Дата и час: 20 Окт 2017, 07:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2017, 21:15 

werder1899 написа:
...по-голяма трагедия и унижение аз не си спомням....

Защото явно не си от феновете, която ходят на всички мачове на любимия отбор и не си бил на "дербитата" с Чавдар/Бръшляница/, Светослав/Лепица/ и Ботев/Димово/ преди 7-8 години.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2017, 21:20 

Явно, че трябва да има среща с кмета, и да се мисли какво става с отбора, от сигурен източник в клуба знам, че не са им плащани премиите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2017, 21:42 

Общинския клуб беше създаден благодарение на предния кмет,като хората на Спартански бяха против.Схемата е ясна-не им се занимава със Спартак и затова набутаха Кюлджииски да обира псувните.При първото псуване и скандиране срещу Динов той си заминава,а общинарите ще обвинят феновете за изгонения спонсор!Следва разпад...Това е моя прогноза и се надявам да не съм прав

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2017, 22:01 

ОФК беше създаден не благодарение, а въпреки нежеланието на предишния кмет. Сегашния кмет също беше против, но ако затрие сега клуба едва ли ще види втори мандат. ГЕРБ ще спечели със всяка една карикатура, която издигне след две години. Жалко е, че съществуването на футболните клубове е обвързано с политиката, а от това страдаме ние истинските привърженици. За това допринесоха алчността и лакомията на някои футболни легенди, които можеха да се впишат в златните страници на плевенския футбол, но се продадоха за няколко сребърника.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2017, 09:43 

даааа, победата беше изтормозена!!!
аз ще напиша само 1, въпреки старанието на момчета, формата на повечето е спаднала, не мога даже да дам точно определение с колко! за да спадне формата в началото на шампионата може да има само една причина!!! вие си отговорете каква!
А, отделно малко са взели по 1 премия и заплата. трудно се играе!
Единственото хубаво е, че се създадоха доста положения при сравнително затворената игра на гостите!
Все пак в лошото и малко хубаво!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2017, 09:48 
Администратор

Не им е толкова лоша формата, колкото мотивацията! И финанковите проблеми се отразяват на формата, защото не се тренира пълноценно. Вярно ли е, че е имало бойкот на тринировките в последните няколко дни?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2017, 11:50 

не ми се отговаря на този въпрос, а честно казано и не знам!
за формата не си прав, просто съм гледал някои от играчите в друга обстановка, поне 7-8, повярвай други са възможностите им. А и мачът от първия кръг, беше на съвсем различно ниво!
какви са причините за това, са си съвсем различни въпроси, пък и отговори!
причините са комплексни, ясно е!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2017, 12:40 
Администратор

Причините футболистите да не играят както очакваме са изцяло финансови. Имало е бойкот на тренировките, а дори в момента проблемите в отбора продължават. В същото време Иван Динов нито плаща, нито прави нещо, за да няма напрежение. Община Плевен си мълчи... На феновете просто ни е писнало от това безхаберие и много от нас са отчаяни и не им се хвърлят нерви и излишни усилия.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа