Дата и час: 13 Дек 2019, 02:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Май 2013, 22:00 
Администратор

Въпросът за бъдещето на Спартак е на дневен ред. Нека тук коментираме всичко, което се случва покрай клуба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2013, 10:45 
Администратор

Чува се, че футболистите не са вземали пари, че не се плащат разходите по организацията на мачовете... Сигурно и играчите вече си търсят отбори... Аз лично няма да приема обяснения от ръководството, че всички футболисти са слаби и затова няма да се направи нищо, за да бъдат задържани. Нормално е да има напускащи след края на сезона, но не и да останем без цял отбор. За съжаление виждам как половината отиват в Академик (Свищов), други в Дунав (Русе), а останалите из отборите от "В" група от региона :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2013, 16:18 
Аватар

getsov написа:
Чува се, че футболистите не са вземали пари, че не се плащат разходите по организацията на мачовете... Сигурно и играчите вече си търсят отбори... Аз лично няма да приема обяснения от ръководството, че всички футболисти са слаби и затова няма да се направи нищо, за да бъдат задържани. Нормално е да има напускащи след края на сезона, но не и да останем без цял отбор. За съжаление виждам как половината отиват в Академик (Свищов), други в Дунав (Русе), а останалите из отборите от "В" група от региона :x

Просто на някои момчета СЗ В група им е тавана и дори да има отбор, се надявам те да отидат в някой от тези отбори. По мое мнение ако се гради нещо сериозно през следващия сезон, трябва да е около Раденцов, Иво Иванов, Мони Рудашки, Сашо Киров, Цеци Панов, Антонов и с някои условности Яни Иванов и Савито. На другите им пожелавам успех, но на друго място.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2013, 17:08 
Администратор
Аватар

Анимационния герой Кико се покри. Няма такъв смешник!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2013, 08:53 
Администратор

Разбрах, че във вторник в 18:00 часа събират футболистите на стадиона. Не знам какво ще се случва там, но след това ги разпускат, каквото и да означава това. След този сезон не знам кой ще иска да остане в Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2013, 18:34 

Нека Киро да каже получилили са 300 000 лева за отбора и каде са похарчени при положение че в клуба пари няма и сме задлъжняли навсякаде. За кампания на Герб ли ги дадоха с Жоро банкерчето и с измамника адвокат или си ги сложиха в празните им джобове. Един провален сезон изпълнен със скандали около отбора. Със стария собственик и ръководство може би сега щяхме да обсъждаме селекцията за А група а не дали фалираме и ще има ли отбор. Изгонихме питомното за да гоним дивото, за съжаление май така се получи.

Киро карикатуро, сега накаде?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2013, 19:38 

getsov написа:
Разбрах, че във вторник в 18:00 часа събират футболистите на стадиона. Не знам какво ще се случва там, но след това ги разпускат, каквото и да означава това. След този сезон не знам кой ще иска да остане в Спартак.

Разпускат футболистите не значи закриване на клуба, надявам се. Сега всички отбори излизат във почивка, така че това е нормално. Колкото до това кой ще иска да остане е без значение за мен, аз съм привърженик на Спартак, а не на определени футболисти от Спартак. Предполагам, че в Свищов, Селановци и Червен бряг ще посрещнат с отворени обятия напускащите. Все пак е добре за отбора да останат играчи като Антонов, Раденцов, Любчо Иванов, Панов, Рудашки и Киров.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013, 07:31 
Администратор

stivan_fan написа:
getsov написа:

Разпускат футболистите не значи закриване на клуба, надявам се. Сега всички отбори излизат във почивка, така че това е нормално. Колкото до това кой ще иска да остане е без значение за мен, аз съм привърженик на Спартак, а не на определени футболисти от Спартак. Предполагам, че в Свищов, Селановци и Червен бряг ще посрещнат с отворени обятия напускащите. Все пак е добре за отбора да останат играчи като Антонов, Раденцов, Любчо Иванов, Панов, Рудашки и Киров.

Да, разбира се, че разпускане не означава закриване, но при определени обстоятелства това разпускане може да е лошо за нас. Миналия сезон разпуснаха футболистите и се бавеха дълго с предложенията за договори и Наско Атанасов например избра съвсем логично да отиде в Етър. Тогава си изтървахме един от най-добрите играчи. Сега се притеснявам, че дори да има пари, този сезон може да се получи същото, но в много по-сериозни мащаби. В "Б" група ще играят доста отбори от региона - Ботев (Враца), Монтана, Академик (Свищов), а може би и Дунав. Точно най-добрите ни играчи първи ще си намерят отбори. Вече се чува, че се оглеждат за Иво Иванов например.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013, 16:37 
Аватар

Това събиране за днес-ПРОПАДА!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013, 16:47 

И пак Кирчо не излиза с никакви обеснения.....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа