Дата и час: 17 Сеп 2019, 04:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2010, 16:56 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2010, 20:12
Мнения: 22
ПРОГРАМА А ОФГ - Пролет 2010

14 кръг - 06.03, 16 ч.
Искър (Ореховица) – Светослав (Лепица)
Ювентус (Малчика) – Червен бряг (Ч. Бряг)
Чавдар (Бръшляница) – Единство (Д. Дъбник)
Дреновец (Горник) – Пордим (Пордим)
Левски (Брест) – Свобода (Милковица)
Ботев (Комарево) – Витски Орли (Д. Митрополия)
Мизия (Кнежа) – Плевен – Атлетик (Плевен)

15 кръг - 13.03, 16 ч.
Комарево – Ореховица
Витски орли – Брест
Милковица – Кнежа
Плевен Атлетик – Горник
Пордим – Бръшляница
Д. Дъбник – Малчика
Ч. бряг – Лепица

16 кръг - 20.03, 16 ч.
Ореховица – Ч. бряг
Лепица – Д. Дъбник
Малчика – Пордим
Кнежа – Витски орли
Горник – Милковица
Бръшляница – Атлетик Плевен
Брест – Комарево

17 кръг - 27.03, 16 ч.
Брест – Ореховица
Комарево – Кнежа
Витски орли– Горник
Милковица – Бръшляница
Плевен Атлетик – Малчика
Пордим – Лепица
Д. Дъбник – Ч. бряг

18 кръг - 03.04, 17 ч.
Ореховица – Д. Дъбник
Ч. бряг – Пордим
Лепица – Плевен Атлетик
Малчика – Милковица
Бръшляница – Витски орли
Горник – Комарево
Кнежа – Брест

19 кръг - 10.04, 17 ч.
Кнежа – Ореховица
Брест – Горник
Комарево – Бръшляница
Витски орли – Малчика
Милковица – Лепица
Плевен Атлетик – Ч. бряг
Пордим – Д. Дъбник

20 кръг - 17.04, 17 ч.
Ореховица – Пордим
Д. Дъбник – Атлетик Плевен
Ч. бряг – Милковица
Лепица – Витски орли
Малчика – Комарево
Бръшляница – Брест
Горник – Кнежа

21 кръг - 24.04, 17 ч.
Горник – Ореховица
Кнежа – Бръшляница
Брест – Малчика
Комарево – Лепица
Витски орли – Ч. бряг
Милковица – Д. Дъбник
Плевен Атлетик – Пордим

22 кръг - 01.05, 18 ч.
Ореховица – Плевен Атлетик
Пордим – Милковица
Д. Дъбник – Витски орли
Ч. бряг – Комарево
Лепица – Брест
Малчика - Кнежа
Бръшляница – Горник

23 кръг - 08.05, 18 ч.
Бръшляница – Ореховица
Горник – Малчика
Кнежа – Лепица
Брест – Ч. бряг
Комарево – Д. Дъбник
Витски орли – Пордим
Милковица – Плевен Атлетик

24 кръг - 15.05, 18 ч.
Ореховица – Милковица
Плевен Атлетик – Витски орли
Пордим – Комарево
Д. Дъбник – Брест
Ч. бряг – Кнежа
Лепица – Горник
Малчика – Бръшляница

25 кръг - 22.05, 18 ч.
Малчика – Ореховица
Бръшляница – Лепица
Горник – Ч. бряг
Кнежа – Д. Дъбник
Брест – Пордим
Комарево – Плевен Атлетик
Витски орли – Милковица

26 кръг - 29.05, 18 ч.
Ореховица – Витски орли
Милковица – Комарево
Плевен Атлетик – Брест
Пордим – Кнежа
Д. Дъбник – Горник
Ч. бряг – Бръшляница
Лепица - Малчика

Заб. Отборите на Ореховица и Витски орли играят домакинските си мачове в Тръстеник. Отборът на Горник играе домакинските си мачове през пролетта в с. Горник.

ОС на БФС - Плевен, си запазва правото на промени.

П.С. Взето от САМО СПАРТАК.

_________________
Spartak Pleven Youths


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Хостинг и Домейни