Дата и час: 03 Дек 2020, 12:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Агитката
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2011, 22:27 

НЕ съм викал срещу Спартак, виках за отбора който обичам. 90% от писалите в тая тема са левскари или цскари, дайте ми ЕДИН пример в който на стадиона или в залата не е имало спорове за Левски и ЦСКА и не е имало нито един фен на тези два отбора в агитката на Спартак. Няма такъв пример, сигурен съм :)

Цитат:
Ако някой се разпознава в тези герой …. Съжалявам го….

Наистина няма смисъл нормален човек да се хаби и губи времето с чуждопоклонници. И вас и други такива като вас вероятно майка Плевенчанка Ви е раждала …..?!?!?!? Срам и позор!

Срам и позор е да не знаеш от кой отбор си, на Литекс-Левски да си левскар, на Спартак-Левски да си спартаклия. Срамно е да пееш 'Само Левски' и 'Само Спартак', само, защото си от Плевен.

Цитат:
Не използвайте за оправдание 'двойната фенщина', защото всичките тия хора, които визирате, са преди всичко Спартаклии, след това подкрепят Левски, ЦСКА и т.н.

Тук според мен не израза двойна фенщина трябва да е в кавички, а думата фенщина, защото да си от два отбора е чуждопоклонност, а не да кажеш от кой си и да не се срамуваш от това :)

Ще помоля администраторите да ме баннат от форума, защото нямам намерение нито да чета, нито да пиша тук. Пожелавам здраве и успех на всички фенове, които знаят от кой отбор са и го обичат истински.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2011, 07:39 
Администратор
Аватар

[quote="Vanio"][/quote]
След като си викал за отбора, който обичаш, 2 години по рано за кой викаше? За отбора, който ти дава някакво поле за изява? Или тогава мама и тате не те пускаха да идеш на мач извън Плевен и реши да се примириш с жалкия Спартак?
А 90% от агитката на Левски като симпатизира на английски, немски и не знам си какви клубове? Я вземи се откажи от тоя Левски, че и там същата работа... Малкия ти мозък не осъзнава какво е да си фен явно, за теб това, че симпатизираш на някой друг отбор в даден мач, само защото мразиш повече другия, означава да си двоен фен. Ах, колко жалко...
От написаното от @Болшевик само това ли успя да хванеш като смисъл? Все пак 'патриот' като теб трябва да е чел Вазов и да разбира творчеството му. Струва ми се, че твоя патриотизъм е толкова голям колкото и обичта ти към ФК Левски...показност!

И не си прави някакви заключения, че ми пука какво четеш, къде пишеш и какви са желанията ти. За мен вече си мижитурка, част от тълпата, каквато си впрочем и в агитката на Левски! Там си никой! Там има едни фенове - София запад, сектора е техен и бият фенове като теб, другото е пълнеж и гашници от всички краища на България, пардон, от всички краища на България са само в три мача за сезона...Надявам се да го осъзнавате {}

П.С. Не бих си губил времето да ровя в контролния панел да те банвам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2011, 15:09 

Цитат:
За мен вече си мижитурка, част от тълпата, каквато си впрочем и в агитката на Левски!

Хахаха, г-н Мозък... Не искам да съм никой в агитката на Левски, а да подкрепям отбора който обичам, както написах веднъж.

А, и ако за вас да си фен е да си 'някой' сред 20 момчета на 15 години, а не никой сред 5 хиляди, значи вашите разбирания са изкривени, не моите. А и не разбирам кво толкова мрънкате, викайте си за Левски, Цска, Спартак, Литекс и който искате още, аз ще подкрепям отбора който обичам без да ме интересува злобата и мнението ви.

редакция: в постовете ви до тук питате защо идвах до сега по мачове на Спартак, правех го от уважение към 1-2 човека в агитката, които не веднъж са ме защитили и помогнали когато съм имал нужда, но когато Ванката каза, че е по-добре да си изберем отбора който обичаме /преди мача Спартак-Левски/ и ще подкрепяме прецених че няма нужда да продължавам, повече обяснения не дължа на никой и за нищо, приятен ден

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2011, 15:24 
Администратор
Аватар

Vanio написа:
Хахаха, г-н Мозък... Не искам да съм никой в агитката на Левски, а да подкрепям отбора който обичам, както написах веднъж.

А, и ако за вас да си фен е да си 'някой' сред 20 момчета на 15 години, а не никой сред 5 хиляди, значи вашите разбирания са изкривени, не моите. А и не разбирам кво толкова мрънкате, викайте си за Левски, Цска, Спартак, Литекс и който искате още, аз ще подкрепям отбора който обичам без да ме интересува злобата и мнението ви.

Не мога да разбера на Вие ли ми говориш или си мислиш, че говоря от името на някого? Каквото съм писал го казвам от мое име, като изразявам само и единствено лично мнение, няма нужда да ми пишеш "Вие"...

На мен все още не ми е ясно кой отбор обичаш, дано скоро си изясниш за себе си поне :lol: Явно това нещо е доста преходно при теб :roll:

Vanio написа:
редакция: в постовете ви до тук питате защо идвах до сега по мачове на Спартак, правех го от уважение към 1-2 човека в агитката, които не веднъж са ме защитили и помогнали когато съм имал нужда, но когато Ванката каза, че е по-добре да си изберем отбора който обичаме /преди мача Спартак-Левски/ и ще подкрепяме прецених че няма нужда да продължавам, повече обяснения не дължа на никой и за нищо, приятен ден

Приятелю! Тук ставаш все по-смешен, казвам го без извинение. Как ще ходиш по мачове и ще подкрепяш един отбор заради уважение към 1-2 човека, това е адски смешно :lol:
Караш ме да се смея искрено! Надявам се това беше шега...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2011, 00:48 

Какъв Левски бе хора, защо не станете фенове на Реал Мадрид или на Барса. Преди да решите окончателно изчакайте да минат полуфиналите на ШЛ :D

Човек може да смени жилището си, града, в който живее, обувките си, гаджето си, но любимия отбор - НИКОГА! Да си зад силния на деня не те прави силен! Точно обратното.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2011, 08:19 
Администратор

Мисля, че никой нямаше да е толкова гневен на двамата млади левскари, ако не бяха в агитката на Левски за баскетболния мач със Спартак. Оправдания, че не са викали срещу Спартак, а са подкрепяли Левски, някак си са смешни. Когато си в противниковия сектор с чужди шалчета и знамена, няма как да не си СРЕЩУ Спартак, независимо какво скандираш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Май 2011, 10:27 
Аватар

Аз,мисля да земете да спрете да се напъвате да се обеснявате имате си форум ,сайтове ,флоодете, си,там,щом не сте фенове на Спартак,тук не вие мястото !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2011, 22:10 
Аватар

Никой не пише тука уе!!!
Още 2 дни и годината свърши, а равносметката е - най-посетения мач в България, изключвайки европейските мачове на Левски и ЦСКА, беше в Плевен. Това е историческо, и на 31-ви в 24:00 ще вдигна наздравица и за това. Дайте да изкупим календарите, да направим стройна организация, да привлечем сериозни хора и да подобряваме дейността си като фен организация.
Да си пожелаем позитивни емоции и Б група през 2012!!! ОТГОВОРЕТЕ МИ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2011, 15:30 

SPSS написа:
Никой не пише тука уе!!!
Още 2 дни и годината свърши, а равносметката е - най-посетения мач в България, изключвайки европейските мачове на Левски и ЦСКА, беше в Плевен. Това е историческо, и на 31-ви в 24:00 ще вдигна наздравица и за това. Дайте да изкупим календарите, да направим стройна организация, да привлечем сериозни хора и да подобряваме дейността си като фен организация.
Да си пожелаем позитивни емоции и Б група през 2012!!! ОТГОВОРЕТЕ МИ!

И аз в 24:00 ще вдигна наздравица за всички фенове, които през последните две години продължиха да вярват и да подкрепят Спартак в четвърта и в трета дивизия! Гордея се с тези хора! Ще вдигна тост и за всеки един човек, който участваше в хореографията на мача срещу ЦСКА. Тост за всеки плевенчанин, който има гордостта и самочувствието да подкрепя отбора на своя град!
СПАРТАК ПЛЕВЕН ЗАВИНАГИ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2011, 22:43 

НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ И ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ ПРЕЗ 2012 !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа