Дата и час: 17 Окт 2019, 00:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2015, 21:34 

STORGO FIRM написа:
...Ние от фракцията STORGO FIRM...

Е признавам, че това не го видях и на всичките 30 фена според един кандидат за кмет, вече имаме фракции :roll:
Тогава ние сме DRUJBA OLD BOYS :mrgreen:
Като взема заплата естествено, ще направя и знаме на фракцията.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2015, 22:02 
Аватар

Ами ако не си забелязал господин Стивън, в момента сме малко. От STORGO FIRM сме най-голямата фракция на агитката. 15 човека нещо сме малко за вас или не знам, ако трябва ще се самозакрием. Направете Дружба олд бойс, няма ядове, но най-много да останете без знаме хаха, на първото гостуване ще ви го вземат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2015, 22:11 
Аватар

Колкото-толкова ! Хората всяка година напускат Плевен и не могат да идват често, други пък са заети. Ние правим каквото можем, за добри или за лошо в момента фракцията представлява 80% от агитката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2015, 22:16 

storgofirmhools написа:
... ако трябва ще се самозакрием...

Моля Ви не го правете, защото ниe двамата члена с чичо Тони от фракцията DRUJBA OLD BOYS няма да успеем да опазим знамето с тази артеросклероза и ишиас, които ни мъчат ;)
И като престанем с шегите, изниква въпроса за една среща в средата на другата седмица при която трябва да се говори за много неща :!:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2015, 22:21 
Аватар

Много ми е интересно какво ще ви е знамето, нямам търпение да го видя! Но не мисля, че това е правилното място да коментираме въображаемата ви фракция :D .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2015, 01:44 
Аватар

stivan_fan написа:
storgofirmhools написа:
... ако трябва ще се самозакрием...

Моля Ви не го правете, защото ниe двамата члена с чичо Тони от фракцията DRUJBA OLD BOYS няма да успеем да опазим знамето с тази артеросклероза и ишиас, които ни мъчат ;)
И като престанем с шегите, изниква въпроса за една среща в средата на другата седмица при която трябва да се говори за много неща :!:

То, че трябва да има среща - трябва, но тя трябва да се случи , за да се "отърве" сектора от подобни като теб - мрънкачи, всезнаещи, като цяло индивиди, които цял мач люпат семки, а след това пеят "оставки" и т.н. Така че господин Стивън - за теб фракциите може и да са нещо смешно, нещо, което се прави на заплата и е нужно само да си закупите знаме, за да го направите, но за малко останало мислещите фенове в този сектор - това не е така. И тези ебавки за опазване на знамена и т.н., стават още по - смешни, изказани от теб, защото ти в Търново/един от последните примери, за които се сещам/ беше един от първите, които се изниза от сектора след края на мача!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2015, 11:32 

@1919, чак пък среща да правите за такъв незначителен проблем като "отърваване" от един мрънкащ индивид, не си заслужава. По-добре на тази среща си задайте въпроса защо сектора е в това състояние и защо колкото по-малко са хората, стават повече фракциите?
Не съм претендирал, че съм активен член на агитката и никога не съм бил. Помагал съм с каквото имам възможност и ще продължа да помагам. Така, че упреците към мен кога да люпя семки, кога да подкрепям отбора и кога да се "изнизвам" от сектора, когато край главата ми прелитат камъни са в пълна несъстоятелност.
Желая Ви успех!
П.с Моля админа да премести последните няколко мнения в темата за агитката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2015, 14:23 

Ultra Spartak написа:
Нека замесените в конфликта да кажат какво се е случило.Стига вече с това напрежение!Ясно е че Бойко не е идеален,но и футболистите не са цвете.Защо играха симулативно срещу Локо Горна?В момента Шопов е важна фигура и има качества,но нека си припомним изявите му по времето на Динов.

Абсолютно, нито знаем какви са им конфликтите, нито знаем какви са причините, всеки дрънка каквото си реши и всеки е прав :lol: ФАКТ е, че явно в момента в отбора има много интереси които влиаят зле на играта и направо сме си пред отиване в мизерията. Нека малко да се стегнат тия звезди, че днеска пак ще е тежък ден за нас :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа