Дата и час: 16 Окт 2019, 23:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: РАМБО
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 15:14 

Твърдо ПРОТИВ съм и аз, но тези мнения не мисля, че ще успеят да променят нещо по казуса "РАМБО".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 15:42 

Ivan Kostadinov написа:
... но тези мнения не мисля, че ще успеят да променят нещо по казуса "РАМБО".

Точно така е, колкото и да се пише по темата, дори да се ограничи по някакъв начин присъствието на Рамбо на стадиона, нищо няма да се промени. Проблема идва от факта, че той вече е употребен от Канал 3 и е превърнат в медиен продукт с цел печалба. От кабеларката им дреме на дедовия за Рамбо, те си гледат келепира.
Нещата ще се нормализират по естествен начин, ако живот и здраве влезем напролет в Б група, там няма телевизионно отразяване.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 19:22 

stivan_fan написа:
Нещата ще се нормализират по естествен начин, ако живот и здраве влезем напролет в Б група, там няма телевизионно отразяване.

Дори да влезем е възможно и в Б група догодина да има по телевизията мачове от Б група и то по БНТ 1.
http://football24.bg/novina/137965-b-gr ... ya-eshalon

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 19:43 

БНТ е държавна, издържа се с милиони левове от държавния бюджет и няма да се занимава с цирковете на Рамбо.

Ето че човека се разхожда навсякъде не само на нашия стадион, а и на този във Видин, "звезда" е все пак :lol:
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 20:30 
Аватар

Нямам нищо против Рамбо да е на стадиона и да си прави простотиите в сектора за да забавлява публиката (на полувремето примерно).Имам против да представя отбора ,града и феновете по медиите или където и да било!Вчера къдравката много ме издразни с изказването си.Беше нещо от типа на „Това е капитана (лидера?) на агитката на Спартак Плевен“.Да не говорим за малоумният и колега (коментатора) и тия от Господари на ефира ,които за шибания си рейтинг ще се гаврят със Спартак по всякакъв начин.Може да е фен и да милее за отбора (по-надолу ще постна снимка отпреди години има я в архива) ,но аз в агитката не съм го виждал.Камоли пък да е лидер или представител на феновете.Хора от всички крайща на България ще асоциацират Плевен ,Спартак ,агитката ,а и цялата публика с Рамбо.Давам пример Локо Пловдив - нелегалното такси ,въпреки че там нещата не са толкова зле колкото при нас..
ПП:Кой го определи за талисман ?Май сам се изтъкна за такъв..Нещо не се връзва 95 г. бяло-сини пък талисмана черен като катран.Истинският талисман според мен трябва да е гладиатор (Спартак),генерал Скобелев(на него е кръстен първия отбор в Плевен от 1919 г.),бял орел(защото истинският Спартак е пряк наследник на Белите орли),сега го асоциацирам с феникс.На пръв поглед няма нищо общо ,но като се замисли човек не за пръв път се възраждаме от пепелта ,от дъното , от нищото..Символика виждам и в това ,че митичната птица феникс е сравнявана с орела.И на края една поговорка която също може да се използва във връзка със първия клуб Скобелев:

Цитат:
Военните му умения създават войнишката поговорка „Където е Скобелев, там е победата“.

mirko написа:
Отдавна съм си казал мнението за тоя,но къде мога да видя вчерашните му изяви

ВИДЕО: натисни тук
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2014, 21:52 

Сега забелязах, че Шопов качи нов клип с вече прословутите шпагати на Рамбо ... явно за тях (футболистите) той наистина е някакъв талисман или не знам точно какво, но за мен той не трябва да се свързва с най-запалените фенове на Спартак. Наистина много лошо ще стане ако започнат да асоциират агитката с Рамбо както е случая с нелегалното такси (Вълчо :D ) и Локото. За това съм против изявите на Рамбо пред камерата на Кавал3 защото от там започна цялата тема около него и бяха казани абсурдни думи като „Това е капитана (лидера?) на агитката на Спартак Плевен“

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2014, 13:15 

Извинявайте младежи, че ви се меся, не съм редовен по мачовете и сигурно нямам право, но ми стана много любопитно как така вие решавате кой да бъде фен, кой да ходи на мач, кой да дава интервюта и кой да бъде даван по телевизията? Какъв точно е проблема? Че е черен? Че е циганин? Как трябва да изглеждат феновете на Спартак? Бели и красиви ли само? Питам, защото съм плешив и се чудя дали ставам.

Рамбо краде ли? Престъпления ли върши? Нали затова не понасяме циганите, защото са на тумби, живеят изолирано в гета, търсят групови привилегии, крадат, мамят и мислят само за себе си. Кое от тези неща върши Рамбо? Нито едно. Дошъл е човека на стадиона и се вълнува от Спартак.

Странно е, че се надявате изобщо да не дават отбора по ТВ, за да не дават Рамбо? Вие самите казвате, че ходите по 15 човека на мач. Е как да ходят повече хора, ако не се говори за Спартак? Човекът е циракаджия, но футболът е спектакъл за публиката и има нужа и от такива атракции, за да привлича публика.

За мен Рамбо може да е капитал за отбора. Както искате, така го разбирайте. Да изгоните едно бедно момче, което обича отбора и дава лютеница и хляб на футболистите, ще е адски тъпо. В онази ситуация по Канал 3, в която "умните" и "красиви" охранители го извеждат насила аз видях две неща - първо, че Рамбо познава всички футболисти и много се вълнува от успехите на Спартак и второ как някакви гавази си позволяват със сила да извеждат някой, който не прави нищо нередно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2014, 16:46 

GUNS написа:
Извинявайте младежи...

Първо благодаря за младежа :)
Нямам нищо против Рамбо и цвета на кожата му, факта че съм го прибирал в Плевен след гостуване с моя автомобил мисля е красноречив.
Имам много против гнусната манипулация от страна на Канал 3 и @GUNS ти като човек от този бранш много добре го знаеш. Той е по детински наивен и те използват това за дивиденти, без да са вложили една стотинка. Ето това искам да се прекрати.
Рамбо дава последните си пари за влакове и автобуси за да пътува до местата, където играе Спартак, той е истински фен, а не тези които не ходят на стадиона, защото давали мача по телевизора или било леко ветровито.
И накрая, никой не може и няма право да забранява на някой друг да посещава мачовете на отбора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2014, 17:51 

нека кажем предимно младежи :D

Разбирам, че циракджилъка ти идва в повече. Реагирах предимно заради по-крайните коментари. Освен това искрено се смях на шаржа с подскачането му в "Господари на ефира" след мача с Етър :-)) Човекът си е чешит и е нормално да привлича камерите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2014, 18:17 

Айде почнахме да го избиваме на расизъм и на съвест.Всеки има право да ходи на стадиона и да подкрепя Спартак,но мен лично последните му изяви не ми се нравят.Щом ви харесва да се коментира,че това е лидера на агитката на Спартак Плевен и Талисман и какви ли не глупости ОК.Всяка една публика би го линчувала за тези му изяви(да не говорим за топ агитките).Нека да кръстим трибуна от стадиона на Рамбо и да му дадем мегафона на следващия домакински мач ;) .Никой не му забранява да ходи на мачовете защото е циганин :!:Отворих тази тема за да може повече хора да си кажат мнението и да стане ясно,че повечето от нас не желаят подигравките по адрес на Спартак и публиката му заради черния "Талисман".Няма да коментирам повече по темата

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа