Дата и час: 13 Дек 2019, 03:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Агитката
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2011, 20:04 

Не видях тема за агитката, та тук мисля да се обсъжда всичко около нея...
Искам да задам един въпрос - носят се слухове, че няма да имаме агитка, или че вече тя ще бъде значително по-малка? Вярно ли е? :shock: :?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Агитката
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2011, 12:55 
Администратор

Спартак винаги ще има агитка, независимо дали по-голяма или по-малка. Тези момчета са спартаклии от 10-15, че и повече години и винаги са били близо до отбора. Наистина наскоро няколко човека обявиха, че я напускат поради това, че.... стават левскари :) Нямало емоции покрай Спартак... Но такива през годините са минали десетки и дори стотици. Хората в агитката би трябвало да са най-запалените, най-силно обичащите отбора. Явно обаче в нея се озовават и такива, които преследват някакви лични цели. В крайна сметка не е страшно, че някой си е тръгнал. Спартак ще го има и тези, които го обичат истински, ще работят за връщането му там, кадето му е мястото.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2011, 13:35 

Това са пълни глупости,слухове от вечеринки...Винаги ще си има агитка,това че двама са се махнали не променя нищо! :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2011, 22:34 

Не бях писал от доста време тук, но коментара на Гецов ме провокира отново да пиша..Отностно коментара, че сме станали левскари и т.н ..От малък съм си левскар и обяснение съм давал само на хора,които наистина са в агитката на Спартак за това ми решение.Просто не искам да съм двоен фен,като голяма част от агитката на Спартак. Толкова от мен...Айде със здраве ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2011, 22:40 

Не мисля че дължа обяснение на който и да е, но на хората които заслужават съм си казал мотивите и същевременно с тях поддържаме връзка и всичко си е ОК, въпреки, че не идвам на стадиона и в залите. Колкото до това, че съм 'станал' левскар, левскар се ражда, не се става. Иначе квото и да си говорим в цялата агитка не знам да има 5 човека, които да не са левскари или цскари. Лека вечер и успех с любимите ви отбори :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2011, 08:22 
Аватар

Също съм фен на Левски,но съм роден в Плевен и винаги съм подкрепял отборът на Спартак.
Не виждам лошо в това.Следя всеки резултат на Спартак и така ще бъде винаги.
Двете неща са несъвместими - все едно подкрепям Левски и Националите - напълно нормално е.
Има много хора от други градове - Търново,Враца,Видин,Ст.Загора,Търговище,които подкрепят местния отбор и са фенове на някой от двата гранда.
Правим страхотна серия в момента от 7 поредни победи и 1 равен,жалко е,че няма да влеземв Б група още тази година,както Ботев Пд или Спартак Варна - два от трите гранда(заедно с нас),които са във В група в момента.
Да се надяваме догодина...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2011, 09:25 
Администратор

Какво толкова има да се коментира по темата? Има хора, за които Спартак е любов, а за други е просто възможност за самоизява. С годините истински обичащите остават, другите си заминават. А дали това, че някой е бил в агитката означава, че обича Спартак повече от останалите, си направете сметката сами.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2011, 14:42 
Администратор
Аватар

Интересно ми е какво правехте в агитката на Спартак, след като сте родени 'левскари'? Като правихте знамена, драскахте надписи по стени, писахте по тапети 'Чест и гордост' и викахте 'Само Спартак" какво влагахте в това? Не си мислете, че липсвате на някого, това не е така! Даже ви правя голяма чест, че се хабя да пиша и си търкам клавиатурата. Такива като вас, малки, неориентирани бояджии, са минали стотици, дори хиляди през стадиона. С действията си показвате, че никога не сте обичали Спартак, просто за вас това е било едно поле за изява. Самия факт, че търсите голямата маса в лицето на агитката на Левски го доказва - там полето е по-голямо, имате хора зад гърба си за да бъдете така мечтаните футболни хулигани(ултраси). Не използвайте за оправдание 'двойната фенщина', защото всичките тия хора, които визирате, са преди всичко Спартаклии, след това подкрепят Левски, ЦСКА и т.н.
Със здраве останете момчета! От мен толкова...

П.С. Надявам се да ви се съберат поне 5 мача на Левски,които да гледате наживо тази година, все пак сте фенове(родени такива)!
Ако едно време българите са имали такова мислене като вашето, сега да бяхме обрязани всичките до един в тази тема дето пишем!
Тогава също е било много по-лесно да склонят главата и да минат от към 'силните'...

Красимир Иванов, може да ме намерите по всяко време да ви поговоря още неща в очите, че не ми се пише.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2011, 19:53 
Аватар

@Мармот
Абсолютно точна оценка и преценка. Жалко е, че сегашни прототипи на Вазовия герой Киряк Стефчов съществуват и в днешни. Такива като него който като цяло с действията си предопределя гибелта на собствено си градче Бяла Черква, срамува се от националната си принадлежност, угоден е за турците, нахлупил феса вместо калпак. Друг такъв антигерой е образът на Кара Ибрахим от „Време разделно” - българин по произход, махнал калпака и турил чалма на главата си, намразил собствения си народ и вяра, но още по-лошото е че той не се спира от фанатизирания си и промит мозък дори когато опожарява родното си селце и убива баща си и брат си в името на чуждата вяра и държава (империя). И още много други примери могат да бъдат посочени не само с тези литературни герой. Предатели в българската история има доста. Явно това е заложено на някой в гените им. Ако някой се разпознава в тези герой …. Съжалявам го….

Наистина няма смисъл нормален човек да се хаби и губи времето с чуждопоклонници. И вас и други такива като вас вероятно майка Плевенчанка Ви е раждала …..?!?!?!? Срам и позор!

Днес 7 годишните имат смартфони, плейстейшъни, нинтендо, лаптопи, айпади… На тази възраст аз имах книжки за оцветяване, гуменки, прашка, тръба за фунийки, лагерна количка, хавайско копие от пръчка и вилица, но имах въображение и детство… :-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2011, 21:50 

Моето мнение,по тази тема е кратко и просто.В последните 10 години Спартак изчезна от футболната карта на България и разочарова много плевенчани.Аз съм гледал велики мачове на отбора пред пълни трибуни и така се запалих,както и гостувания на които агитката беше по 2-3 автобуса.Много фенове имаше в А група и всеки се биеше в гърдите колко голям 'Спартаклия' е,но сега когато сме на дъното се видя кои са най верните.Относно двете момчета,които вече не подкрепят отбора ще кажа,че всеки има право на личен избор и никой няма право да им се сърди.Простотията от тяхна страна беше на баскета срещу Левски,когато викаха срещу Спартак.Мисля,че трябва да сложим точка на тази тема.Агитка на Спартак винаги ще има,колкото и малка да е тя-НИЕ СМЕ ИСТИНСКИТЕ ФЕНОВЕ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа