Дата и час: 19 Ное 2018, 13:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 570 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 57  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 18:29 
Аватар

Хора,нещата са много зле !!! Пари няма,отбора е пред разпад !!! Всеки ден лъжи,лъжи,лъжи......

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 18:42 

Отбора се разпадна още преди да се е създал. Лошото е ,че няколко фенове и служители се набутаха с пари да покрият боклука Динов с надеждата, че нещо ще се промени. Клубът няма да се разпадне, въпреки некадърния зам.кмет по спорта. Имаме доста талантливо поколение юноши старша, които биха завършили на почетно място сегашното първенство.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 18:51 

https://infopleven.com/%d0%b1%d0%be%d0% ... %bd%d0%b0/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 19:03 
Администратор

Разбрах, че утре в 10 часа отборът ще е пред Община Плевен, за да поиска среща със Спартански. Нищо страшно не е станало, стига Община Плевен да застане зад клуба, който уж е общински. Ако осигурят финансиране, до зимата ще играем с юноши и ще се опровим някак. Драмите в нашия Спартак надвинават тези на варненския...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 20:10 

getsov написа:
Разбрах, че утре в 10 часа отборът ще е пред Община Плевен, за да поиска среща със Спартански. Нищо страшно не е станало, стига Община Плевен да застане зад клуба, който уж е общински. Ако осигурят финансиране, до зимата ще играем с юноши и ще се опровим някак. Драмите в нашия Спартак надвинават тези на варненския...

Поне ще знаем кой ликвидира Спартак отново, ако се стигне до разпадане на отбора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 21:36 
Администратор

Цитат:
Босът на Спартак Плевен изригна пред F24: Спартак (Плевен) ще го има, Бойко Цветков да не ми излиза с гръмки заглавия

Собственикът на Спартак (Плевен) Иван Динов даде обширно изявление пред FOOTBALL24.BG относно днешните информации, че отборът е пред закриване.

Както е известно, отборът бе напуснат от треньора Бойко Цветков, а бизнесменът обяви, че именно той е човекът, който е обявил пред местния специалист, че не иска да работи с него.

Освен това Динов дебело подчерта, че голяма част от футболистите практически са си взели почти всичко.

"Спартак Плевен не е нито Бойко Цветков, нито който и да е друг", обяви той.

"С него проведохме един разговор днес и аз му обявих, че не желая да работим повече заедно, защото в отбора се нагнетява излишно напрежение от първия кръг. Старши-треньорът на Спартак да не излиза с гръмки заглавия като разпад на отбора, а да си погледне на кое място е оставил тима в таблицата.

"От самото начало, от първия мач, се нагнетяват и създават проблеми в отбора. В клуба се плащат заплати като за професионален отбор, съответно - желанието и целта към футболистите, е да се държат като професионалисти независимо, че са в аматьорската лига.

"Това професионално отношение включва воденето на ежедневен тренировъчен процес и задължително гонене и преследване на първото място в групата. Поради тези цели, които гони клубът, и премиите, които се дават при нас, са по-високи от останалите отбори в групата.

"Всички премии са изплатени, независимо от това, че отборът под ръководството на старши-треньора допусна домакинска загуба от прекия ни конкурент Кариана Ерден, допусна равен резултат с посредствен отбор като Червен бряг, допусна да бъде изравнен в 87-ата минута в мача от последния кръг срещу Академик Свищов, като цялостно от това незаводоливтелно представяне, съответно се разминават с целите, които ние сме поставили.

"От повече от две седмици в клуа не се води нормален тренировъчен процес. Футболисти идват и си тренират, когато пожелаят. За това основна вина търся и съм потърсил в старши-треньора. Заплатите за месец юли са изплатени, заплатите за месец август са изплатени и има да се получават заплати за месец септември. Пет човека, които дойдоха на проби в месец юли и които не бяха предвидени да получават заплати, защото дойдоха на пробен период, след което старши- треньорът ги остави, на тях се дължат пари и за месец юли, защото треньорът така пожела, без да имаме ангажимент за играчи на пробен период да им плащат заплати.

"Постоянно се нагнетява напрежение. Аз искам резултати, които резултати на фона на днешна дата не се получават. Треньорът казва, че не може да води нормален тренировъчен процес и аз му пожелавам да води такъв в друг отбор.

"Не може да се обяснява за невзимане на премии или заплати, или каквито и да е неща, при положение, че 99 % в отборите от А и Б група финансовото положение и заплащане е ясно на всички. Парите, които получават в Спартак Плевен за победа навън, са 300 лева, а за победа вкъщи - 150 лева. И съм го казал от самото начало. Парите в тази група ще се изкарват, няма да се дават даром.

"Ако някои хора си мислят, че няма да тренират и ще си стоят вкъщи и ще получават заплати, дълбоко са се объркали. Ако някои си мислят, че от четири мача в месеца ще победим два, ще забубим един и ще направим един равен мач и с тези резултати ще гоним първо място в групата също няма да се получат нещата.

"От тук нататък ще търся радикални промени, защото отборът не се свежда до това дали Бойко Цветков ще е треньор или не и той няма да определя дали ще има отбор или няма да има отбор. Отбор ще има, Спартак ще продължи да съществува. Финансовите ми ангажименти към клуба остават и те се изпълняват, макар и да забавим някои от плащанията те се получават, но в кой отбор не е така?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 12:09 
Администратор

Цитат:
Босът на Спартак Пл обяви какви пари плаща на играчите и обвини треньора за хаоса в отбора

След вчерашните драми в Спартак (Плевен) и напускането на треньора Бойко Цветков, днес спонсорът на тима Иван Динов изложи пред Sportal.bg своята гледна точка за случващото се в тима.

"Клубът го е имало преди Бойко Цветков, ще го има след него, мен или някой друг. Спартак няма да се разпадне. Поел съм ангажимент и ще го спазя. Моята работа е да издържам клуба, а на треньора - да постига резултати.

Вчера проведохме разговор с Бойко Цветков и му казах, че така не може да продължава. Обявих му, че повече не можем да работим заедно и след това той излиза и говори пред медиите за разпад на отбора. Да си погледне на кое място е оставил тима в таблицата. Целта ни е влизане в професионалния футбол, а сме на четвърто място и то при положение че в клуба се плащат заплати като за професионален отбор. Съответно желанието и целта към футболистите е да се държат като професионалисти, независимо че са в аматьорската лига.

Това професионално отношение включва воденето на ежедневен тренировъчен процес и задължително гонене и преследване на първото място в групата. Поради тези цели, които гони клубът, и премиите, които се дават при нас, са по-високи от останалите отбори в групата.

Всички премии са изплатени, независимо че отборът допусна домакинска загуба от прекия ни конкурент Кариана (Ерден), направи равен резултат с Червен бряг, допусна да бъде изравнен в 87-ата минута в мача от последния кръг срещу Академик (Свищов). Премиите са 150 лева за домакинска победа и 300 лева за успех като гост. Плащаме заплати по 400-500 лева, поемаме разходите за квартири и храна”, каза Динов, след което продължи:

"От повече от две седмици в клбуа не се води нормален тренировъчен процес. Футболисти идват и си тренират, когато пожелаят. Заплатите за месец юли са изплатени. Не е платено на пет човека, които са на проби от юли. Не знам някъде да се плаща на футболисти, които са на проби, но треньорът така пожела. След като така са се разбрали, ще им платя.

От тук нататък ще търся радикални промени. Отбор ще има, Спартак ще продължи да съществува. Финансовите ми ангажименти към клуба остават и те се изпълняват. Понякога има забавяне, но предварително съм предупредил играчите, че може да се случат такива неща. Нито веднъж забавянията не са повече от месец”, добави Динов, който твърди, че атаките целят да го изгонят от клуба и да се злепостави общинското ръководство, към което е поел ангажимент.

“Това е атака срещу мен и общинското ръководство. Знам кои са хората, но не ми се коментира. Искат да ме изгонят и Спартак да приключи, като по този начин злепоставят общината.

Договорката ми е аз да издържам първия отбор, а общината - ДЮШ. Имаше известни неясноти в школата, но сега всичко е наред”, разясни спонсорът на Спартак по повод драмите с детско-юношеската школа на клуба от преди седмица, когато не бяха платени съдийски такси за мачове на талантите и няколко формации бяха заплашени от служебни загуби.

Относно изпадането на Спартак от “Б” група през миналия сезон, Динов разясни: “Спартак изпадна с бюджет от 750 000 лева. Последните мачове футболистите играеха за премии от по 1000 лева, но нещата не се получиха. За този факт съм виновен аз и не търся вината някъде другаде.”

sportal.bg

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 18:29 
Администратор

Цитат:
Първо във F24: Шефът на ДЮШ ще води Спартак (Плевен) срещу Левски, преговаря се със сериозни имена за следващ треньор

Шефът на школата на Спартак (Плевен) Момчил Челестинов ще изведе тима в предстоящия мач на отбора от Северозападната Трета лига срещу Левски от град Левски.

Това обяви пред FOOTBALL24.BG собственикът на отбора Иван Динов.

В същото време от днес отборът е с нормален тренировъчен процес и напрежението от последните дни е изчезнал,o според силния човек в тима.

Динов днес се е видял с някои от лидерите на тима в София и в крайна сметка проблеми в отбора към днешна дата няма.

"Преговаряме с няколко сериозни имена. Всичко е нормално, от днес си имаме нормален тренировъчен процес и напрежение няма. Шефът на ДЮШ Момчил Челестинов ще изведе тима в предстоящия мач в неделя срещу Левски, но няма да е постоянен наставник", каза Динов пред нас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 21:02 

getsov написа:
Цитат:
Първо във F24: Шефът на ДЮШ ще води Спартак (Плевен) срещу Левски, преговаря се със сериозни имена за следващ треньор

Шефът на школата на Спартак (Плевен) Момчил Челестинов ще изведе тима в предстоящия мач на отбора от Северозападната Трета лига срещу Левски от град Левски.

Това обяви пред FOOTBALL24.BG собственикът на отбора Иван Динов.

В същото време от днес отборът е с нормален тренировъчен процес и напрежението от последните дни е изчезнал,o според силния човек в тима.

Динов днес се е видял с някои от лидерите на тима в София и в крайна сметка проблеми в отбора към днешна дата няма.

"Преговаряме с няколко сериозни имена. Всичко е нормално, от днес си имаме нормален тренировъчен процес и напрежение няма. Шефът на ДЮШ Момчил Челестинов ще изведе тима в предстоящия мач в неделя срещу Левски, но няма да е постоянен наставник", каза Динов пред нас.
Вярваш ли му, защото аз не, и какво правят лидерите на отбора в София ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 21:13 
Администратор

Според някакви изказвания на Спартански във fb в понеделник щяло да има пресконференция във връзка с проблемите в Спартак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 570 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 57  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа