Дата и час: 16 Окт 2019, 14:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 08:18 
Администратор

Община Плевен поема Спартак и клубът ще има ново ръководство. Лично аз съм изключително любопитен да разбера кой ще е новият силен човек в Спартак, на когото ще бъде гласувано доверие. За съжаление от вчерашната пресконференция не разбрах със сигурност точно по какъв начин този човек, чието име се пази в тайна засега, е обвързан със Спартак. Днес ще пристигне аудио файла и ще го прослушам, за да чуя точните думи на кмета. В Плевен уж има футболни хора, но в един момент не мога да се сетя кой може да поеме поста на изпълнителен директор или както всъщност ще се води постът му.

Но все пак в главата ми се въртят няколко имена. Първо се сетих за Ивайло Петков, който е име в българския футбол, живее в Плевен... Достатъчно млад е, има контакти...

Мислех си и за някои от бившите футболисти на Спартак от по-далечното минало. Хрумна, че Стефан Величков - Бачето може да застане начело на клуба. И той е има авторитет в българския футбол и в Спартак. Доколкото знам в момента има собствен охранителен бизнес, т.е. има управленски опит. От доста години не се занимава с футбол и е запазил името си чисто така да се каже.

Това са моите идеи. Вие имате ли някакви предположения?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 13:11 

Аз се сещам за Гетов, но той май е в Лудогорец, Николай Тодоров също има опит като ръководител с отбора на Сторгозия

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 13:14 
Администратор

Bastian написа:
Аз се сещам за Гетов, но той май е в Лудогорец, Николай Тодоров също има опит като ръководител с отбора на Сторгозия

Гетов винаги е първото име, за което се сещаме, но едва ли ще мръдне от Лудогорец. Николай Тодоров... Интересно предположение. но той все пак си се занимава със Сторгозия.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 16:09 

Знае ли се кой ще е треньор нали уж бяха казали че след днесната пресконференция ще се знае?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 16:27 

getsov написа:
Bastian написа:

Гетов винаги е първото име, за което се сещаме, но едва ли ще мръдне от Лудогорец. Николай Тодоров... Интересно предположение. но той все пак си се занимава със Сторгозия.

От около година Сторгозия е изцяло на Стефан Доровски, даже юношите ги обединиха с тези на Орлите, така че Тодоров се занимава единствено със Замъка и Арт кафе към момента

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 16:40 
Администратор

Николай Тодоров значи... Той е доста интелигентен човек. Беше печелил няколко пъти подред една телевизионна игра по Канал1, водена от Иван Гарелов... Забравих й името. Не знам много за него, но ми се струва добър вариант.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 17:31 
Аватар

Познавам Николай Тодоров и той все още си се занимава със Замъка(фк Сторгозия),дори и да не се води като собственик.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 17:58 
Аватар

Най - лошото предположение - джоджо е намерил накакви връзки с кмета и го поставят да управлява Спартак. А сега сериозно - Илия Войнов или Благой Кръстанов. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 19:35 
Аватар

noname написа:
Най - лошото предположение - джоджо е намерил накакви връзки с кмета и го поставят да управлява Спартак. А сега сериозно - Илия Войнов или Благой Кръстанов. :)

Братле,коля те недей така се майтапи..Пречерня ми пред очите :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2013, 19:35 
Аватар

сандвич написа:
noname написа:

Братле,моля те недей така се майтапи..Пречерня ми пред очите :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 390 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа