Дата и час: 17 Дек 2017, 23:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 536 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2017, 19:04 

Има обаче и нещо друго!!! Колкото и да не ми се иска да го споделя!
Пламен Гетов въпреки всичките си недостатъци е водещото лице на плевенския футбол(според мен). И той, и Ивайло Петков може да се каже, че вече имат добър опит в изграждането на спортно - техническата структурата на нормален, среден клуб за българските стандарти с преобладаващо общинско участие! това си е +!
Лошото е да не дърпат "чергата" само към себе си, а да намерят начин да осигурят и някакво финансиране! За съжаление и двамата не го правят, поне на този етап. в България всеки желае да скрие приходи, не да декларира такива!
Хубаво е всички личности, всички можещи и знаещи, да работят в една посока!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2017, 16:54 

Спартак-Янтра 2-2!Страхотно първо полувреме за Спартак,като освен двата гола имаше доста хубави полужения и голямо желание за игра.Последва слабо второ полувреме в което гостите играха малко по добре.Гол от фал на границата на наказателното и втори гол със съмнения за засада.Гадно време и около 40 зрители

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2017, 17:59 

Забравих да добавя големия брой юноши на Спартак на терена и в групата за мача.Момчетата играха с голямо желание

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2017, 18:52 

И кво от това - продължаваме да раздаваме в Плевен точки на сульо и пульо от селата? ! Гаврата с феновете на Спартак продължава с пълна сила - до кога, колко още трябва да се търпи това? Докато изпаднем в селските групи ли? Не знам още какво трябва да стане за да се вземат някакви мерки - абсурдно е да чакаме до полусезона и гледаме как разни селяци се гаврят с този славен 100 годишен клуб!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2017, 12:32 
Администратор

В крайна сметка след 3 часа разправии резултатът от Общото събрание е следният:

Председател на УС - Георг Спартански
Членове на УС - Иван Кюлджийски, Евгени Генов, Пепо Петков и Даниел Митов

Да видим сега, обаче, дали Спартански и Митов няма да се откажат от позициите, на които бяха предложени и избрани. Ако това се случи, старият УС остава.

Стана ясно, че Иван Динов е готов официално да подпише с Община Плевен договор за спонсорство на Спартак в размер на 300 хил. лв. за 2018 г.

В същото време очерталата се опозиция на Динов в лицето на Пламен Гетов и негови приближени искаха свикването на т.нар. кръгла маса, на която да се обсъдят проблемите. Но поне аз не останах с впечатление, че те биха помогнали на Спартак при наличието на Динов за спонсор и фактически ръководител на клуба. Те подчертаха, че имало хора, които да дават пари за клуба, но само, ако Динов не е в него. Стана ясно, че въпросните кандидат-спонсори за Доровски и Величко Великов, което поне на мен не ми звучи кой знае колко сериозно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2017, 21:40 

Величко и Доровски със сигурност ще "дават" по-малко от Динов, ако въобще дават нещо... Тяхното време мина.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 536 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа