Дата и час: 14 Ное 2019, 05:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2013, 10:45 

Вчера /06.02./ Дидо е ходил до София да прехвърлят акциите с Динов на новия собственик.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2013, 11:01 

Enter написа:
Вчера /06.02./ Дидо е ходил до София да прехвърлят акциите с Динов на новия собственик.

А имали новини за новия спонсор и собственик?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2013, 15:02 
Администратор

Enter написа:

И аз научих същото, както и че преди понеделник няма да бъде обявявано нищо. Продължаваме да чакаме.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2013, 15:48 

Защо? Не мога да разбера какво толкова се изчаква! Какво толкова има да се крие, при положение, че новия спонсор уж е сериозен и така или иначе ще се узнае името му! Времето напредва, а началото на пролетния полусезон наближава! Всичко продължава да е в пълна мъгла по отношение селекция, спортно-техническо ръководство, подготовка и т.н.! Д ане говорим, че по отношение на подготовката вече закъсняваме в сравнение с другите отбори! :oops:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2013, 22:40 

Споко бе колега 8-) ще има инфо в началото на седмицата!Явно още има неща за дооправяне около акциите

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2013, 13:16 
Администратор

Ultra Spartak написа:
Споко бе колега 8-) ще има инфо в началото на седмицата!Явно още има неща за дооправяне около акциите

И аз така разбра за последно - в началото на седмицата ще има конкретна информация. Може би още в понеделник. Но имам чувството, че нещата отиват към добра развръзка ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2013, 17:56 

Ще се влюби ли някой финансов благодетел във футболния Спартак Плевен? Отговорът на този въпрос ще бъде известен най-късно на Свети Валентин. Именно до 14 февруари трябва да стане ясно кой ще финансира клуба. Поне такива са надеждите и очакванията на всички в Спартак.

„Кметът на Плевен проф. д-р Димитър Стойков обеща, че до 14 февруари нашият клуб ще има спонсор. И треньори и футболисти му вярваме безрезервно. Нямаме причина да сме на друго мнение. Каквото ни е обещавал досега проф. д-р Димитър Стойков, всичко е изпълнил. Признателни сме му за отношението му към нас. Постоянно се интересува от отбора, комуникираме, държи се непринудено с нас. Вярваме, че до четвъртък всичко ще се разреши благоприятно. Тогава вече ще има и нужното спокойствие в отбора”, коментира старши треньорът Красимир Бислимов.

Под негово ръководство футболистите продължават подготовката си за пролетния дял от първенството на Б група. Единствените, които не тренират, са Любомир Тодоров, Ивайло Раденцов и Станислав Краев. Тримата страдат от леки травми – възпаление на коляното заради твърдите терени. Напълно възстановен обаче е Тихомир Тодоров. Продължава пробният период на новопривлечените – Евгени Игнатов, Петър Трифонов, Калоян Тодоров и Милен Кикарин.

„Доволен съм от старанието им. Винаги съм търпелив към новите момчета. Те трябва да са спокойни, че ще получат достатъчно шанс за изява”, добави Бислимов. Селекцията още не е приключила. Търсят се поне 1 – 2 нападатели. На този етап няма фиксирана контролна среща на тима.

„Подготовката ни закъсня и се налага всичко да правим в движение. Другите отбори вече са начертали програмите си, договорили са съперници за контролни срещи, отидоха по лагери. Няма как да им се сърдим. Ще намерим обаче отбори, с които да направим няколко мача”, уточни треньорът на Спартак. Междувременно Българският футболен съюз вече е готов с програмата за пролетния полусезон на Б група. Той стартира на 2 март /събота/ и приключва на 25 май /събота/.

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=327263

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 14:50 
Аватар

Голяма тайна се пази с тоя нов собственик.И кмета днес нищо конкретно не казва,имало двама кандидати.Ама кои са, какви са, нищо не се казва.Водели се преговори между Динов и тия кандидати.Ама първенството почва след 20 дена,а ние един собственик не можем да обявим кой ще бъде.Все едно стана световната конспирация с тоя спонсор.Някой да излезе и да каже най-накрая ще има ли такъв спонсор и кой ще бъде.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 15:06 

Ново пет,сега пък имало двама кандидати.Ами Динов да вземе да организира търг с явно наддаване. ;)
Никак не ми звучи обнадеждаващо тази информация.Накрая да не стане работата от "два стола на земята".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 15:08 
Аватар

stivan_fan написа:
Ново пет,сега пък имало двама кандидати.Ами Динов да вземе организира търг с явно наддаване. ;)
Никак не ми звучи обнадеждаващо тази информация.Накрая да не стане работата от "два стола на земята".

Нещо започна силно да ме съмняват нещата за тия спонсори много се проточиха нещата и ми се струва,че не отива на добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа