Дата и час: 15 Ное 2019, 23:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 14:34 
Аватар

Какво смятате да правите със стадиона след като е във владение на клуба?Какви са плановете?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 19:18 

Kiril Todorov написа:
ggv написа:
Алоооооооо, г-н Тодоров излезте с официално мнение от името на собственика какво смиатате да парвите със стадиона и базата, при положение че вече са на клуба! Стига се крихте и трайкате ами информирайте цялата футболна общественост в града с намеренията на руснака! До сега се оправдавахте и мрънкахте че не бил ваш и не може да инвестирате в него, а сега какво ще е оправданието,а?

Като си зададеш въпроса коректно, а не тенденциозно ще ти отговоря

Къде е тенденцията в поставените въпроси? Човека пита неща, които вълнуват всички привърженици на Спартак, макар и по един груб и директен начин. Същото питат и още доста хора, а отговор няма :!: Защо :?:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 20:18 

Г-н Тодоров не виждам кое е тенденциозното в моите въпроси и колко по-точно искате да ви ги задам? Или на Вас ако не ви изнася да отговаряте е друг въпрос! Кое по-конкретно не ви стана ясно? Като всеки привърженик на любимия ни отбор и мен ме вълнува какво следа след като концесията е вече факт? Някаква пресконференция няма ли да има да информирате общественоста в Плевен какви са намеренията на собственика! Обещанието от страна на Общината и в частност на Кмета е изпълнено - топката е във вашите ръце! Повече пречки и оправдания няма! Сега следва да видим до колко са сериозни намеренията на промоутъра по бойни изкуства! Не си ли говорите с него, не сте ли запознат с това какво мисли да прави с базата, при положение че му бъде предоставена! Ако искате моето лично мнение това е далеч по-важния въпрос към момента, а не дали ще влезем в А група сега или догодина! Защото дори и да влезем този сезон, ако още сега не почне да се работи по подобряване на стадиона за получаване на лиценз за А група ще се наложи да домакинстваме в друг град, и повярвайте ми никой от привържениците не иска това! Колко души ще ходят тогава на мачова, и какъв е смисъла тогава от такава промоция като все пак плевенчани няма да могат да гледат любимия си отбор на собствения стадион, или искате да станем като Етър тази година!
Не приемайте лично нещата, а излезте с ясна визия за въпроса, защото все пак Вие сте представителя на този собственик в нашия клуб и от вас трябва да чуем истината!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 20:53 
Аватар

Съгласен съм с така поставените въпроси. Собственика е запознат с всичко ставащо в Плевен и със Спартак. Веднага след подписване на договора за концесия с Общината ще излезем с официално изявление с точна и ясна програма за реконструкция и модернизация на базата, като всичко ще е обвързано със срок и изисквания за получаване на необходимите лицензи. Не разбирам негативното отношение към човек, който най-малкото не познавате, и по типично български начин се оплюва, без да е ясно какво и как смята да направи, и си харчи собствените средства за Спартак, без да е поставил някакви предварителни условия или да иска нещо в замяна. Аз съм се сблъсквал много пъти с подобно отношение и знам до какво води това. Много бързо се забрави в какво състояние беше Спартак през м. февруари, и аз не мога да си обясня постоянните подозрения към намеренията на новия собственик. Хареса ми едно мнение написано тук: по делата ще ги познаете. Нека изчакаме търпеливо делата и тогава да съдим. Не може с вълшебна пръчка да се решат проблеми натрупвани от десетилетия. Може би ако имаше малко по активна гражданска позиция преди време сега нямаше да коментираме този въпрос.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 21:09 

Дано се окажете прав г-н Тодоров, в това което казвате! Аз ще съм първия който ще ви поздрави! Уточнение - никъде в моите коментари до момента не съм обидил собственика по какъвто и да е начин, може да си направите труда да проверите! Мнителноста на хората и на всички нас се дължи на това че толкова години се нагледахме и наслушахме на голи обещания , и със всяка изминала година този стадион, пазещ толкова хубави спомени и велики победи се руши и никой в лицето нито на общинската власт, нито на собствениците не предприе каквито и да е мерки за да се намира в състоянието което е в момента! Така, че докато не видим черно на бяло резултатите не можете да се сърдите на никой!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 21:27 
Аватар

Аз като плевенчанин мисля по абсолютно същия начин. Аз също никога няма да забравя как на всеки домакински мач стадиона се пълнеше и всички бяхме за Спартак. Много добре знам причините за мнителността, защото наистина резултата от бездействието се вижда - стадион и база в окаяно състояние. Аз лично обаче сега виждам разбиране на проблемите от страна на кмета на Общината и съм настроен оптимистично.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2013, 16:24 
Аватар

Аз само не разбрах какво точно се чака и кого точно се чака все още!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2013, 21:08 
Администратор

Мисля, че след като ОФК "СПАРТАК" бъде сформиран трябва малко по-малко да поставяме на преден план проблема със стадион "Плевен". Кметът очевидно не е навътре в нещата и мисли, че като е осигурил 300 000 лв. за лицензирането му, е направено много. А всички добре виждаме, че става дума само за един кърпеж и че продължаване на един такъв ремонт е безсмислен. Завършването му ще глътне много пари, а като резултат ще имаме просто едно реставрирано морално остаряло съоръжение.

Ако искаме Плевен да има хубав стадион, трябва първо да се направи сериозен анализ от какъв тип трябва да е той, след което да се проектира изцяло. Така ще се постави едно добро начало, въз основа на което могат да се търсят средства за изпълнение. Футболните фенове предпочитат чисто футболни стадиони, които имат и предимството, че са по-компактни. Те стават и за провеждане на концерти и други масови мероприятия. на практика липсата на писта лишава стадионите само от възможността на лекоатлетически състезания.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2013, 21:17 
Администратор

Изображение

Ето сателитна снимка на стадион "Плевен", която съм публикувал във форума и през лятото. Виждаме, че секторите "А" и "В" са с по-малко блокове от "Б" и "Г", които не предлагат особено добра гледка и усещане за мача.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2013, 21:55 

На този етап мисля, че трябва да се обърне повече внимание на изграждането на тренировъчните игрища, за да има къде да тренират всички формации на клуба. Ако искаме да градим нещо това е основата.
Относно стадион "Плевен" в перспектива трябва да се вземе решение за чисто футболен стадион. Лекоатлетически състезания там не имало в последните 20 години и няма да има.
На сектор А му трябва само една улекотена коризка, подобна на тази на стадион "Тича"-Варна и е готов. Секторите Б, В и Г трябва да бъдат изградени от метални конструкции в близост до терена по подобие на стадиона в Ловеч.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа