Дата и час: 27 Май 2017, 17:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 18:09 
Аватар

https://www.sportal.bg/news.php?news=664405
Трагична новина за Оборище-починал е основният им спонсор Цоцорков в Швейцария. Не знам как ще се отрази това на отбора им.....дали ще искат да остават изобщо....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Май 2017, 21:46 
Аватар

Има някакви новини, че от УЕФА са дошли някакви писма за уговорен мач между Монтана и Славия в първа лига и някакъв мач във втора лига. И се коментира сериозно, че тия отбори ще бъдат изхвърлени от двете групи....не става ясно кои са отборите от втора лига.....много интересно ще стане ако извадят два отбора от групата....тва ще рече, че няма да има други изпадащи освен Банско и Карлово.... :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Май 2017, 07:00 
Администратор

Да извадят два отбора непосредствено преди завършването на шампионата ще е прецедент?! Ами ако го направят точно след края му? Тогава ще обясняват, че изпадналите са си изпаднали и ще се юрнат да канят Кариана (Ерден) и т.н. да попълват групата... Те пък ще започнат да се чудят искат ли, не искат ли и пак кашата ще е пълна до началото на новия сезон.

Но дори да се стигне до ваденето на два отбора заради ЕДИН уреден мач, това ще е скандално, защото във Втора лига със сигурност има не само ЕДИН, а десетки уредени мачове всеки сезон и в никакъв случай това не е дело на 2-3 отбора, а на почти всички.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 08:10 
Аватар

Последният мач на който бях беше Спартак Плевен - ЦСКА 0:3 за купата през 2011. Утре с Панагюрище ще отидем с малкия и даже на жена ми и бе обяснено колко е важен мача,та и тя се нави да подкрепи Спартак на стадиона. От колко точно е мача и цена на билета? Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 08:39 
Администратор

От 18:00 е мачът. Намалената цена на билета от 1 лев можеше и да е 0 лева като някакъв жест към феновете за късането на нервите им вече втори сезон.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 08:53 

Надявам се да е за доброто на отбора да пропусна този мач. Тук съм, няма да пътувам и имам възможност да ида, но поради суеверие няма да гледам. Като домакини тази година бием само ако ме няма, там ли съм - падаме или в по-добрия случай равен. Вече имам чувството че съм каръка този сезон. Дано отсъствието ми помогне.. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 09:10 
Администратор

Остави ги тези суеверия и ела! Ако става дума, аз този сезон съм гледал само 2 победи на нашите - над Локо (Сф) и Ботев (Гълъбово)...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 09:51 
Аватар

Ок,мерси! Там сме.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2017, 18:56 

Супер! Надеждата е жива! Има дори немалък шанс да се спасим само с равен срещу Лудогорец 2.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2017, 19:14 
Аватар

Дано да си прав,но ми се струва,че и победа няма да ни стигне. Оранжево знаме 2 са ясни - изпадат. Но Созопол не ми изглежда да е мотивиран да спре Гълъбите и може кротко да им пусне насред Созопол. Другият мач,който ми изглежда с кофти край за Спартак е Оборище- Септември...гостите просто няма за какво повече да играят след днешната загуба на Поморие от...Банско! Нищо не зависи от нас,освен ако не съм сметнал грешно нещата...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа