Дата и час: 16 Окт 2019, 14:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2019, 20:58 

getsov написа:
Разбрах, че на стадион "Спартак" предстои монтирането на около 2500 седалки. По мои сметки това са секторите "А" и "В". Скоро цялата ограда от ресторанта до трафопоста ще бъде изградена наново с метални рамки и винилови платна с големи емблеми на Спартак.

Кой е собственик на стадиона последно? Да не е купен вече?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 15:15 
Аватар

Fen1967 написа:
В момента стадиона се продава от ПИБ за 1,45 милиона лв.

Fen1967 написа:

1,45 мил. лв. вероятно е началната цена от която ще тръгне пазарлъка с ПИБ, ако някой се навие да го купува, защото на снимките пише: "Цена по договаряне" и чак най-отдолу е посочена тази цифра. Справка тук - https://www.imoti-fibank.bg/%D1%81%D1%8 ... 4697629-p/

Fen1967 написа:
Според мен единствен начин е общината да го закупи,иначе не виждам как може да прави подобрения с общински пари.

Не е невъзможно община да си го откупи, но с в момента управляващите Плевен това е само в сферата на фантастиката. Не че Спартански и кукловода му Зеленогорски не направиха преди години подобна афера с автогарата...., но за спорта в Плевен са доказали твърде убедително в предходните им три мандата управление (1999-2011 г.) и в сегашния, че не им пука за него, мразят го и го убиват съвсем съзнателно и умишлено.

Fen1967 написа:
Има и друг вариант според мен-да замени стадион "Плевен" със стадион "Белите орли". Мисля си, че ако това стане банката може и да доплати на общината доста пари /поне 500 хил, тъй като стадиона "С.Алексиев" е на хубаво място,близо е до градската част и на негово място доста неща могат да се построят.Това е само мое съждение,дано някой от общината мисли подобно))))))).Може да се намерят и пари за ремонти от разликата при замяната.За целта трябва бързо решение на ОС-Плевен. Когато Спартак е играл на комунистическия стадион нищо добро не е видял,най-много някой равен.На стадион "Спартак" преди десетилетия биехме Левски,Славия, , Ботев,Берое.Рядко някой излизаше от там непобеден.Дано си го върнем!!!!!!111

Това подчертаното в червено вероятно е неизпълнимо в близките 2-3 десетилетия. Не ми се рови сега да намеря с какво предназначение е вписан ст. "Слави Алексиев" в общия устройствен на План на града. Но при всички положения е вписан както и ст. "Спартак" (Белите орли) - "С трайно предназначение на територията - урбанизирана, начин на трайно ползване - стадион."

Днес 7 годишните имат смартфони, плейстейшъни, нинтендо, лаптопи, айпади… На тази възраст аз имах книжки за оцветяване, гуменки, прашка, тръба за фунийки, лагерна количка, хавайско копие от пръчка и вилица, но имах въображение и детство… :-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 16:00 

Болшевик написа:
Fen1967 написа:
В момента стадиона се продава от ПИБ за 1,45 милиона лв.

Fen1967 написа:

1,45 мил. лв. вероятно е началната цена от която ще тръгне пазарлъка с ПИБ, ако някой се навие да го купува, защото на снимките пише: "Цена по договаряне" и чак най-отдолу е посочена тази цифра. Справка тук - https://www.imoti-fibank.bg/%D1%81%D1%8 ... 4697629-p/

Fen1967 написа:
Според мен единствен начин е общината да го закупи,иначе не виждам как може да прави подобрения с общински пари.

Не е невъзможно община да си го откупи, но с в момента управляващите Плевен това е само в сферата на фантастиката. Не че Спартански и кукловода му Зеленогорски не направиха преди години подобна афера с автогарата...., но за спорта в Плевен са доказали твърде убедително в предходните им три мандата управление (1999-2011 г.) и в сегашния, че не им пука за него, мразят го и го убиват съвсем съзнателно и умишлено.

Fen1967 написа:
Има и друг вариант според мен-да замени стадион "Плевен" със стадион "Белите орли". Мисля си, че ако това стане банката може и да доплати на общината доста пари /поне 500 хил, тъй като стадиона "С.Алексиев" е на хубаво място,близо е до градската част и на негово място доста неща могат да се построят.Това е само мое съждение,дано някой от общината мисли подобно))))))).Може да се намерят и пари за ремонти от разликата при замяната.За целта трябва бързо решение на ОС-Плевен. Когато Спартак е играл на комунистическия стадион нищо добро не е видял,най-много някой равен.На стадион "Спартак" преди десетилетия биехме Левски,Славия, , Ботев,Берое.Рядко някой излизаше от там непобеден.Дано си го върнем!!!!!!111

Това подчертаното в червено вероятно е неизпълнимо в близките 2-3 десетилетия. Не ми се рови сега да намеря с какво предназначение е вписан ст. "Слави Алексиев" в общия устройствен на План на града. Но при всички положения е вписан както и ст. "Спартак" (Белите орли) - "С трайно предназначение на територията - урбанизирана, начин на трайно ползване - стадион."

ОУП на Плевен се променя с решение на ОС-Плевен,но трябва воля от общинарите! Трябва воля и от феновете и натиск върху тях! Ние обаче люпим семки и мълчим като пу......и! Сега е монета да ревнем и да искаме,като от тях,така и от държавата!
Сега,когато правим 100 години можем да го получим,но трябва реване на всички нива!!!!!!!!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2019, 13:30 
Администратор

Вече стана ясно, че ще се ремонтира стадион "Плевен", за да може Спартак да играе в града, а не в Ловеч. От тази гледна точка програмата ни не е чак толкова лоша, тъй като третото ни домакинство на сезона е чак на 31-ви август - срещу Спартак (Варна). С други думи, има повече от 2 месеца, в които могат да бъдат правени ремонти. Може би е възможно нещата да са готови и за 10-ти август, когато приемаме Ботев (Гълъбово).

Въпросът е защо след като беше проспана повече от година стадион "Плевен" да се постегне, сега се изгуби още време в лутане какво трябва да се прави.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2019, 14:36 

Най-нелепо звучеше оправданието "Нека да влезнат в Б група, пък тогава ще почнем ремонта" при положение, че още след победата в Габрово бе ясно че влизаме на 100%.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2019, 09:15 

Здравей те спартаклии има ли новини около стадиона случва ли се нещо с него или е пълна мъглЪ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2019, 15:17 
Администратор

Още проучват варианта за спиране на теча в помещенията чрез поставянето на голяма козирка над централния сектор. Доколкото знам, изготвянето на проекта е на финал, но предстои даване на оферта, обсъждане, евентуално приемане, може би обществена поръчка и т.н. и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2019, 13:37 
Аватар

getsov написа:
Още проучват варианта за спиране на теча в помещенията чрез поставянето на голяма козирка над централния сектор. Доколкото знам, изготвянето на проекта е на финал, но предстои даване на оферта, обсъждане, евентуално приемане, може би обществена поръчка и т.н. и т.н.

И аз разбрах, че има такъв проект, за който скоро щяло да се пусне обществена поръчка, даже някои хора били вече се наострили да я спечелят тая поръчка за изграждането на тази козирка, но това реално според мен не може да стане до края на тази година. Зависи какво ще стане с процедурата, но може и до края на сезона да не стане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2019, 12:27 

момчета каква козирка то няма терен,то няма трибуни,то няма вид и най-важното няма истински здрав и стъбилен спонсор с проект за светло бъдеще

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2019, 13:58 
Аватар

stefan_petkov_ написа:
момчета каква козирка то няма терен,то няма трибуни,то няма вид и най-важното няма истински здрав и стъбилен спонсор с проект за светло бъдеще

Козирката по всяка вероятност ще е от лека конструкция и на възможно най-ниска цена колкото да се спрат течовете в помещенията отдолу като съблекални, съдийска стая и други и се прави само с цел да се вземе лиценз......

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа