Дата и час: 20 Сеп 2017, 07:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 21:24 
Аватар

Стивъне,после са домакини на Ботев Враца(който и да бие все е добре за Спартак,защото и двата са заплашени), после домакини на Лудогорец 2,гост на ЦСКА-2(тук пак като с Враца- все е добре),домакин на Витоша Бистрица(дано дотогава да са все още в битката за 2-3 място),гост на Созопол(лек мач за Созопол при нормални обстоятелства). Аз виждам тяхна само победа над Лудогорец 2. Нарочил съм ги въпреки днешната им победа. За ЦСКА- Етрополе 2 съм още по- сигурен,те са в свободно падане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 23:14 

Не знам дали забелязахте, но ние сме единственият отбор в момента с домакински екип на "Адидас" и гостуващ бял екип на"Улшпорт". Невероятен професионализъм, на всяко едно ниво в клуба !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2017, 00:17 
Администратор

Не очаквах да загубим, но явно нищо не помага на един несработен отбор, с проблеми на много постове и неопитен треньор. При 1:1 бяхме длъжни да направим всичко възможно да задържим резултата. Вместо това поредна балъшки изгубена точка. В Несебър просто не трябва да губим, а преди последния мач в Разград ни трябват и 4 победи. Все още имаме добри шансове да изпреварим ЦСКА 2 и Оборище, но е възможно и някой от двата Ботев-а.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2017, 18:23 
Администратор

Разбрах, че още в началото на мача Гади се е контузил и е бил заменен. Не че това е оправдание за допуснатите голове в края на мача... Уж травмата не била сериозна.

Ето го и стартовияг ни състав в малко разбъркан вид: Д. Пантев, Цв. Радев, Т. Тодоров, К. Озеи, Ст. Христов, К. Гади, Г. Чакъров, Д. Буров, М. Митов, Ст. Георгиев, Р. Абушев

Отново чужденците са редерви... Ст. Христов започва вместо Янев.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2017, 21:51 
Администратор

Лаша новина - заради жълт картон от мача със Созопол наказан за 1 среща е Цветелин Радев и той пропуска важното домакинство срещу Царско село.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа