www.spartak-pleven.bg
http://spartak-pleven.bg/forums/

Програма за "А" ОФГ - Пролет 2010
http://spartak-pleven.bg/forums/viewtopic.php?f=10&t=11
Страница 1 от 1

Автор:  Vanio [ 05 Мар 2010, 16:56 ]
Заглавие:  Програма за "А" ОФГ - Пролет 2010

ПРОГРАМА А ОФГ - Пролет 2010

14 кръг - 06.03, 16 ч.
Искър (Ореховица) – Светослав (Лепица)
Ювентус (Малчика) – Червен бряг (Ч. Бряг)
Чавдар (Бръшляница) – Единство (Д. Дъбник)
Дреновец (Горник) – Пордим (Пордим)
Левски (Брест) – Свобода (Милковица)
Ботев (Комарево) – Витски Орли (Д. Митрополия)
Мизия (Кнежа) – Плевен – Атлетик (Плевен)

15 кръг - 13.03, 16 ч.
Комарево – Ореховица
Витски орли – Брест
Милковица – Кнежа
Плевен Атлетик – Горник
Пордим – Бръшляница
Д. Дъбник – Малчика
Ч. бряг – Лепица

16 кръг - 20.03, 16 ч.
Ореховица – Ч. бряг
Лепица – Д. Дъбник
Малчика – Пордим
Кнежа – Витски орли
Горник – Милковица
Бръшляница – Атлетик Плевен
Брест – Комарево

17 кръг - 27.03, 16 ч.
Брест – Ореховица
Комарево – Кнежа
Витски орли– Горник
Милковица – Бръшляница
Плевен Атлетик – Малчика
Пордим – Лепица
Д. Дъбник – Ч. бряг

18 кръг - 03.04, 17 ч.
Ореховица – Д. Дъбник
Ч. бряг – Пордим
Лепица – Плевен Атлетик
Малчика – Милковица
Бръшляница – Витски орли
Горник – Комарево
Кнежа – Брест

19 кръг - 10.04, 17 ч.
Кнежа – Ореховица
Брест – Горник
Комарево – Бръшляница
Витски орли – Малчика
Милковица – Лепица
Плевен Атлетик – Ч. бряг
Пордим – Д. Дъбник

20 кръг - 17.04, 17 ч.
Ореховица – Пордим
Д. Дъбник – Атлетик Плевен
Ч. бряг – Милковица
Лепица – Витски орли
Малчика – Комарево
Бръшляница – Брест
Горник – Кнежа

21 кръг - 24.04, 17 ч.
Горник – Ореховица
Кнежа – Бръшляница
Брест – Малчика
Комарево – Лепица
Витски орли – Ч. бряг
Милковица – Д. Дъбник
Плевен Атлетик – Пордим

22 кръг - 01.05, 18 ч.
Ореховица – Плевен Атлетик
Пордим – Милковица
Д. Дъбник – Витски орли
Ч. бряг – Комарево
Лепица – Брест
Малчика - Кнежа
Бръшляница – Горник

23 кръг - 08.05, 18 ч.
Бръшляница – Ореховица
Горник – Малчика
Кнежа – Лепица
Брест – Ч. бряг
Комарево – Д. Дъбник
Витски орли – Пордим
Милковица – Плевен Атлетик

24 кръг - 15.05, 18 ч.
Ореховица – Милковица
Плевен Атлетик – Витски орли
Пордим – Комарево
Д. Дъбник – Брест
Ч. бряг – Кнежа
Лепица – Горник
Малчика – Бръшляница

25 кръг - 22.05, 18 ч.
Малчика – Ореховица
Бръшляница – Лепица
Горник – Ч. бряг
Кнежа – Д. Дъбник
Брест – Пордим
Комарево – Плевен Атлетик
Витски орли – Милковица

26 кръг - 29.05, 18 ч.
Ореховица – Витски орли
Милковица – Комарево
Плевен Атлетик – Брест
Пордим – Кнежа
Д. Дъбник – Горник
Ч. бряг – Бръшляница
Лепица - Малчика

Заб. Отборите на Ореховица и Витски орли играят домакинските си мачове в Тръстеник. Отборът на Горник играе домакинските си мачове през пролетта в с. Горник.

ОС на БФС - Плевен, си запазва правото на промени.

П.С. Взето от САМО СПАРТАК.

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/