Дата и час: 24 Фев 2017, 10:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2016, 10:55 
Администратор

Още един много сериозен пропуск - след този нервен мач беше допуснато гостите да се приберат в съблекалните не през тунела, а през другата врата. Точно над главите им е публиката от ложата и централния сектор и при желание можеше да стане страшно. Вече с години продължава безхаберието по отношение на сигурността на публиката, футболистите и длъжностните лица - не само от ръководството, но и от охраната и дори полицията.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2016, 11:31 
Аватар

getsov написа:
Всъщност и допускането на публика в сектор "В" си беше организационен гаф. По трибуните има камъни, с които може да се убие човек и в този изнервен мач можеше да стане страшно. За пръв път на мен ми се иска да хвърля камък, а други просто не знам как са се сдържали!

Организацията около мачовете ни е на ниво Торпедо Борован или Мизия Кнежа с риск да обидя организацията на тези стадиони. Хора се разхождат по пистата и обикалят където си искат, отиват в затворени за зрители сектори и места където има камъни способни да убиват хора, охраната се осъществява от умствено ограничени няколко сотаджии, които основното им задължение е да махат капачки от бутилки, а тва че вътре има камъни колкото кухите им глави карай да върви. И се чудя защо не ни наказват за тия своеволия като публика в затворени сектори и тва разхождане на който си иска по пистата и по целия стадион. На предния мач имаше един който обикаляше даже с едно колело по пистата и се наложи четвъртия съдия в началото на второто да направи забележка да го спрат тоя да обикаля. Изобщо напълно аматьорска организация нямаща нищо общо с професионален клуб. Не могат да отделят хиляда лева за една нормална озвучителна уредба за сектор А и още хиляда други неща мога да изброя. Теренът е като селска нива и става за садене на картофи и моркови, но не и за футбол. Всичко се прави без желание и капка нормална организация и мисъл. Ами ако някой беше решил да хвърли камъни и недай си Боже уцели някой съдия или играч и го убие кой ще е виновен....да не говоря, че от слънчев бряг феновете можеха да си влязат спокойно на терена и да влязат в саморазправа и със съдията и с играчите и се чудя как се сдържаха щом на мен за пръв път от години ми се прииска да го шибна главния с нещо като камък....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2016, 11:47 
Администратор

При толкова много пропуски, не отбелязах и възможността за навлизане на хора от публиката на пистата. Просто всичко около организацията на мачовете е под всякаква критика. Нали си спомняхте, че дори имахме проблеми с липсата на деца, които да гонят топките!

Не мога да се сетя да е решен някой от всичките тези проблеми, съществуващи поне от няколко години!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2016, 11:51 
Администратор

Цитат:
Бойко Цветков: Надиграхме Поморие, но за победа е нужен и късмет

Плевенският Спартак завърши настоящата година с 0:1 вкъщи от едноименния тим на град Поморие. Двубоят бе от 17-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Единственото попадение дойде след точно изпълнена дузпа от Христо Лемперов в началото на второто полувреме. Домакините имаха доста възможности, но не се възползваха от нито една. Причините обяснява старши треньора им Бойко Цветков.

„Надиграхме Поморие, но за победа е нужен и късмет. Имахме ситуации за гол, но … С излизането на Крис Гади заради контузия до известна степен загухме острота в атака, въпреки че футболистите, които влязоха като резерви се справиха. Съперникът игра както очаквахме – с дълги подавания по фланговете и разчитаха на статични положения. Вече не ми се коментира съдийството. Главният арбитър Тихомир Алексов не се справи. Не знам дали е умишлено или не“, коментира плевенския наставник.

infopleven.com

Прави му чест на Бойко, че не търси причините за загубата в съдийството, въпреки че то повлия много.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2016, 09:19 
Администратор

Репортаж от мача:

http://gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/obzor-na-vtora-liga-xvii-i-kryg-ii-ra-chast-410638

Коментаторът в студиото си позволи да изрази лично мнение, че дузпа за Поморие няма, а такава за Спартак е трябвало да бъде отсъдена. И след като изгледах записа и аз съм на 100% на това мнение.

Трудно ми е да преценя дали през първото полувреме нападателят на гостите игра с ръка при повеждането на топката, но нашите играчи веднага сигнализираха на рефера и си мисля, че няма да го направят, ако не са видели нищо.

Интересно ми е Малин Орачев откъде го вади това самочувствие. Какви са тези чисти положения за неговия отбор?! Явно са се усетили, че отново имат шанс за бараж и са започнали да трупат победа след победа не само с футболни средства.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2016, 18:02 

Я гледай ти - не съм си представял, че е възможно да има по-смешна дузпа от тази, която отсъдиха срещу нас в Поморие миналата година, ама гледай ти каква дузпа-поморийка са ви зашили и на вас :shock: ... https://www.facebook.com/fcdunav/videos ... 812822898/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2016, 18:18 

Цитат:
Единственият съдия, който отнася две наказания е Тихомир Алексов. Първоначално Алексов е имал наказание за мача Нефтохимик – Пирин, а след завръщането си на терена е отсъдил несъществуваща дузпа за Спартак Плевен при победата над Поморие във Втора лига.

Гонг-аматьорщина. Бива ли поне да не хвърляш едно око преди да публикуваш нещо! Не че нас това наказание ни грее по някакъв начин.

http://gong.bg/bg-football/parva-liga/m ... pan-411625

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа