Дата и час: 16 Окт 2019, 13:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Агитката
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2012, 20:37 
Аватар

Мармот написа:
SPSS написа:
Искам да споделя две важни според мен неща:

1. Знамето "ВИНАГИ ВЕРНИ" е правено с ръчен труд, отне доста време на няколко човека, които вложиха цялата си любов към СПАРТАК в него. До колкото разбрах не е вадено на много мачове... Това аз не разбирам. Това е неуважение към труда на хората, които са участвали в направата му. Аз лично леко се разочаровах от това нещо, след като разбрах ентусиазмът ми за действие спадна. Това ми се случва за първи път. ЩЕ ВИ ПОМОЛЯ да не ме разочаровате много повече, защото съм отделил не малко от живота си в името на АГИТКАТА НА СПАРТАК. Не се имам за никъв, та аз дори не ходя на всички мачове... Но ми убива хъса това...

Приятелю! Това знаме беше част от хореографията за мача с ЦСКА миналата година. Всички оценяваме труда, който положихте за да бъде направено. Същото това знаме изгоря на много места от факлите, които бяха запалени. Освен това проблем е, че то е с 1м по-дълго от самата ограда и просто няма къде да се закачи.
Сега предстои направа на нови знамена, които пак до голяма степен ще бъдат направени благодарение на теб и това също е оценено!
Сигурно ще приберем и старите, които доста дълго вече използвахме, но няма начин :)

Добре, дайте ми го на мене, аз ще го нося на всеки мач, на който ще присъствам и със сигурност ще намеря начин да го разпъна. Освен тва в Балканстрой ще е идеално. Не сме с по 5000 лв за хореография всеки мач, та да се прави за един мач и после да се захвърли. Гецов за кво си даде хубавия плат? А и знамето беше вадено и след мача с ЦСКА...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2012, 00:10 

ДО SPSS-всички оценяваме това,което си направил през годините и знаеш,че много те уважаваме!В момента има спад в агитката,който се дължи на слабата игра на отбора(въпреки че сме на първо място) несигурното бъдеще и най-вече проблемите и разцеплението между нас самите.Щом толкова държиш знамето да е на трибуните лично аз ти обещавам,че ще имам грижата то да е на всеки домакински мач на оградата.Както и ти самият знаеш,че на мачове без заряд носим малко знамена :!: на мача с Нафтата,които очакваме с интерес ще има нужната организация и се надявам и с твоя помощ да направим добър съпорт.Относно сдружението на Феновете-аз лично ще се включа

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2012, 00:53 
Аватар

ОК! Радвам се! С Нафтата идвам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2012, 13:05 
Аватар

Честит празник на всички СПАРТАКЛИИ по случай годишнината :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2012, 02:07 
Аватар

Отбелязахме една година, пожелавам си от тук нататък да продължим да се развиваме и увеличаваме като брой хора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012, 23:38 

Момчета, хубаво е че има ентусиазъм,има официално фен клуб,има Управителен Съвет,но ме притеснява името "Винаги верни".

Цитат:
ВИНАГИ ВЕРНИ е мотото на привържениците на Спартак Варна. В буквален превод на латински, SEMPER FIDELES е изографисано на огромен транспарат, който заема централно място в сектора на феновете от години. Отново там, можем да срещнем стотици татуирани със SEMPER FIDELIS (ед. ч.) и емблемата на отбора.

Изображение
Това е преди доста години.Забележете голямия трансперант SEMPER FIDELES на оградата!

Изображение
А това го има на техния стадион от поне 10 години.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2012, 08:30 
Администратор
Аватар

Разликата е, че това го използват като лозунг, а ние като име на фен организацията. Всяка агитка има артикули/надписи съдържащи думите "Винаги верни на..." на всякакви езици.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2013, 23:16 
Аватар

Хора искам да ви приканя,който поне малко му се иска да бъде по активен на стадиона да идва при нас в сектора(всички знаете къде се събираме от началото на сезона).Нека се опитаме да създадем една здрава организация,да бъдем по-голям брой,така и играчите ще получават по-силна подкрепа!Също така може да и другите сектори да са по-активни,например с приканвания-СЕКТОРА,СЕКТОРА и като се подаде САМО,да се отговаря-СПАРТАК.Знам,че не е тук мястото,но тук мога да приканя повече хора,които четат и който има желания да дойде :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2013, 23:18 

Тука нещо да важи закона за класифицираната информация? Снимки без разрешение за публикуване са наказуеми с каса бира. :idea: :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 10:52 

http://www.youtube.com/watch?v=x5yG0N8YP_M и на това му се вика агитка а не кат нас не можем да се съберем 20 човека на кръст . Поне да се организират феновете които седат на седалките на стадион Плевен с приканвия когато се викни САМООООООО и да се отговори Спартакккк , но и това не може да стане .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа