Дата и час: 25 Апр 2018, 21:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 552 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2018, 10:56 
Администратор

Миналия сезон сменихме 5 треньора, което като нищо ще се окаже рекорд за българския футбол. Не знам какъв е проблемът, но е абсурдно да не можем да победим Вихър (Славяново) и особено Мизия (Кнежа) при осигурена подготовка, селекция и всичко останало. Дори да има пропуски в организацията, със сигурност последният ни съперник е далеч далеч назад от нас във всяко отношение, а завършихме 1:1.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2018, 10:58 
Администратор

Цитат:
Иван Динов: Треньорската смяна не стои изобщо на дневен ред пред Спартак

Имам пълно доверие на Емил Велев, коментира спонсорът на плевенчани

От Спартак (Плевен) опровергаха спекулациите, че треньорът на тима Емил Велев – Кокала е пред уволнение.

Лично босът на клуба Иван Динов обяви пред Football24.bg, че няма абсолютно нищо вярно във всички писания и неговото доверие към легендата на „сините“ и целия треньорски щаб към този момент е безрезервно.

"Категорично мога да обявя, че няма нищо вярно в тези информации. Имам пълно доверие на Емил Велев и към този момент вярвам, че с неговата работа нещата в тима ще се оправят. Треньорската смяна не стои изобщо на дневен ред пред Спартак (Плевен)“, обяви той пред футболното онлайн издание.

www.pleven.utre.bg

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 552 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 52, 53, 54, 55, 56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа