Дата и час: 17 Окт 2019, 00:12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Билети
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2015, 08:43 
Аватар

getsov написа:
Мисля че билетите няма да са повече от 3 лв. При една средна посещаемост от около 1000 души на мач, за цял сезон приходите от билети ще са около 50 хил. лв.

Ако направят билетите по 5 лева няма да има по хиляда средна посещаемост можеш да си сигурен-народа е беден и няма пари да плаща-за мен цената си е нормална, но не всички така ще мислят

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2015, 10:23 

Аз съм на мнение,че който има желание да гледа мача няма да са проблем билетите.Все пак са 2 домакински мача в месеца :!: Спомням си,че като бях ученик -цяла седмица събирах пари за да имам за гостуване.Всичко е до желание

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 12:38 
Администратор

Цитат:
Пускат Златни карти за заможните фенове на „Спартак“ (Плевен)

По идея на новоизбрания почетен председател на ОФК „Спартак“ (Плевен) проф. д-р Димитър Стойков, от клуба пускат Златни абонаментни карти за новото първенство. Те струват 200 лв. и осигуряват на притежателите си място на официалната трибуна за всички домакински мачове на „Спартак“ през сезон 2015 – 2016. Обикновените абонаментни карти за официалната трибуна струват 100 лв. По 50 лв. са картите за всички останали сектори на градския стадион „Плевен“.

Проф. Стойков се е ангажирал да привлече към каузата „Спартак“ чрез Златните карти президенти и собственици на солидни фирми, предприятия и компании от Плевен и региона.
В събота, 25 юли, „Спартак“ започва първенството в „Б“

www.bgsever.info

Както вече беше писано в друга тема, при 50 лв. за карта и 15 мача от първенството за сезон, цената за един мач е 3,33 лв. Лесно е да се досетим, че свободните за продажба билети ще са с цена 5 лв.

Много сме си говорили през годините по този проблем... Сега ми е трудно да преценя тези 5 лв. колко хора биха отказали. Може би идеята на ръководството е да стимулира колкото се може повече фенове да си закупят абонаментни карти и така парите от това перо на бюджета да постъпят предварително в касата на клуба.

Все пак си мисля, че е редно да има диференциация на цените на билетите и те да са по-ниски за ученици и пенсионери.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 12:53 
Аватар

getsov написа:
Цитат:
Пускат Златни карти за заможните фенове на „Спартак“ (Плевен)

По идея на новоизбрания почетен председател на ОФК „Спартак“ (Плевен) проф. д-р Димитър Стойков, от клуба пускат Златни абонаментни карти за новото първенство. Те струват 200 лв. и осигуряват на притежателите си място на официалната трибуна за всички домакински мачове на „Спартак“ през сезон 2015 – 2016. Обикновените абонаментни карти за официалната трибуна струват 100 лв. По 50 лв. са картите за всички останали сектори на градския стадион „Плевен“.

Проф. Стойков се е ангажирал да привлече към каузата „Спартак“ чрез Златните карти президенти и собственици на солидни фирми, предприятия и компании от Плевен и региона.
В събота, 25 юли, „Спартак“ започва първенството в „Б“

www.bgsever.info

Както вече беше писано в друга тема, при 50 лв. за карта и 15 мача от първенството за сезон, цената за един мач е 3,33 лв. Лесно е да се досетим, че свободните за продажба билети ще са с цена 5 лв.

Много сме си говорили през годините по този проблем... Сега ми е трудно да преценя тези 5 лв. колко хора биха отказали. Може би идеята на ръководството е да стимулира колкото се може повече фенове да си закупят абонаментни карти и така парите от това перо на бюджета да постъпят предварително в касата на клуба.

Все пак си мисля, че е редно да има диференциация на цените на билетите и те да са по-ниски за ученици и пенсионери.

Идеята с тия карти е супер-трябва да се направи рекламна кампания за тия по 50 лева и да си вземат повечето хора.....дори и само 1000 да се продадат тва са си едни 50 хил от билети и то веднага.....аз лично ще си взема и ще навия още хора да си вземат...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 13:00 
Администратор

Само 1000 .... И 100 ще е успех според мен... Един човек, за когото 5 лв. са много, трудно ще извади ей така 50 наведнъж, пък било то и за да спести 25 лв. за следващата година.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 13:05 

Дори да има намаление за ученици и песионери, лично аз съм крайно озадачен от цената на билетите, оказа се че ще бъде същата като на мачовете на Нефтохимик :o Дали нашият стадион предлага условия като тези на Лазур или пък доходите на плевенчани са същите като на хората в Бургас :? Недомислена работа от която, ще пострада посещаемостта.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 13:09 

Да не би пък логиката им да е всеки закупил карта да помогне повече на клуба,плащайки малко отгоре над редовната цена на билет /ако тя е 3 лв./, въпреки че не ми се вярва да е така.

Иначе не става ясно дали вече могат да бъдат закупени картите и къде може да стане това.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 13:18 
Аватар

getsov написа:
Само 1000 .... И 100 ще е успех според мен... Един човек, за когото 5 лв. са много, трудно ще извади ей така 50 наведнъж, пък било то и за да спести 25 лв. за следващата година.

При положение, че ще си спестиш доста пари логично е да си вземеш карта-даже да не отидеш на някой мач пак няма да си вътре с парите...елементарна логика-цените не са ниски, но трябва и феновете според мен да дават някакъв принос към клуба...така е че условията не са като в Бургас и за жалост доста хорица ще се откажат да идват. И не става ясно тия карти продават ли се вече някъде и къде и ако не кога ще се пуснат-трябва да е преди първия мач според мен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2015, 13:28 
Администратор

Ще се постарая да разбера за картите как стоят нещата. Да видим дали ще са достатъчно добре защитени и дали ще изглеждат като за професионален клуб.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2015, 00:25 

Според мен не трябва да се гледа на тези карти като начин да се спести някой лев, а точно обратното. С тяхното закупуане ще помогнем на клуба (поне така си мисля), за пръв път се проявява някаква инициатива и то доста добра като идея, ИСКАМЕ ДА ИМАМЕ СИЛЕН ОТБОР, ДОБРЕ ОБЕЗПЕЧЕН, е няма как да стане с билетите от 1 лв. На едни им скъпи билетите, на други шаловете и т.н. Забелязвам, че липсата на класни отбори в последните 10 години, тотално е превърнала публиката ни в банда сметкаджии. Разберете, че футбол в днешно време се прави с пари, ако искаме да виждаме някакъв напредък, всичко се заплаща ! Било то и малка помощ, ще допринесем по този начин за съществуването на отбора !

Аз лично мисля при възможност да си закупя златната карта, независимо от това колко мачове ще мога да посетя през сезона, важна е каузата !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа