Дата и час: 20 Окт 2017, 07:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2017, 19:44 
Аватар

getsov написа:
Кариана уважили молбата на Севлиево мачът между двата отбора да се играе в събота, а не в неделя, защото Севлиево приемат в сряда Берое за Купата. Още отсега ми е ясно, че домакините от Севлиево няма да се напъват срещу Кариана...

Във вторник играят за купата-съвсем нормално да си преместят мача поне за събота. На нас никой не ни е крив, че сме със слаб и безобразен отбор и клуб с организация на ниво Малчика-да не ги обидя и тях само......

19 септември 2017, вторник, 16:00 ч:

Севлиево (Севлиево) - Берое (Стара Загора)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2017, 08:43 
Администратор

В sportal.bg беше обявено, че мачът е в сряда, както се говореше още преди да отпаднем. Но явно е преместен за вторник. Така молбата на Севлиево за изтегляне в събота изглежда напълно логична. Започнати с футбола в региона твърдят, че Севлиево в никакъв случай нямало да легнат на Кариана... Да видим дали ще имат сили да ги спрат, въпреки че простотиите в Спартак все повече ме карат да си мисля, че последният ни проблем е дали ще завършим този сезон на първо място.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2017, 19:24 
Администратор

Севлиево - Кариана 0:0, ако изобщо този много добър за нас резултат има някакво значение...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа