нямаше да са по-надолу в класирането!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2017, 18:28 

явно не си чел добре! написал съм, че никой не е пророк в собствения си дом! това значи, че трудно се оценяват способностите на всеки, който е израсъл пред очите ти!!!
Да не те познавам, но мога да кажа, че никой от Академик не беше по-добър от тези от спартак, с две изключения, централния защитник, който е от школата на етрополе/поне последно играеше там в юноши/, който беше на прилично ниво и момчето, което влезе като резерва с превързана ръка, което загатна за нещо, т.е. че има потенциал някакъв!!!
Относно изброените отбори, не никой играч поне малко не загатна за качества. Не желая да обиждам никого, просто субективна моя преценка!
За едно си прав обаче, че при правилна преценка на целите и средствата, с които се разполага, може да се сформира подходяща група, която да крепи отбора в челото на класирането, без претенции за качване в горна група.
А това с екипировката / т.е. пари/ го има навсякъде, не само във футбола, не само в спорта, а и не само в България!
Свиквай, живота е гаден! Даже много гаден, но всеки трябва да го живее с достойнство и да се бори!!!!!
Тренирай повече, бори се, колкото си по-млад, е по-лесно и гаранция, че ще постигнеш целите си! Колкото и да е трудно, без да правиш подаръци!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 09:15 

Мисля, че модератора или този, който беше публикувал съобщение го е изтрил!
Няма нужда от такива неща, затова е форум, всеки да изразява свободно мнението си! Няма и за какво да се обижда човек, истините са много!
Но се чувствам длъжен да отговоря!
Доста формално е да хващаш за букви и думи и да вадиш това, което ти е удобно от контекста! Мисля, че добре съм обяснил на доста места, моето виждане, че проблемите са комплексни и че и без пари не става! но пък наистина нека всеки права, това за което е нает и бях описал какви са начините, за да се покаже, че някой го е грижа за отбора!
Аз за себе си съм приел, че мога да коментирам, това, което виждам на терена и се опитвам да го коментирам безпристрастно! все пак и аз си имам своята истина!
Но е факт, че мога да коментирам всеки мач до тук, без един! и за тези, за които е необходима си плащам!
А колега, ти?!
Когато на стадиона хората се броят на пръсти, на никой не му е хубаво, нито на играчите пък им е стегнато, нито на ръководство му пука! когато хората са повече и видимо има интерес нещата са различни!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2017, 21:35 

Изтрил го е "този", а не модератора, защото реших, че няма смисъл да споря с радиоточката.
За мачовете на Спартак , които съм пропуснал през живота си, мисля да не ти давам обяснения :!:
П.с. Много пишеш, но нищо съществено не казваш колега...подреди си мислите и тогава драскай.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа