Дата и час: 10 Дек 2019, 04:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2011, 20:41 
Администратор
Аватар

Канех се няколко дни да пусна тази тема, но все нещо ме спираше. Не бях ходил от доста време на ст. 'Спартак', в момента известен като 'Белите орли'. Бях потресен от това което видях стъпвайки на него миналата седмица на контролната среща между Спартак и Чавдар Етрополе. Веселин Ванев унищожава с бързи темпове и безвъзвратно онова което е правено с пари и земи дарявани от нашите майки, бащи, баби, дядовци....
В момента са изкъртени всички, подчертавам всички седалки на стадиона, като дори не са се опитали те да бъдат демонтирани по нормален начин, за да могат да бъдат използвани. Точно обратното всичко е изпотрошено! Започнато е тотално изкъртване на винкелната основа, на която са монтирани, и то с цел да бъде предадено желязото на скрап. Достигнаха и слухове, че същото предстои да бъде направено с конструкцията на козирката и още по ужасяващи - ще бъде премахнато всичко, което е съградено като втори етаж, като идеята е да остане само игрището!
Ако това не е повод да протестираме, не знам кое е. Това си е достойна тема за един репортаж на Бтв или господари на ефира....
Община Плевен отново се прави, че нищо не вижда....Щом се повдигне въпроса веднага се измъкват с отговора, че стадиона бил на В.Ванев. Интересното е, че никой не иска да порови в ЛАЙНАТА и да разбере как така един стадион става частен. Единствения частен стадион в България... На база на какви документи и нотариални актове му е бил даден. Как така имаш лозе и в един момент държавата/общината ти връща в пъти повече земя с подарък стадион строен със нейни средства. Въпросите са много, но явно нехаещите хора в Плевен са още повече щом никой не иска да ги зададе...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2011, 00:19 

Репортаж от Господари на ефира е най - малкото което може да изискваме, просто това е БЕЗОБРАЗИЕ ! :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2011, 07:17 
Администратор

Преди няколко години Общината продаде на Веско Ванев своята част от спортния комплекс "Белите орли" за около 400 хил.лв. В приватизирането на стадиона от началото на 90-те със сигурност има някаква далавера, но явно някой има интерес нещата са останат такива и затова толкова години не се прави нищо по въпроса. Лошото е, че за местните управници неудобни въпроси няма - винаги могат да се измъкнат с отговор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2011, 08:30 
Администратор
Аватар

А поредната лъжа е именно ремонта на стадион 'Плевен'. Защо според вас се чака цяло лято, изпуснаха се всичките хубави слънчеви дни? Отговора вече ми е ясен, поне на мен. Общината ще даде съвсем законно една финансова инжекция на онзи пумиар В.В., който е доста позадлъжнял на банки. Как? Ами просто е - Спартак няма къде да играе и ще го прави това цял полусезон най вероятно на 'часния' стадион....Защо? Ами за да може да му се дават пари на оня измекяр и гяурин. Община Плевен ще си плаща, за нещо което е нейно. Аз лично мисля, че си е време да бъдат псувани по стадионите!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2011, 10:09 

Някой може ли да ме светне какъв е казуса със стадион "Спартак"? Кой, как и защо го е продал? Наистина ли единствения частен стадион в България? Идват избори, а историите за кметски далавери стават все по-актуални за телевизиите. Който знае подробности, да сподели.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2011, 11:24 

Единствената медия в Плевен,която може да направи истинско журналистическо разследване по въпроса е вестник "Посредник". Един мейл до редакцията би било добро начало.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2011, 16:02 

Момчета, какво става в Плевен, какъв е този ненормалник? Къде е кмета, как може да се допусне такова нещо? Сега гледах репортажа и направо не мога да седя на едно място от яд! Как може да се разруши този хубав стадион, с една добра инвестиция щеше да е един от най-добрите в България. За този Ванев трябва да има съд, и да си плати двойно за безобразията, които направи! Пишете писма до държавните органи, протестираите пред общината...нагледал съм се на какви ли не простотии ама тука вече не издържах....просто минаха всякакви градници...това сигурно и в Африка не може да се случи...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2011, 16:38 

Баси нещото кво прават тия !! Във видеото на сайта на Спартак се казва че тоя има само 26% от стадиона !! Тогава кво прай ! Като е задлъжнял поне да го беше продал на некой свестен човек с възможности дет ша го потдържа тоо стадион !! Добре го е бил циганина с лопатата пред пункта ---> потрошил го е с лопатата :D браво на него http://football.sportal.bg/news.php?news=338973

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2011, 16:46 

Жалко,че не го е убил,тоя боклук не заслужава да живее! :evil:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2011, 16:58 
Администратор

Думи на Пламен Гетов пред вестник "СТАНДАРТ":

Цитат:
"Козирката е опасна от 11 години насам, на вълни е. Трябваше или да бъде съборена, или укрепена с бетон. По-евтин вариант е първият, като бъде заменена с олекотени конструкции. Не защитавам Веско Ванев, но на никого не му дреме от години. По-добре да се бутне козирката, а дали вече е законно и какви намерения имат "Белите орли" - не мога да знам", завърши Гетов.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа