Дата и час: 16 Окт 2019, 14:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Агитката
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 11:00 

Дортмунд са на светлинни години пред доста отбори,камо ли за нашите стандарти.Една агитка се гради с години :!: нужни са доста неща,а с Плевенския манталитет и трагичен в последните 15 години отбор е много трудно-повярвай ми

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 11:36 

Е то да сравняваш Дортмунд с български отбори е НЕЛЕПО :lol: Единствено Ботев и Локо Пловдив правят нещата като хората.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 11:48 

То ние сме 20 човека на кръст които викаме , а другите чоплят семки еееееееее голям град кат Плевен и не можем са се съберем поне 50 човека . Агитка като на Нафтата са по 100 200 а ние че до преди година бяхме в В група на мача с ГАРА Мездра тук в Плевен бяхме близо 50 човека,а на мач срещу Нафтата тук в Плевен бяхме около 20 .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 13:00 

Като не си доволен върви при Нафтата :lol: Каквото се изисква от нас се прави, това, че манталитета на другите извън нашия сектор е да чоплят семки си е техен проблем ! Мен лично въобще не ме интересува колко сме и кой вика и т.н. Насила хубост не става !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 14:01 

Прочети ми мнението по нагоре :!: В последните 15 години сме пълна трагедия(уредени мачове,черно тото и какви ли не циркове и разпадания)хората са разочаровани :!: Няма как да очакваме чудеса в Плевен,като на Цска-Локо Сф имаше 500 човека например:lol: За да има голяма агитка трябва време и успехи на отбора(да се задържи в А група поне 2-3 сезона)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2013, 17:45 

Ultra Spartak написа:
Прочети ми мнението по нагоре :!: В последните 15 години сме пълна трагедия(уредени мачове,черно тото и какви ли не циркове и разпадания)хората са разочаровани :!: Няма как да очакваме чудеса в Плевен,като на Цска-Локо Сф имаше 500 човека например:lol: За да има голяма агитка трябва време и успехи на отбора(да се задържи в А група поне 2-3 сезона)

Прав си да :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2013, 21:29 
Аватар

Вчера Кардиф Сити влезнаха във Висшата лига на Англия, но вижте за какво става въпрос тук http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... -died.html

В цивилизована Англия, която е далеч напред от настоящата ни държава, има изключително крайни и непримирими с несправедливостите хора. И те са горди с това. А тук някви закостенели комунисти като Enter, форумно ме сечат за това, че просто искам родния ми клуб да е чист и свят! Колко жалко за такъв примирен човек!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа