Дата и час: 14 Дек 2019, 07:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2014, 08:38 
Администратор

На 10-ти септември ще се навършат 95 години от учредяването на ФК "Скобелев". Тази дата е приета да се чества като рождена за организирания футбол в Плевен и следователно за Спартак като обединител на футболната традиция на града ни.

Мисля, че годишнината е редно да бъде отбелязана по един сериозен начин като компенсация за онази 90-годишнина, която всички помним при какви условия посрещнахме. В момента във Велико Търново текат чествания по случай 90 години Етър и виждаме какви сериозни неща се правят - беше презентирана книга, филм за шампионския сезон и т.н. Иска ми се и в Плевен да отбележим по подобаващ начин нашата годишнина и за целта трябва да се мисли и действа още отсега, въпреки проблемите в Община Плевен.

Може точно би ние, привържениците, трябва да дадем инициативата, защото иначе пак може да не се получи нищо.

Имате ли идеи по какъв начин може да се чества 95-годишнината?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2014, 08:54 

Ако има някаква набирателна сметка,където да преведем всеки колкото може и със събраните /дори и малко/ пари да се отпечатат нещо като афиши,които да бъдат разлепени из града.
Другото,което ми идва наум е поне по общинското радио Плевен /107,6/ да върви нещо като мини-реклама от рода на "95 години Спартак-95 години борба" или нещо подобно. Поне това може да е без пари.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2014, 08:57 
Администратор

Според мен може да се организират различни мероприятия като например:

- Приятелски мач на Спартак с някой от най-силните български клубове, което ще привлече много хора на стадиона

- Демонстративен мач с участието на ветерани на Спартак и други бивши изявени футболисти от страната

- Приятелски мачове между отбори от юношеските формации на Спартак и техни връстници от водещи клубове

- Изложба на артикули, свързани с историята на Спартак - мисля, че това ще е едно добро начало за откриването на музей на футбола в Плевен или поне на музеен кът

- Организиране на срещи на ветерани с привържениците

- Поставяне на малка паметна плоча на мястото, на което е учреден ФК "Скобелев" или в централната частна града

- Поставяне на билборд или поне информационно табло, свързано с 95-годишнината на футбола в Плевен

- Разпространение на фенартикули с тематика годишнината

и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2014, 09:00 
Администратор

Enter написа:
Ако има някаква набирателна сметка,където да преведем всеки колкото може и със събраните /дори и малко/ пари да се отпечатат нещо като афиши,които да бъдат разлепени из града.
Другото,което ми идва наум е поне по общинското радио Плевен /107,6/ да върви нещо като мини-реклама от рода на "95 години Спартак-95 години борба" или нещо подобно. Поне това може да е без пари.

Моята идея е, че с малко повече мисъл и усилия може да се организира подобаващо честване, без за това да са нужни много пари. По-скоро трябва да се набележат отделните прояви и да се направи бюджет, който Община Плевен и клуба да отпуснат, а не да се събират пари, които да не стигнат за нищо. Разбира се, феновете можем да съберем някой лев за някакви инициативи, които са си само от наша страна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2014, 19:02 
Аватар

Това с фенартикулите според мен е много добра идея.Примерно календарчета ,ключодържатели ,значки ,магнити за хладилник ,химикали ,запалки и т.н с емблемата на Спартак биха влезли в употреба на всеки един плевенчанин без значение фен ли е или не.Отделно шапки с козирка за лятото и зимни , екипи на отбора , тениски с надпис СПАРТАК ПЛЕВЕН на гърба и емблема на сърцето , други фентениски ,шалчета , суитчъри и всякакви други фенатрибути за феновете.От това клуба ще спечели някой лев и ще закърпи бюджета.Може да направят и фенмагазин между секторите А и Б вътре в стадиона (подобно на Лазур в Бургас) има много място там и ще е достъпно за всички.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2014, 20:01 

Днес бях във Велико Търново и отидох до стадиона където се празнуваше 90 години от създаването на Етър ... имаше мач на ветераните на Етър срещу ветераните на ЦСКА награждаване на играчи на бивши играчи на Етър ... според мен за 95 години в Плевен трябва да се измисли нещо по-добро може би мач със водещ отбор от А група, продаваха се много артикули и другото което забелязах, че продаваха бира наливна което изглеждаше доста доходоносно ... Накратко беше много скучно, но мисля че в Плевен може да измислим нещо което ще бъде с пъти по-интересно с цел привличане на публика и продажба на артикули

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2014, 07:39 
Администратор

Честването за 95 години футбол в Плевен щяло да се състои на 1-2 юни като е предвиден турнир между ветераните на Спартак и ветерани от Сърбия и Румъния... по медиите щяло да има повече информация...

Ясно е, че през септември трябва да се направи още нещо, далеч по-запомнящо се.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2014, 10:31 
Администратор

Вижте с какво сдобих днес срещу.... 5 лв.! Размерите му са 60 х 45 х 4 мм. Стойностен артикул по случай 70 години футбол в Плевен. Любопитно ми е да видя какво са направили за 95-годишнината....

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2014, 15:52 
Аватар

Аз съм насреща за участие в творчески процеси.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Сеп 2014, 00:01 
Аватар

Честита 95-та годишнина от основаването най-великия клуб - Спартак Плевен !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа