Дата и час: 14 Дек 2019, 07:11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 07:39 
Администратор

Отварям отделна тема за стадион "Спартак". Ще е чудесно, ако някой може да качи и снимки от последните дни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 16:44 
Аватар

Минах преди малко покрай стадионът и видях, че трибуните са излизани доста добре-всичките бурени и камънаци са махнати. Няма нищо все още сложено по тях като основа-има доста работа докато се стигне до слагане на седалките. Теренът ми се видя в добро състояние отдалече. На входът от към парка е сложен голям син надпис стадион Спартак заедно с нещо като гаражна щора в синьо за вход. Има сложени винили на мястото на стената с емблемата на Спартак с надпис 100 години плевенски футбол. В горната част на тази ограда май ще има места за продажба на билети. Поне отвън се вижда, че е правен ремонт на съблекалните. И би трябвало след като се сложат седалките стадионът да вземе лиценз. А вижда се и някакво бутафорно осветление на доста стълбове монтирани от двете страни на терена от към сектор А и В с по 4 прожектора всеки. Но поне на мен ми се вижда невъзможно да се ползва за мачове на осветление. Това е използвано за школата на частният Спартак да правят тренировки по тъмно и така като го гледам е направено на две на три без проекти без нищо и може и да е незаконно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2019, 13:13 
Администратор

Замислих се, че ще трябва да се направят по-високи огради между трибуните и терена. После си спомних, че някой ми спомена, че седалки щяло да има само на високите редове. Та гласените 2400-2500 седалки сигурно ще обхванат горните 7 реда на сектор "А" и частта от сектор "В" до буферната зона към "клетката", както и сектор "Б".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2019, 14:51 
Администратор

Изображение

Общ изглед на стадион "Спартак" след разрушаването на вторите етажи. Дори в този си осакатен вид, стадионът очевидно е напълно съизмерим например с "Тича" във Варна, чийто капацитет е силно пресилен до над 6000 души.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019, 06:55 
Аватар

Вчера говорих с човек от управата на ЧАСТНАТА ШКОЛА...стадиона се прави само за школата и няма да се пуска мъжкия отбор + това ще слагат старите седалки и няма как да се даде лиценз като нямат облегалки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019, 07:29 
Аватар

Tanev написа:
Вчера говорих с човек от управата на ЧАСТНАТА ШКОЛА...стадиона се прави само за школата и няма да се пуска мъжкия отбор + това ще слагат старите седалки и няма как да се даде лиценз като нямат облегалки.

И аз чух нещо такова и общината нямала нищо общо с ремонта на стадиона на частната школа. Общината не е мръднала и малкият си пръст да прави нещо по стадион Плевен, така че се очертава на сто процента Спартак да играе в Ловеч. По-голяма гавра едва ли би имало. И кому е нежна такава пътуваща циркова трупа??!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019, 13:02 
Администратор

Доколкото става ясно от всичките информации в последно време, нещата около стадион "Спартак" са сложни. Той е собственост на банка и е отдаден под дългосрочен наем на ФК "Спартак 1919". От клуба са заявили желание да купят стадиона, но процедурата била дълга... Така излиза, че наистина всеки вложен лев в него става собственост на банката. Хубавото е, че не може да се променя статутът на терена, върху който е построен стадиона, така че няма реална опасност някой да го купи и да го превърне в нещо друго.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019, 13:27 

getsov написа:
Доколкото става ясно от всичките информации в последно време, нещата около стадион "Спартак" са сложни. Той е собственост на банка и е отдаден под дългосрочен наем на ФК "Спартак 1919". От клуба са заявили желание да купят стадиона, но процедурата била дълга... Така излиза, че наистина всеки вложен лев в него става собственост на банката. Хубавото е, че не може да се променя статутът на терена, върху който е построен стадиона, така че няма реална опасност някой да го купи и да го превърне в нещо друго.

Очакванията са скоро стадиона да стане собственост на частния клуб.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019, 18:28 

werder1899 написа:

И аз чух нещо такова и общината нямала нищо общо с ремонта на стадиона на частната школа. Общината не е мръднала и малкият си пръст да прави нещо по стадион Плевен, така че се очертава на сто процента Спартак да играе в Ловеч. По-голяма гавра едва ли би имало. И кому е нежна такава пътуваща циркова трупа??!!

Момче, ти сериозно ли наричаш отбора спечелил промоция в Б група "пътуваща циркова трупа"? Или може би имаш в предвид феновете, които бяха на всички гостувания по села и паланки през изминалото първенство? Ако нямаш 5 лева да идеш до Ловеч ми пиши, ще ти съдействам. По темата за стадион Спартак...Мисля, че собственика на "Спартак 1919" освен бизнесмен е и фен, и нещата ще се подредят, от третото или четвъртото домакинство всичко ще е наред.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019, 19:22 
Аватар

stivan_fan написа:
werder1899 написа:

Момче, ти сериозно ли наричаш отбора спечелил промоция в Б група "пътуваща циркова трупа"? Или може би имаш в предвид феновете, които бяха на всички гостувания по села и паланки през изминалото първенство? Ако нямаш 5 лева да идеш до Ловеч ми пиши, ще ти съдействам. По темата за стадион Спартак...Мисля, че собственика на "Спартак 1919" освен бизнесмен е и фен, и нещата ще се подредят, от третото или четвъртото домакинство всичко ще е наред.

Казал съм си мнението, момче. Това, че истината боли си е твой проблем. И милиони да имам не ми харесва някакви типове, които 30 години не са си мръднали гъза да построят прилична база и да ми се подиграват да ме разхождат до село Ловеч да си гледам отбора. Това е унижение. Така мисля аз. Ако на теб ти харесва-ок. И една лека прогноза-с този отбор към момента цирковете са гарантирани заедно с изпадане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа