Дата и час: 16 Окт 2019, 14:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 11:23 

Г-н Тодоров моля ви кажете нещо повече за тази пресконференция и какво ще става в бъдеще със Спартак

Последна промяна Stivan98 на 22 Май 2013, 18:44, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 14:55 
Аватар

Кирчо се покри!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 16:18 

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 17:01 
Аватар

Бях се зарекъл да не отговарям на хилядите нападки, които чета тук, защото виждам, че няма смисъл, но заради стотиците хора, които истински обичат Спартак и ми звънят ежедневно ще кажа, че ще обявим бъдещите си планове на пресконференция, която ще насрочим след края на сезона.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 17:11 

Края на сезона за нас е утре в 20 часа... Иначе е нормално хората да питат, неяснотата за бъдещето на отбора изнервя някои от тях, но това не значи, че те не обичат истински Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 17:19 
Аватар

Да, нормално е хората да питат, но когато се пита единствено и само за да се създава тенденциозно мнение, аз това не го разбирам. Последния пример направо ме втрещи. Тук някой написа, как така, не сме пуснали на стадиона на мача с Калиакра 10 непълнолетни фена, и че нямали 3 лв за билет, и колко долен и мръсен съм, че искам от хората да си платят за да гледат мач, но интересно защо никой не написа, че същите тези 15 непълнолетни фена, след като дойдоха при мен и ми казаха за проблема си, влязоха на стадиона и подкрепяха Спартак, независимо от негативния резултат, дори и след края на мача. Знам много добре кога е края на сезона и както казах вече, ще обявим плановете си след това.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 17:29 

В случая с билетите не ставаше въпрос за деца, а за 10 възрастни, които искаха да влезат на почивката на мача с Калиакра, но не ги пускаха без билети. Нормално ли е все още да се продават билети в началото на второто полувреме? Аз за такава практика в други градове не съм чувал.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 17:52 

Киро, смешник такъв ходи се скрий някъде и престани да лъжеш хората! Какви планове да имате за отбора освен да продължавате да крадете! Кажи на всички от тези 60 000 лв. на месец които са за издръжката на клуба , колко реално влизат в касата и каде отиват другите, и защо не се плащат редовно и в пълен размер заплатите на футболистите, при положение че средства за това поне са осигурени! И за стадиона толкова ревахте, че не бил ваш, нямало как да се инвестира в него, не знам си още какви оправдания - ето сега като общината Ви го даде какво стана? Да сте обявили нещо черно на бяло какво ще правите с него - НЕ! Какво ще замазвате очите на хората с обещания за разни пресконференции и разни там глупости! Обясни на хората как така със същите футболисти есента бяхме 2-ри а сега не можем да отлепим и какво толкова се промени в клуба, че стигнахме до тука!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 18:05 
Администратор
Аватар

Кирчо, изгонихте хората от стадиона! За тази тенденция ли говориш? Не беше ли показателна гробната тишина и стоте човека публика на псоледното домакинство за това колко успешен сезон направихте?!?
Всеки приближен до отбора и интересуващ се от Спартак знае, че парите дойдоха от Община Плевен и ПП герп(тези пък ме е гнус да ги напиша правилно дори!)...
Защо не обелваш и дума за Бончев, който набързо разбра помията, в която го вкара, и си замина?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 23:01 

Кире ти си нашия герой! Като представител на световно неизвестния трагикомичен руснак "собственик" заедно с онова недоразумение адвокатчето, докарахте отбора до пълен провал в първенството. Явно сте много заети и затова неможе да отделите време за нас феновете и да кажете какво се случва с отбора от тук нататак. Бончев избяга,пари няма,футболисти ревът за пари,въобще ще има ли отбор или не?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа