Дата и час: 15 Ное 2019, 22:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: РАМБО
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2014, 22:07 

Нека всеки си каже мнението за черния "ТАЛИСМАН" на Спартак Плевен :!: Мен лично почнаха да ме дразнят неговите изяви и трябва да се прекратят час по скоро.Рамбо ли е лицето на публиката на Спартак?Станахме за смях пред цяла България с този мангал ,а вие му се радвате.Днес след края на мача направо побеснях,като го даваха как прави шпагати на пистата.ЗА или ПРОТИВ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: РАМБО
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 00:12 
Аватар

Казвам ви съвсем сериозно,че на другия мач рамбо ще бъде бит и няма да влезе на стадиона,или ако иска да гледа,трябва да е по-тих от тревата!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 08:38 

Против!
Вече взе да става безинтересно и пошло.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 09:04 

Твърдо ЗА да се спрат изявите на Рамбо по Канал 3. Това е манипулация от страна на телевизията и безплатно вдигане на рейтинга им като после кадрите влизат в национален ефир, чрез Господари на ефира на Нова ТВ.
Не е нормално Рамбо да прави шпагати от радост след загуба на отбора, както и не е нормално агитката да хвърля вестници 5 секунди след гола на Етър в нашата врата.
Твърдо ПРОТИВ да се забранява на някой, бил той и циганин, да влиза на стадиона и да подкрепя отбора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 10:22 

Аз съм за ПРОТИВ.И да спрът да го дават по Канал 3 как прави тея шпагати грозни.Този мангал не ни трябва тука :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 11:13 
Аватар

Твърдо ПРОТИВ съм тая чернилка!Подкрепям идеята, че трябва да бъде бит и да е по-тих от тревата!Не може заради една 'чернилка' да ставаме за срам пред цяла България.Извинявам се за израза, но тези от Канал3 могат да вървят да се шибат някъде с нега, като им е толкова интересен!Като толкова им вдига 'рейтинга' , да си станат дружки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 12:07 

Отдавна съм си казал мнението за тоя,но къде мога да видя вчерашните му изяви

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 13:29 

stivan_fan написа:
Твърдо ЗА да се спрат изявите на Рамбо по Канал 3. Това е манипулация от страна на телевизията и безплатно вдигане на рейтинга им като после кадрите влизат в национален ефир, чрез Господари на ефира на Нова ТВ.
Не е нормално Рамбо да прави шпагати от радост след загуба на отбора, както и не е нормално агитката да хвърля вестници 5 секунди след гола на Етър в нашата врата.
Твърдо ПРОТИВ да се забранява на някой, бил той и циганин, да влиза на стадиона и да подкрепя отбора.

Агитката също е за обсъждане,но не в тази тема.Всеки има право да идва на стадиона,но поведението на Рамбо е ненормално.Ако охраната види човек с шалче го гони все едно е болен от Ебола,а циглето тича из целия стадион,пистата,съблекалните,ложите и забранения за публика сектор В.Ако бяхме Динамо Дисевица или Торпедо Буковлък ОК :!: Спартак е една от емблемите на Плевен и аз не желая името му да е обвързано с този "Талисман"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 13:34 
Аватар

Разбира се, че съм против Рамбо и на стадиона, и където и да е! Искам , обаче да кажа две неща по темата. Първо - кой, къде и кога му се радва? Ако визирате вчера - такова нещо НЯМАШЕ!В торо - как ще се оправи, поне на първи етап проблема според мен? Проблемът според мен ще се оправи като започнем да ходим масово, като агитка, на всички мачове, а не на 2-3 на полусезон, а през останалото време да сме си обичайните 10-15 човека. Примери за това много, а най - пресният вчерашния - дерби мач, който се излъчва по ТВ, а ние в клетката 8 човека! Докато това не спре, и не почнем да сме "масови" на всеки мач, и проблема с Рамбо няма да се оправи!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 14:22 

твърдо против рамбо то ни ееее в мамата тоз ром да го наречем

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа