Дата и час: 24 Ное 2017, 20:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 536 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 21:53 

getsov написа:
Според някакви изказвания на Спартански във fb в понеделник щяло да има пресконференция във връзка с проблемите в Спартак.

Аз разговарях с него във fb, казах му, че понеделник е късно, имаме мач в неделя и ще го загубим служебно, а той най нагло ми каза, че неможе да се картотекира и да играе.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2017, 09:09 

Спрягат Емил Велев - Кокала за треньор на Спартак (Плевен)

Вече е имало разговор между екстреньора на Левски и боса на плевенчани Иван Динов
Спартак (Плевен) може изненадващо да назначи Емил Велев - Кокала за свой нов наставник, съобщава Win7sport.com. Според информатори на спортното издание вече е имало разговор между екстреньора на Левски и боса на плевенчани Иван Динов.
В крайна сметка ще се решава до няколко дни какво ще стане с треньорския пост в Спартак и дали в крайна сметка Велев би се наел да работи в аматьорския футбол. Той е последният треньор, успял да изведе Левски до шампионската титла у нас. Водил е още Славия, Локомотив (Пд), Хасково, Монтана и Оборище. (Панагюрище).
Плевенчани в момента са без треньор, след като Бойко Цветков си тръгна от клуба с голям скандал и обвини своя началник, че не плаща пари. Шефът на ДЮШ Момчил Челестинов води Спартак при вчерашната загуба от Левски 2007.

http://www.pleven.utre.bg/2017/10/02/45 ... tak_pleven

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2017, 10:20 
Администратор

И до мен стигна подобен слух преди време, така че най-вероятно наистина е имало разговори с Емил Велев. Едно е обаче да има разговори, друго е той наистина да поеме Спартак, но в крайна сметка важното е какво ще се случи след това. Липсва ли подобрение на организацията и финансирането, който и треньор да дойде, ще избяга или просто няма да постигне желаните резултати.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2017, 11:31 
Аватар

То и оня измекяр ферко дойде ама си би шута след два мача.....така че и Кокала да дойде, ако няма играчи и организация нищо няма да стане като хората.....и той ще избяга бързо бързо...

П.С. Кво стана с пресконференцията на кметО?! Нали щеше да говори за бъдещето на Спартак?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 07:15 
Администратор

Цитат:
Георг Спартански: Не съм доволен от организационното състояние на ОФК „Спартак”

Изключително недоволен съм от организационното състояние на футболен клуб „Спартак” – Плевен. Клубът продължава да се представя безкрайно неубедително в първенството на Северозападната В група, което не отговаря на очакванията на плевенската публика. Това заяви днес в края на редовното оперативно заседание в Община Плевен кметът Георг Спартански.

Днес той е провел разговор с ресорния зам.-кмет Иван Кюлджийски и с финансиста на Община Плевен – Евгени Генов, които са в Управителния съвет на клуба, и телефонен разговор със спонсора Иван Динов, за когото специално подчерта, че няма писмен ангажимент за подпомагане на плевенския футбол, а го прави единствено на добра воля.

Решено е на 16 октомври да се проведе Общо събрание на ОФК „Плевен”, на което ще бъдат направени промени в УС на клуба. „Ще изисквам стриктна финансова дисциплина, приемане на бюджет за 2018 г – разчетен до стотинка, като се посочи колко ще са средствата в него от Общината, колко от външно спонсорство. Ще има разсписани точни права и задължения, и административна структура на клуба”, заяви Спартански. Той квалифицира като безобразие сегашната ситуация, при която от общинския бюджет се отпускат 100 000 лв. за футбола, от които 20 000 лв. за юношеския отбор и в същото време се казва, че няма пари да се плати автобус до Севлиево и се събират пари от родителите за тренировките на децата.

„С тези пари няма да влезем в А група, но те са добра основа, която да послужи за уреждане на текущите сметки на клуба през годината. И с генералното спонсорство на една или повече фирми да се търси развитие в професионалните етажи на футбола”, посочи Спартански.

Кметът заяви, че лично ще участва в Общото събрание, като преди това, на 9 октомври, ще има среща с част от членовете на УС и със спонсора Иван Динов.

По отношение твърдението на бившия треньор на „Спартак” – Бойко Цветков, че не са изплащани заплатите на футболистите и това е основна причина футболният отбор да се представя лошо в последните кръгове на първенството, Спартански информира, че заплатите за юли са платени, както и тези за месец август на футболистите, които са се явили, за да си ги получат.

„За мен има пропуски в тренировъчния процес, занижена спортна дисциплина. Вина имат и УС, и спонсора, и футболистите и треньорското ръководство” категоричен бе Спартански..

Той обяви, че в момента се водят разговори с доказано име във футболните среди за назначаване за старши треньор на плевенския футболен отбор.

Спартански се закани, че вече ще наблюдава в близък план футболния отбор на града. „След две години „Спартак” ще отбележи 100-годишнина и не му прилича да се намира на мястото, на което е. Има много въпроси за решаване, но повече така няма да я караме”, категоричен беше плевенският кмет.

infopleven.com

Хайде да видим дали нещо ще се промени...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 15:16 
Администратор

Цитат:
Емил Велев пред Plevenutre.bg: Не съм водил разговори да поема Спартак

"Трета лига не ми е приоритет", коментира последният треньор направил Левски шампион

Емил Велев - Кокала опроверга плъзналата информация в някои спортни медии, че е водил разговори да поеме Спартак (Плевен).
"За първи път чувам такова нещо. Няма нищо вярно. Трета лига не ми е приоритет, но и никой не е говорил с мен. Вижте, че ме спрягат и с Локо (Пловдив), Верея (Стара Загора), Витоша (Бистрица)", сподели опитният български специалист пред Plevenutre.bg.

"Аз също четох, че Плевен разговаря с известно име, но кой е - не знам", допълни последният треньор, направил Левски шампион.

pleven.utre.com

Има и друг слух за треньор, който звучи още по-невероятно на фона на ситуацията, но нека изчакаме и всичко ще се разбере.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 19:37 

getsov написа:
Цитат:
Емил Велев пред Plevenutre.bg: Не съм водил разговори да поема Спартак

"Трета лига не ми е приоритет", коментира последният треньор направил Левски шампион

Емил Велев - Кокала опроверга плъзналата информация в някои спортни медии, че е водил разговори да поеме Спартак (Плевен).
"За първи път чувам такова нещо. Няма нищо вярно. Трета лига не ми е приоритет, но и никой не е говорил с мен. Вижте, че ме спрягат и с Локо (Пловдив), Верея (Стара Загора), Витоша (Бистрица)", сподели опитният български специалист пред Plevenutre.bg.

"Аз също четох, че Плевен разговаря с известно име, но кой е - не знам", допълни последният треньор, направил Левски шампион.

pleven.utre.com

Има и друг слух за треньор, който звучи още по-невероятно на фона на ситуацията, но нека изчакаме и всичко ще се разбере.

Е кажи го това тайнствено име де - нека се посмеем

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 20:48 

Най-вероятно новият треньор на Спартак ще е чужденец!Вече плъзнаха слухове,че Иван Динов е говорил с Карло Анчелоти .Тони Вашков ще бъде преводач а Кюлджийски ще го запознае с забележителностите на Плевен

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 21:09 

Аз пък дочух, че Анчелоти отпада поради различия със спонсора в поставените цели. Италианецът иска участие в Шампионската лига, а Динов челно място във В група без изкачване в Б група.
Вариант бил Дочко Дочков след феноменалната победа на гара Левски над Спартак, но и той отпаднал поради високи финансови условия, непосилни за спонсора на Спартак.
В крайна сметка треньор, ще бъде човек, който от "доста" време не е бил на тази позиция.

Последна промяна stivan_fan на 03 Окт 2017, 21:11, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 21:11 
Аватар

stivan_fan написа:
Аз пък дочух, че Анчелоти отпада поради различия със спонсора в поставените цели. Италианецът иска участие в Шампионската лига, а Динов челно място във В група без изкачване в Б група.
Вариант бил Дочко Дочков след феноменалната победа на гара Левски над Спартак, но и той отпаднал поради високи финансови условия, непосилни за спонсора на Спартак.
В крайна сметка треньор, че бъде човек, който от "доста" време не е бил на тази позиция.

Вили Вуцов ще бъде споко....скоро не е бил пък е и безработен.... :lol: :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 536 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа