Дата и час: 16 Окт 2019, 23:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 23:03 

Време е някой от ръководството да излезе пред цялата футболна общественост на Плевен и да каже оттук насетне какво следва за любимия ни клуб! Какво ще е неговото бъдеще, остават ли целите за следващия сезон, ситуацията около стадиона и ред други важни неща които вълнуват всички верни привърженици на СПАРТАК ПЛЕВЕН!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 16:27 

Хубаво си го написал това, ама мисля, че не само в ръководството ми и в цялата община и сбирщина и каквото се води като организация към отбора няма ЕДИН такъв човек който да излезе и да каже нещата с истинските им думи. Цял сезон ни хвърлят по върбите, говори се с недомлъвки, всеки приказва различни истории, стана по зле и от турски сериал !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 17:47 
Аватар

Всички са се насрали и притаили дъх. Шубето да загубиш позиции е голям стРАХ.

Както казах тоя път няма да има прошка. Отиваме и им чупим главите на скапаното ръководство !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 18:23 

SPFC1919 написа:
Хубаво си го написал това, ама мисля, че не само в ръководството ми и в цялата община и сбирщина и каквото се води като организация към отбора няма ЕДИН такъв човек който да излезе и да каже нещата с истинските им думи. Цял сезон ни хвърлят по върбите, говори се с недомлъвки, всеки приказва различни истории, стана по зле и от турски сериал !

beretta написа:
Всички са се насрали и притаили дъх. Шубето да загубиш позиции е голям стРАХ.

Както казах тоя път няма да има прошка. Отиваме и им чупим главите на скапаното ръководство !

Няма друг такъв народ като нашия-нито познавам някой от ръководството нито искам да ги познавам ама им се чудя на акъла направо.Такива хора не заслужават отбор те се хванали да се занимават да правят нещо-абе остави го тва да си умира от болестта-злоба, омраза,ненавист и да видим тогава какви ще ги плещите.Пак ли по селата ще почваме,а?Пак ли и докога-докато на вас не ви хареса някой и не ви дава ежедневно отчети ама лично на вас-така ли? И всичко трябва да става както вие решите щото сте ваше величество феновете,същите които издават хиляди пъти нечовешки маймунски звуци при вида на цветнокожи или псуват с такива изрази,при които най-долните каруцари и овчари се изчервяват? Най-големите измамници и мошеници да са тия от ръководството такова отношение е позорно и жалко-ще им счупим главите и като ги счупите вие ли ще издържате отбора-не съм казал,че те го издържат? Или пак ще ми пеете песни за селски групи и почване на чисто-НЕ,БЛАГОДАРЯ!!! На който не му харесва как се управлява клуба отива вади парите и го купува и си го управлява както иска,и ако на някой не му харесва как играят футболистите не е задължен да идва на срещите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 18:33 
Аватар

Какво си се опитал да кажеш, г-н Фен ? Ти ли ще ми надаваш наклон кой да малтретирам и кой да ухажвам ?

Такива овце дето са подтиснати душевно, цял живот ни управляват. Управляват ни живота, управляват спорта, респективно футбола и си лапат парички от комисионни и от залози. А ти г-н Фен си ходи на стадиона и си ръкопляскай. Недей да ме цитираш ВЪОБЩЕ следващия път, защото изпитвам погнуса от овце.

Надявам се да си ме разбрал правилно !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 19:22 

Ок,г-н Бунтар-всички се махат от клуба и ти го дават на теб, ти го управлявай-съгласен ли си? Казвам си мнението никой не съм задължил да се съобразява и не съм обидил. Трябва прозрачност и това е очевидно,но тук откровено се обиждат и псуват всички от ръководството вместо да се търси нещо градивно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 21:46 
Аватар

spartakpleven1919 написа:
Ок,г-н Бунтар-всички се махат от клуба и ти го дават на теб, ти го управлявай-съгласен ли си? Казвам си мнението никой не съм задължил да се съобразява и не съм обидил. Трябва прозрачност и това е очевидно,но тук откровено се обиждат и псуват всички от ръководството вместо да се търси нещо градивно.

Ти виждаш ли нещо градивно в този отбор?Ръководството са си е**** майката,футболистите пият като смокове и после се разхождат по терена.И искам само да те помоля да не обиждаш феновете,защото ние сме тези,които в пек,дъжд,вятър,студ пътуваме по сумата и километри,цял мач подкрепяме и точно някой си,който даже може би идва откакто влезнахме в Б група така да говори!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 22:49 

Никой не обиждам, говоря с факти-маймунските звуци са факт като и каруцарските псувни и ходя на мачове преди някои от вас да са родени.Ок,така е това което казваш-какъв е изхода-да им се строшат главите или нещо друго?Като им се строшат главите после кво правим?Накъде отиваме?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Май 2013, 22:53 
Аватар

spartakpleven1919 написа:
Никой не обиждам, говоря с факти-маймунските звуци са факт като и каруцарските псувни и ходя на мачове преди някои от вас да са родени.Ок,така е това което казваш-какъв е изхода-да им се строшат главите или нещо друго?Като им се строшат главите после кво правим?Накъде отиваме?

Разбира се,че не е това изхода,но не трябва да се мълчи и да си затваряме очите!Извинявай,щом ходиш от толкова време на мачове.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Май 2013, 10:20 
Администратор

Днес чакаме да видим дали ръководството ще изплати парите на футболистите и всичко за утрешното гостуване на Светкавица ще е наред. Разходите по организацията на последния домакински мач били платени в петък. Аз лично продължавам да чакам официално изявление, в което да стане ясно какво ще е бъдещето на клуба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа