Дата и час: 16 Окт 2019, 23:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 20:48 
Аватар

Kiril Todorov написа:
. Всички са получили 100 % от записаните в трудовите им договори суми.
Киро,стига си замазвал очите на хората с глупости !!!! Много добре знаеш,че не е така !!! Не използвай форума ни за лъжи !!! Отговори пред хората тук,какво значи да получат парите си под формата на бонуси,и според теб 400-450 лв ли е пълното възнаграждение на футболистите които сте им предложили да вземат днес,или е сумата върху която ги осигурявате !!!! Защото ако един футболист примерно взима по договорка 1000 лв,вие го осигурявате на 400-450 лв за да се спестят по-високи данъци,тоест,това са записаните в договора суми !!! Така,че недей да лъжеш тук хората,защото те не знаят за какво точно става на въпрос и ти вярват на лъжите !!! ХОРА,СТИГА СТЕ МИСЛИЛИ,ЧЕ ФУТБОЛИСТИТЕ НЕ МИСЛЯТ ЗА ФУТБОЛ,НЕ ГИ ОПРАВДАВАМ,НО ТЕ КАК ДА СА МОТИВИРАНИ,КАТО НЕ ЗНАЯТ ДАЛИ В КРАЯ НА МЕСЕЦА ЩЕ ПОЛУЧАТ ЗАПЛАТИТЕ СИ В ПЪЛЕН РАЗМЕР,СЛЕД КАТО ШЕФОВЕТЕ НА КЛУБА ВЗИМАТ ВСЕКИ МЕСЕЦ ОТПУСНАТИТЕ ПАРТИЙНО ГЕРБ-ЕРСКИ ПАРИ,А ДО КЛУБА СТИГАТ ТРОХИ !!! БАЛОНА СЕ СПУКА,И НИЕ МОЖЕ БИ СМЕ ДО 12-ТИ МАЙ,СЛЕД ТОВА ОТБОР ЕДВА ЛИ ЩЕ ИМА.....

Последна промяна sparki на 18 Апр 2013, 21:10, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 21:08 
Аватар

Никога не бих си позволил да напиша, нещо тук, което не е вярно, по простата причина, че винаги може да се извади и покаже. От момента в който аз съм в клуба, се е подписал един договор с футболист, и днес, той, както и всички останали са получили точно каквото пише в договорите им. Никога не бих си позволил да подпиша нещо, което би ме уличило в нарушение на законите у нас. Аз съм твърдо за това, всеки да има трудов договор, с точни и ясни суми и ангажименти в него и да се носи отговорност при нарушаването му. Аз много добре разбирам за какво става на въпрос и точно затова, сме казали ясно, кой колко ще получи допълнително над заплатата си по договор за постигнати резултати, а в момента за да постигнем целите си те са само и единствено победи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 21:21 
Аватар

СТИГА ГЛУПОСТИ !!! ВСИЧКИ ЗНАЕМ,ЧЕ НАВСЯКЪДЕ,ВЪВ ВСИЧКИ КЛУБОВЕ МЕЖДУ ФУТБОЛИСТИТЕ И КЛУБА СЕ ДОГОВАРЯ ЕДНА ЗАПЛАТА - ТАЗИ КОЯТО РЕАЛНО ВЗИМА ДАДЕНИЯ СПОРТИСТ,И ДРУГА,МНОГО ПО-ЗАНИЖЕНА ЗА САМИЯ ДОГОВОР,ТАКАВА Е ПРАКТИКАТА НАВСЯКЪДЕ.ТОВА ВСЕКИ ГО ЗНАЕ !!! САМО НЕДЕЙ КАЗВАЙ,ЧЕ САМО ПРИ НАС НЕ Е ТАКА !!! ИСКАМ ЕДНО ДА ОСЪЗНАЕШ -НЕ НАСТРОЙВАЙ ХОРАТА ВЪВ ФОРУМА СРЕЩУ ФУТБОЛИСТИТЕ С БЛАГИТЕ СИ ИЗКАЗВАНИЯ ТУК !!! САМ ЗНАЕШ,ЧЕ ТОВА КОЕТО ПИШЕШ ТУК,НЕ Е ПЪЛНАТА ИСТИНА.ЗАТОВА НЕ ПИШИ НЕДОМЛЪВКИ.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 21:37 
Аватар

Аз не знам за такива практики, които са нарушение на закона. Никога няма да кажа нещо лошо за футболист на Спартак, а още по-малко да настройвам някого срещу футболистите, напротив, аз днес останах с тях, говорих, разбирам техните желания.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 21:37 
Администратор
Аватар

Стига писахте с тия големи букви, че е отвратително :idea:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 21:43 
Аватар

Мдааам,ти не знаеш за такива практики,клуба бъка от пари,България е икономическа сила в Европа,а аз съм фен на "Белите орли"....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2013, 12:14 

Тия бойкотираха във "В", бойкотират сега, ще бойкотират и в А група .Само да ставаме за смях. В А групите на Португалия и Испания на почти всички отбори след 8-9 място има бавят заплатите. На тия явно доверие не може да им се има. Дано ръководството да го има предвид за другата година. Защо не бойкотираха, когато куката ги изкара под строй на терена ? Сега ми се правят на мъже. Пут*овци !!! :evil: Имат една победа от 5 месеца. Де*ба и жалкарите му де*ба !!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2013, 15:30 
Администратор

Цитат:
Мачът с “Видима Раковски” тази неделя - под въпрос

И новото ръководство на ПФК “Спартак 1919” излъга футболистите и треньорите. В четвъртък тренировка след обед нямаше. Момчетата бяха извикани в 15 часа да получат заплатите си, но отново са останали разочаровани. Миналият месец те са били “отрязани” с 40 до 60 процента заради недобро представяне, но този път се оказало, че заплащането отново не е в пълния си размер. Обяснението на изпълнителният директор Кирил Тодоров и на адвокат Димитър Димитров, който представлява собственика, били, че така ще е до края на сезона ако не последват минимум пет поредни победи на отбора, споделиха футболисти, но пожелаха анонимност, тъй като от ръководството ги предупредили, че не трябва да говорят с никого за ставащото. Предупреждение за въздържание откъм коментари пред журналисти е получил и треньорът Стефан Колев.

След като отново са се сблъскали с несправедливото заплащане от страна на собствениците, футболистите не пожелаха да излязат за тренировка в 17 часа, а някои от тях дори си тръгнаха много преди този час. Обидени от отношението към техния труд. В същото време те споделиха, че няма да играят в мача с “Видима Раковски” тази неделя, ако не получат в пълен размер договореното с ръководството. В четвъртък нямаше яснота дали мач в Севлиево ще има или съставът ще преустановява дейност. Все пак ако не се стигне до разрешение на конфликта, Стефан Колев може да изведе юноши и мачът все пак да се играе. Футболистите пък обещават всеки ден да идват на стадиона и да записват присъствие, за да не ги последва дисциплинарно уволнение. Но се заканват, че няма да играят, ако не получат договореното с Управителния съвет на клуба и собственика. Но потърпевш е и целия персонал в клуба, който също е с орязани заплати, а по непотвърдени слухове, някои дори не са получавали заплащане все още. Не е ясно и дали треньорът е получил пълното си възнаграждение.

Веднага след скандала в коментарите на сайта на фенклуба се появи мнението: “Балонът се спука”. А дали е така, плевенските медии ще продължим да следим и да ви информираме.

в-к "Посредник"

Статията вече не е съвсем актуална, защото бойкотът се размина, но има интересна информация в нея. Изглежда, че ръководството иска да обвърже заплащането с успехи, но може просто да няма пари и да се чуди как да намали разходите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2013, 18:44 

getsov написа:
Изглежда, че ръководството иска да обвърже заплащането с успехи, ...

А може пък на футболистите да не им изнася тази схема на заплащане,защото тогава трябва да се потят повече. :lol:
Да бойкотират могат само незаменимите играчи, а те дори в световен мащаб са малко.Така че нашите момчета да вземат да се стегнат и да играят и ако си заслужат парите ние всички ще ги подкрепим.
Но сега при една победа в последните 10 мача /и то домакинска,с късмет,срещу предпоследния/ не виждам как ще ме спечелят на тяхна страна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2013, 20:52 
Аватар

Enter написа:
getsov написа:
Изглежда, че ръководството иска да обвърже заплащането с успехи, ...

Но сега при една победа в последните 10 мача /и то домакинска,с късмет,срещу предпоследния/ не виждам как ще ме спечелят на тяхна страна.

Напълно те подкрепям :cry: :cry: :cry: !!!!!!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа