Дата и час: 16 Окт 2019, 23:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: БОЙКОТ!!!
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2013, 22:38 
Администратор

Момчета, в крайна сметка подкрепяте или не футболистите на Спартак?! Когато започна чистката през зимата, имаше много нейни противници, а сега изглежда, че същите тези играчи са нежелани! Поне аз не го разбирам това!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2013, 22:41 
Администратор
Аватар

Ми то всяко нещо си има граници. И Бислимов го подкрепяше цял Плевен пък сега всички го наричат "Човека на Куката"...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 06:54 

getsov написа:
Момчета, в крайна сметка подкрепяте или не футболистите на Спартак?! Когато започна чистката през зимата, имаше много нейни противници, а сега изглежда, че същите тези играчи са нежелани! Поне аз не го разбирам това!

Не става въпрос за футболистите :!: В първото си мнение съм написъл лично аз от какво съм недоволен :!: Ти доволен ли си, че повечето мачове на любимия ти отбор бяха манипулирани?Доволен ли си как се работи в клуба(аз не съм),С какъв стимул да подкрепяме на стадиона и да си харчим парите да пътувaме по гостуванията.Ами с юношите какво стана......

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 09:23 
Администратор

Ultra Spartak написа:
getsov написа:

Не става въпрос за футболистите :!: В първото си мнение съм написъл лично аз от какво съм недоволен :!: Ти доволен ли си, че повечето мачове на любимия ти отбор бяха манипулирани?Доволен ли си как се работи в клуба(аз не съм),С какъв стимул да подкрепяме на стадиона и да си харчим парите да пътувме по гостуванията

Естествено, че не съм доволен. Няма кой да е доволен, че не се знае кой е собственик на клуба, че на практика шефове няма, че отборът не проведе подготовка, че не привлече футболисти, че загуби така първия мач... Но в случая този бойкот към кого точно ще е? Аз точно това не мога да разбера...

Ако е към футболистите, добре, но замислете се какво стана в Етрополе. Нормално е след такава загуба да има недоволство от публиката и то да бъде изразено. Но поне според мен беше прекалено играчите ни да бъдат наричани курви, продажници и какво ли не още. Точно в този мач не мисля, че го заслужаваха, особено след всичко, което им се струпа на главите цяла зима.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 09:25 
Аватар

Ставате смешни вече. Темата е за бойкот ли за какво ли ?

Еми не ходете на стадиона и готово....само си приказвате празни приказки тука, а какво стана с отговора от общината ?

Чакате ли ? Чакайте си..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 09:36 

getsov написа:
Ultra Spartak написа:
getsov написа:

Не става въпрос за футболистите :!: В първото си мнение съм написъл лично аз от какво съм недоволен :!: Ти доволен ли си, че повечето мачове на любимия ти отбор бяха манипулирани?Доволен ли си как се работи в клуба(аз не съм),С какъв стимул да подкрепяме на стадиона и да си харчим парите да пътувме по гостуванията

Естествено, че не съм доволен. Няма кой да е доволен, че не се знае кой е собственик на клуба, че на практика шефове няма, че отборът не проведе подготовка, че не привлече футболисти, че загуби така първия мач... Но в случая този бойкот към кого точно ще е? Аз точно това не мога да разбера...

Ако е към футболистите, добре, но замислете се какво стана в Етрополе. Нормално е след такава загуба да има недоволство от публиката и то да бъде изразено. Но поне според мен беше прекалено играчите ни да бъдат наричани курви, продажници и какво ли не още. Точно в този мач не мисля, че го заслужаваха, особено след всичко, което им се струпа на главите цяла зима.

Няма да повтарям,като папагал!Това е мое решение и не ангажирам никого с него(написъл съм от какво не съм доволен)Никой не те кара да се съгласяваш с това което се пише в тази тема

Последна промяна Ultra Spartak на 06 Мар 2013, 09:59, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 09:37 
Аватар

Ultra Spartak написа:
Относно коментарите на beretta-ще ядеш шамари на някой мач,ако продължаваш с тези коментарчета!Никой не те кара да се съгласяваш с това което се пише в тази тема

Само да добавя, няма проблеми с "Ultra Spartak". И понеже обичам нещата да са прозрачни ще постна отговора ми към него на личен>
"Здравей !

Да ти кажа, аз съм ходил на мачове на Спартак още от ученик...Ако ти кажа година ще те излъжа. Например помня че имаше една година БФС не даваха точки при 0-0. Бях избягал от последните часове и бегом от Анастасията до стадиона. Играехме с Локо Сф, до 80 мин. 0-0 и след това бам, бам 1-1.

Искам да ти кажа, че много трудно може да ме излъжат и след като гледах фарса с Черноморец спрях да ходя, защото и аз като тебе не обичам да ме лъжат 11 шматки с 1-2 мутри и поставен треньор.

Като цяло трябва да се притисне отбора и общината...не знам с бойкот ли с какво ли, но ми писна само да си говорите, дайте да се съберем и да протестираме, хора ! "

Последна промяна beretta на 06 Мар 2013, 10:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 09:56 
Аватар

beretta написа:
Ultra Spartak написа:
Относно коментарите на beretta-ще ядеш шамари на някой мач,ако продължаваш с тези коментарчета!Никой не те кара да се съгласяваш с това което се пише в тази тема

я пиши на личен да видим какъв бой ще ям.....

Само да добавя, няма проблеми с "Ultra Spartak". И понеже обичам нещата да са прозрачни ще постна отговора ми към него на личен>
"Здравей !

Да ти кажа, аз съм ходил на мачове на Спартак още от ученик...Ако ти кажа година ще те излъжа. Например помня че имаше една година БФС не даваха точки при 0-0. Бях избягал от последните часове и бегом от Анастасията до стадиона. Играехме с Локо Сф, до 80 мин. 0-0 и след това бам, бам 1-1.

Искам да ти кажа, че много трудно може да ме излъжат и след като гледах фарса с Черноморец спрях да ходя, защото и аз като тебе не обичам да ме лъжат 11 шматки с 1-2 мутри и поставен треньор.

Като цяло трябва да се притисне отбора и общината...не знам с бойкот ли с какво ли, но ми писна само да си говорите, дайте да се съберем и да протестираме, хора ! "

Като правихме протест къде бяхте?Бяхме 15-тината обичайни пред Общината и това е!Ако искате да стане нещо наистина силно идвайте в сектора на агитката и в неделя да се покаже,че има маса,а не 20 човека!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 09:57 
Аватар

сандвич написа:
Като правихме протест къде бяхте?Бяхме 15-тината обичайни пред Общината и това е!Ако искате да стане нещо наистина силно идвайте в сектора на агитката и в неделя да се покаже,че има маса,а не 20 човека!

Нямаше ме, но в 12;00 на обяд в работен ден...Не знам какво ще се постигне като агитката вместо 20 стане 30 или 40 ?????

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2013, 10:08 
Аватар

getsov написа:

pm

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа