Дата и час: 16 Окт 2019, 13:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2013, 15:28 
Администратор

Темата за билетите от домакинските мачове на Спартак от Северозападна "В" група стана актуална и затова пускам отделна тема. За първата среща на стадион "Плевен" цената на пропуска беше 2 лв.

Ето и една статия в тази връзка.

Цитат:
Погнаха служители и журналисти да си купуват билети за мачовете на Спартак (Плевен)

Изненадваща мярка наложи член на ръководството на Спартак (Плевен). Става въпрос за недопускане влизането на никой на стадион "Плевен“ без да си е закупил билет. Дали от незнание или умишлено това се отнасяше и за хората, които обслужват футболните срещи на Спартак. Автор на тази мярка е членът на Управителния съвет на клуба – бизнесмена Величко Великов. Преди началото на вчерашната среща Спартак – Видима-Раковски (0:2) той заел позиция на служебния вход и призовавал всички желаещи да влязат да се снабдят с билети. Великов се опитал да бъде непреклонен дори и за журналисти, единият от които съобщава съставите на стадиона, както и за служител, които изнася с носилката контузените от терена. „Не ме интересува кой, кой е …, пари трябват на Спартак …“, отвръщал безцеремонно Великов. В последствие обаче вероятно посъветван от колегите си от ръководството той напуснал входа. Все пак усилията му дали резултат. Повечето от ветераните на клуба, както и съпругата на старши треньора Бойко Цветков чинно си закупили билети от 2 лева и заели места на трибуните за да изгледат загубата на плевенчани.

www.sportal.bg

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2013, 15:36 
Администратор

Моето лично мнение е, че цена на билета 2 лв. не е ненормална и осигурява известна финансова помощ за клуба. Нека, обаче, ученици и пенсионери влизат срещу 1 лв. Ако написаното в горната статия е вярно, съм съгласен, че от управата на клуба са се престарали поне по отношение на журналистите. Но не виждам защо близки роднини на хора от клуба трябва да бъдат пускане без пари. За ветераните може да се направи жест и да им се направят пропуски, но само за най-изявените. И все пак не мисля, че 2 лв. биха върнали някой от тях от стадиона.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2013, 22:01 

getsov написа:
Моето лично мнение е, че цена на билета 2 лв. не е ненормална и осигурява известна финансова помощ за клуба. Нека, обаче, ученици и пенсионери влизат срещу 1 лв. Ако написаното в горната статия е вярно, съм съгласен, че от управата на клуба са се престарали поне по отношение на журналистите. Но не виждам защо близки роднини на хора от клуба трябва да бъдат пускане без пари. За ветераните може да се направи жест и да им се направят пропуски, но само за най-изявените. И все пак не мисля, че 2 лв. биха върнали някой от тях от стадиона.

Аз съм за ветерани на клуба и момчета от школата да бъдат пускани,но да има контрол.Момчетата на входа не са длъжни и няма как да познават всички ветерани и юноши на Спартак :lol: както на Бойко жена му и тн.В неделя ми направи впечатление,че с репликата "от школата съм"влезнаха доста хора!Така че нека тези момчета влизат организирано,както на някои мачове е влизала агитката и да има контол.Моето лично мнение е че 2лв няма да сбъркат никой(все пак има 2 домакински мача в месеца) и по този начин се помага на Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2013, 22:25 

Повечето спортни сайтове са отразили проблема с "билетите"в Плевен.Незнам какво е ставало на служебния вход,който е бил свидетел да разкаже.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2013, 22:30 
Аватар

Кво е станало-човека е искал който желае да гледа мача да си плати.Тва е цялата работа.Повече от половината гледат без пари-не знам си кой къде тренирал,на кой бил човек и т.н и т.н.Никога няма да се оправим с това мислене.Клубът има нужда от пари и кирливите две левчета на никой няма да му объркат живота,ама като може по тънката линия дай от там.Или някакви големи тарикати дето прескачат оградите и влизат отвсякъде-е големи европейци сте и големи хора-срам ме от такива типове-кефете им се двата спестени лева....тая държава никога няма да се оправи хиляда процента сигурно-..........евала на агитката,че подкрепяше момчетата въпреки загубата...личеше си че се раздават и в момента толкова могат....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2013, 11:08 
Администратор

Според мен проблемът е станал от това, че са искани пари дори на журналистите и на диктора. Мисля, че за тези хора спокойно може да се направи някакъв пропускателен режим - с карти или през централния вход.

За юношите на Спартак нещата стоят по друг начин, защото са много. Звучи малко странно, но е решение хората на входа да имат снимки на отборите от ДЮШ и да пускат момчетата, които се разпознават на тях.

Същото решение може да се направи и за ветераните, за които ръководството реши да направи жест и да ги допуска без билет.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2013, 22:50 

getsov какви снимки на юношите, да не са в полицията :lol: събира ги тренера им и влизат в група.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2013, 07:03 
Администратор

SPFC1919 написа:
getsov какви снимки на юношите, да не са в полицията :lol: събира ги тренера им и влизат в група.

Да, бе, прав си - това със снимките е само за хулиганите, които имат забрана за посещаване на мачове ;)

Иначе мисля, че в течение на сезона ще изчистят проблемите с билетите. Или поне така казват от клуба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2013, 22:30 

Скандално е диктора да си плаща билет, че отива на работа :lol: Станахме за смях с тия билети.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2013, 08:05 
Аватар

SPFC1919 написа:
Скандално е диктора да си плаща билет, че отива на работа :lol:

Тоя "гений" (членът на Управителния съвет на клуба – бизнесмена Величко Великов) вероятно иска да си впише името в световната история редом до това на Томас Мор и неговия утопичен социализъм създавайки нова политическа и икономическа система наречена утопичен капитализъм. :lol: Бахти и откачалките дето съществуват и ни управляват. :x

getsov написа:
За ветераните може да се направи жест и да им се направят пропуски, но само за най-изявените.

Абсолютно си прав за ветераните и за това че трябва да се направи подбор кои да придобият пожизнено право да влизат без пари. Например едно е да си Пламен Гетов, Въбела, Венчо Съботинов, Даскала, Пърчана, Стефан Величков, Блажо Кръстанов, Пумата и т.н. и да си дал толкова много от себе си за феновете, града и отбора му и съвсем друго е да си Бърканичков, Хари Казаков, Тони Вашков, Лъчо Танев, Сергей Христов и други такива знайни и незнайни ветерани и да се слагаш редом с гореизброените величия и да искаш да авантосваш след като не си дал и една стотна от това което са дали те на отбора.

Днес 7 годишните имат смартфони, плейстейшъни, нинтендо, лаптопи, айпади… На тази възраст аз имах книжки за оцветяване, гуменки, прашка, тръба за фунийки, лагерна количка, хавайско копие от пръчка и вилица, но имах въображение и детство… :-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа