Дата и час: 21 Юли 2017, 02:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2016, 15:38 
Аватар

Две смени в Спартак-излизат Радев и Преслав Антонов, а влизат Митов и Мицански.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2016, 16:08 
Аватар

75 минута : Излиза номер 30 Емил Петров , влиза номер 8 Стефан Веселинов Христов от отбора на Спартак Пл.

краен 2-1 с гол в 90 минута от пряк свободен на Янъков

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2016, 18:17 

Пролетта като влезат в игра Абушев и двамата бивши футболисти на Спартак, картинката ще се промени :!: След толкова пропуски в последните три мача, много е вероятно част от сегашните изпълнители да си търсят други отбори.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2016, 20:38 

Кой са тези бивши футболисти на Спартак има ли някакви имена

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2016, 12:07 
Администратор

Нямаме достатъчно класа и това си е! Реално погледнато разполагаме с нестабилна защита, постоянно променяща се халфова линия и нападатели, които пропускат твърде много. Как да играем с постоянство и как да печелим точки?! В Панагюрище сме играли буквално с всички здрави като Радев, Мицански и Емил Петров знаете колко са влизали в игра в последните месеци. И с резерви не разполагаме. Футболисти като Вълов, малкият Стефан Христов, Кристиян Димитров и Славчев явно не са алтернатива на никой от излизащите като титуляри.

Като цяло имам усещането, че след края на полусезона ще задържим твърде малко от сегашните футболисти, а част от тях от титуляри на пролет ще се превърнат в резерви.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2016, 12:42 

Трябват ни футболисти във всички линии в защита сме много слаби в центъра чакаме само на Тишко а той не е от желязо ако слуховете са верни и на зима се върнат както чувам Кристиян,Точката и Кирев ще се оправят нещата

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2016, 12:54 
Администратор

Аз лично съм чувал слухове само за Антони Иванов и Григоров. И двамата биха ни били много полезни. За Кирев нищо не съм чувал. В началото на миналия сезон беше основна фигура в състава ни, но после загуби форма. Струва ми се, че ни трябва по-опитен халф от него, защото наистина не може да се чака само на Тихомир Тодоров. Кевин Осей също трябва да влиза във форма. Мицански няма какво да го чакаме повече след като за втори пореден престой в Спартак е предимно контузен, а присъствието му на терена е незабележимо поне в мачовете, които аз съм гледал. Интересно ми е дали Преслав Антонов ще заиграе успешно в центъра на терена, където го слага в последно време Бойко Цветков.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2016, 13:54 

Да може да стане за центъра Преслав защото за нападение виждаме че не става

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа