Дата и час: 02 Юни 2020, 15:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2012, 21:16 
Аватар

На 10ти декември се навършват точно 135 години от освобождението на Плевен. По този повод фенклуб "Винаги Верни" е решил да поднесе венци пред Мавзолея. В тази тема призовавам всички заинтересовани да коментират, да дават някакви идеи и естествено всеки да присътва в понеделник (10.12.2012) на площада, за да отбележим подобаващо тази важна дата, както и за Плевен, така и за Българската история!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2012, 22:26 
Администратор
Аватар

Поднасянето на венец от фен клуба ще е в понеделник, най-вероятно между 9 и 11 часа. Ще е веднага след официалната церемония. Предстои да уточним точния час.
Всеки фен на Спартак да се чувства поканен ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2012, 08:52 

Дано не оспамя темата, но клуба има ли банкова сметка по която да могат да се правят дарения за такива случаи или за знамена и хореография например.
На мен лично много ми се иска да имаме такова голямо знаме /олекотено/ като това на Нафтата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2012, 09:02 
Администратор
Аватар

Enter написа:
Дано не оспамя темата, но клуба има ли банкова сметка по която да могат да се правят дарения за такива случаи или за знамена и хореография например.
На мен лично много ми се иска да имаме такова голямо знаме /олекотено/ като това на Нафтата.

Скоро ще бъдат обявени неща свързани с това, за сега няма къде да се направи дарение, освен на място в Понеделник например.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2012, 17:07 
Администратор

IzoIzao написа:
На 10ти декември се навършват точно 135 години от освобождението на Плевен. По този повод фенклуб "Винаги Верни" е решил да поднесе венци пред Мавзолея. В тази тема призовавам всички заинтересовани да коментират, да дават някакви идеи и естествено всеки да присътва в понеделник (10.12.2012) на площада, за да отбележим подобаващо тази важна дата, както и за Плевен, така и за Българската история!

Чудесна идея! Редно е фенклубовете да почитат по някакъв начин годишнините от важните исторически събития за градовете им, а и за България!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2012, 23:28 

Аз съм на Работа :( и няма да присъствам.Нека всички фенове,които се чувстват горди Плевенчани да поднесът заедно с момчетата от "Винаги Верни" венецът направен специално за празника!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2012, 11:24 
Аватар

Дайте ако ще поднасяме венец да се чуем/видим довечера или утре сутринта най-късно. Да се разберем колко души ще спонсорираме този венец и да действаме, защото не сме като болшинството партийните тулупи които ще се изтъпанчат в понеделник там само заради снимките, демагогията, популизма и ще "платят" техните венци с държавни пари, т.е. от нашите данъци. Да го поръчаме защото готови венци не се предлагат, отделно трябва да проверим дали цветарите слагат лентичката с надписа от кого и защо е този венец върху него или трябва да си ги поръчаме отделно на друго място нея. След това мисля че трябва да заявим предварително на организаторите на церемонията намерението си, за да бъдем включени в реда за поднасянето му и прочитането от диктора на организацията (в случая фен-клуб "Винаги Верни") която поднася своята признателност и венец.

Днес 7 годишните имат смартфони, плейстейшъни, нинтендо, лаптопи, айпади… На тази възраст аз имах книжки за оцветяване, гуменки, прашка, тръба за фунийки, лагерна количка, хавайско копие от пръчка и вилица, но имах въображение и детство… :-)

Последна промяна Болшевик на 07 Дек 2012, 11:51, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2012, 11:44 

Днес ще го поръчваме :!: Парите ще ги съберем между нас-цената е между 40-60лв.Голям венец с 2 ленти(едната трибагреник,другата синя с надпис фен клуб"Винаги Верни".Трябва да проверим в колко часа почва церемонията на центъра за да се организираме

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2012, 12:27 

Възможно ли е някой да даде пари вместо мен, защото искам да участвам в тази инициатива? Ще бъде в Плевен на 14 декември и мога да му върна парите тогава. Може и да баскета Спартак - Балкан на 15-ти. Предварително благодрая!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2012, 12:36 

Добре 8-) вече си част от инициативата!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа