Дата и час: 17 Окт 2019, 00:12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: РАМБО
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2014, 18:37 

Ultra Spartak написа:
Айде почнахме да го избиваме на расизъм и на съвест

Съвестта добродетел ли е или недостатък :?:
Ultra Spartak написа:
Щом ви харесва да се коментира,че това е лидера на агитката на Спартак Плевен и Талисман и какви ли не глупости ОК.

Рамбо никога не е бил част от агитката, камо ли лидер, това е резултата от простотията на кабеларката Канал 3, ето за това искам да се прекрати този фарс :x
Ultra Spartak написа:
Нека да кръстим трибуна от стадиона на Рамбо

Това е право и привилегия само на един човек в България...Моциииииииии :lol:

Аз също спирам да пиша по темата, че стана много "националистическа", а там ми смърди на пури, Куба, плажове, Париж, хотели и Деница Гаджева :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2014, 12:38 
Аватар

Дойде и моят ред да си изкажа личното мнение по темата. Без да влизам в ролята на адвокат или обвинител на Рамбо, мен лично ме забавлява искренно с присъствието си. С последните си ТВ изяви го гледам по няколко пъти и се смея от сърце и въобще не ми навява срам, неприязън, отвращение....

Цитат:
GUNS написа:
Не разбирам защо се срамувате от Рамбо? Аз много му се кефя и ще се радвам да прочета интервю с него в сайта. Какъв е, къде живее? Той си е истински талисман и реално е звездата на отбора. Какво е един отбор без малко лудост? Нищо

Пътувайки преди около месец с него към Берковица за мач на любимия ни Спартак научихме малко за него. Казва се Владимир Христов. Роден е през 1980г. Още при раждането си е оставен и отгледан в Дом майка и дете в ж.к. Дружба в Плевен. Знае, че майка му в момента живее в гр. Роман, но никога не я е виждал досега. Разказа ни също, че един от футболистите на Спартак (умишлено не му споменавам името) му е обещал да го закара до там да я види и да се запознае с нея през зимната пауза. Завършил е средно образование в техникум по дървообработване. Тренирал е акробатика във Велико Търново. Това е в общи линии което ни разказа за себе си.

Също доколкото знам два пъти е бил в затвора. Отново без да го оправдавам, влизал е за глупости, кокошкарска работа. Както казват „Гладът е по-силен и от тока”. Единият път за дребна кражба подтикнат от глада и вторият път за побой след като са го нападнали поради единствената причина, че не е ариец и е с по-тъмен цвят на кожата. Лично съм го виждал през годините на много места из града да работи нещо за някой друг лев или стотинка – да пренася каси с бира и безалкохолно до някой магазин или заведение, помагаше на едни монтажници на климатици на бул. Скобелев, береше липов цвят из девети квартал миналото лято, преди мача в Свищов е полагал асфалт на някакъв си Дечко и директно оттам беше дошъл в Свищов с изкараните пари и т.н. Други също са споделяли, че са го виждали на различни места да работи или да си търси работа дори и за един сандвич само. Преди няколко години „живееше” в изоставената рибарница на ьгъла на улиците „Цар Самуил” и „Хаджи Димитър” в Девети квартал срещу блок Дунав и магазин Валборген. Лично аз тогава през зимата, когато температурите бяха под минус 20 и кусур градуса няколко пъти съм му помагал с малки суми пари за храна.

Та мнението ми беше за това с какво толкова дразни? Не псува, не обижда, не се заяжда с никой (освен противниковия отбор и съдията разбира се :D ). Нима някои от нашите фенове не са по-малко излагащи се с просташкото си държание и речника по адрес на публиката, съдията, противника, в повечето пъти без абсолютно никаква видима причина и близкото си присъствието около съблекалнята на отбора? Сещате се кои 1-2 личности имам предвид.

Обиколил съм доста стадиони в България през последните 30 години и на доста места имаше такива забавни чешити и зевзеци, дори и при ЦСКА и Левски, преди през последните години главни действащи лица да станат тези с бомбите, боксовете, наркотиците......

В Плевен също си имахме такива – Графа, Минко семкара (Минко циганчето) които си бяха култови и целият стадион им се радваше на присъствието и държанието им. Ето малко разкази за тези плевенски чешити:

Крум Графа
http://www.posredniknews.com/site/svets ... 4-09-01-17

Крум Халата
http://www.posredniknews.com/site/svets ... to-spomena

Гошо Кръста
http://www.posredniknews.com/site/svets ... 8-08-41-54

Пенчо Байдерката
http://www.posredniknews.com/site/svets ... yata-bohem

Решаването на „проблема”, ако въобще може да се каже, че това е проблем с аргументите на юмручното право е характерно за една низша прослойка от обществото, не блестяща с особен интелект и останали в развитието си на един доста по-примитивен етап от еволюцията на човека. Вярвам, че нашите фенове са цивилизовани и биха подходили адекватно на времето в което живеят – 21 век! Нека агитката да направи така, че да е интересна за камерите и да се фокусират на нея, а не на Рамбо. Явно проблема си е в нас щом не сме интересни на камерите, а не Рамбо ни е проблема, че камерата го търси......
Прави ли ви впечатление и колко често употребява думичките „Благодаря”, „Моля” и "Извинявам се", които се учат не в първи клас, а още от детската градина и се заслушайте на колко нас тези думички безвъзвратно са им изтрити от речника.

И накрая, въобще изявите му по Канал 3 и шаржовете на Господарите не ги асоциирам като гавра със СПАРТАК, нито пък самите господари в шеговитите си коментари чувам да се гаврят със СПАРТАК. Просто се забавляват на негов гръб, а оттам и аз се забавлявам, както и доста други неутрални и непредубедени зрители. За мен гавра е съвсем друго и различно действие, целящо унижение на някого, а тук има единствено забавление.

Днес 7 годишните имат смартфони, плейстейшъни, нинтендо, лаптопи, айпади… На тази възраст аз имах книжки за оцветяване, гуменки, прашка, тръба за фунийки, лагерна количка, хавайско копие от пръчка и вилица, но имах въображение и детство… :-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2014, 14:32 

а да попитам рамбо как е стигнал до видин ли каде там е било????

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2014, 15:09 
Администратор

SPARTA*team написа:
а да попитам рамбо как е стигнал до видин ли каде там е било????

Рамбо намира всякакви начини да пътува с отбора. На мача в Берковица, например, от ръководството на клуба му бяха отказали да го возят и той беше дошъл на ТОТО-то след като се е оказало, че няма никакви влакове, автобуси и т.н. Молеше се да го вземем, независимо колко щяло да му струва, та тогава го возих аз.

За мача в Свищов беше дошъл сам и с последните си пари беше стигнал до стадиона. Върна се с една от колите на феновете.

За мача във Видин нямаше как да пътува с отбора, защото нашите имаха нощувка преди мача. Затова ми беше изнамерил телефона и ми звъня още през седмицата да пита дали за него има място по колите. Оказа се, че няма и той беше намерил начин да стигне с влак. Тогава аз му дадох някой лев за пътя, защото беше събрал само половината от нужните му пари.

Иначе нека си кажа и аз мнението по проблема "Рамбо". Не мисля, че включването му в национален ефир навреди по някакъв начин на Спартак, на феновете... Повече от очевидно е, че Рамбо е точно от онези градски чешити, за които Болшевик писа. Оттук нататък, обаче, според мен трябва Рамбо да се спре с медийните си изяви, дори от Канал 3 да го търсят. Очевидно е, че го използват като циркаджия, въпреки че не говори глупости пред камерата. Според мен може да му се обясни и той сам ще спре да дава интервюта.

А относно това дали е талисман... Някой по-горе спомена, че самите футболисти го възприемат като такъв. Това е факт, така че явно в момента е талисман за отбора. Но не и за клуба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2014, 19:32 

http://www.pleven.utre.bg/2014/11/02/27 ... _vuv_vidin

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2014, 22:51 

Оценявам оригиналността на предложението ти, разсмя ме искренно :lol: и имаш една бира от мен ;) за това, но сарказма ти е неоснователен. Право да се увековечат с такива снимки имат легендите на отбора, а такива чешити като Рамбо са и ще си останат само част от градския фолклор, както и онези които съм посочил в другата тема. И нека не спамим тук по темата на момчето, а каквото има нека е в конкретната тема
Еми точно заради тези легенди нямате право да наричате Рамбо :shock: талисман на Спартак Плевен.Футболистите нека да му се радват,да си го возят в автобуса и да си пият водката.Вие го приехте много навътре-все едно сме при Наталия Симеонова. :oops:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2014, 23:56 

Не мога да си обесня кое намирате за нормално в цялата ситуация ??? Нормално ли е клуб като СПАРТАК ПЛЕВЕН, все пак имаме претенциите за голям клуб в България, да се окачествява с един ръждив циганин ? Вярно, че ръководството и организацията в отбора са пълен фарс, но не е нормално да падаме на нивото на Селановци, Бръшляница и т.н в които един подобен субект ще бъде атракция. Станахме за смях пред цяла България, И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СТАВАМЕ ЗА СМЯХ, защото положението е повече от трагично. Рамбо бил фен ... ОК. Аз лично нямам нищо против да е на стадиона, но НЕКА ДА СИ ГЛЕДА МАЧА както всеки един от нас, на трибуните ! Другото което е, не знам кой му дава право да тича като изоглавен по пистата и да дава интервюта наляво и надясно ? ЗНАЕМ МНОГО ДОБРЕ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ АКО НЯКОЙ ОТ НАС НАХЛУЕ НА ПИСТАТА И ПОЧНЕ ДА ПРАВИ СЪЩИТЕ ЦИРКОВЕ КАТО НЕГО.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2014, 09:29 

Днес повод да почерпят имат всички фенове и подръжници на Рамбо.Късно снощи техния любимец за пореден път "прослави" Спартак,след като спечели първо място в класацията за фенове в Господари на ефира ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2014, 19:53 

В сряда имах десетминутен разговор с Рамбо, срещнах го на мача на старшата с Янтра. Той за първи път научи от мен за настроенията сред феновете, до сега никой не му бил казал и остана доста изненадан. Мисля, че ме разбра добре по въпроса как го използват от Канал 3 и обеща да прекрати изявите си по тази телевизия.
Дано това ви подейства успокояващо и да не се затормозявате с този "казус" през зимната пауза ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2014, 20:24 
Аватар

stivan_fan написа:
В сряда имах десетминутен разговор с Рамбо, срещнах го на мача на старшата с Янтра. Той за първи път научи от мен за настроенията сред феновете, до сега никой не му бил казал и остана доста изненадан. Мисля, че ме разбра добре по въпроса как го използват от Канал 3 и обеща да прекрати изявите си по тази телевизия.
Дано това ви подейства успокояващо и да не се затормозявате с този "казус" през зимната пауза ;)

Явно Рамбо не си спомня разговора след мача с Козлодуй..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа